295 11 11

Dwa dni później

Dzisiaj miał odbyć się mecz z FallBrake. Drużyna Felixa miała szanse wygrać.

Przygotowywali się ostro, ale i strategicznie. Znają ich słabe i mocne punkty więc nie powinno być dużego problemu.

Mecz miał odbyć się o 17:35. Jest 15:00 a więc już nie ma zbyt dużo czasu. Całe rockstars stresowało się bardzo.

Ten mecz jest tym jednym z najważniejszych. Te mecz może zakwalifikować ich do finału.

Wiadomo nie był to żaden klub ani nic takiego. Poprostu drużyny ze wszystkich szkół ze sobą rywalizują.

Marzeniem rockstars jest utworzenie swojego klubu by wspinać się dalej. Może i będzie to trudne ale uda im się przebrnąć.

Jeżeli teraz się im nie uda będą musieli czekać a kolejne zawody.

*
O

statnie wdechy i wydechy. Zostało mniej niż 30 min do meczu. Każdy był gotowy.

-Uwierzcie w siebie! - zaczął Hyunjin. -jesteście najlepsi, pamiętajcie!

-Za chwilę się zacznie. -powiedział Minho. - nie stresujcie się. Robicie to dla siebie nie dla kogoś! Wierzymy w was.

Po wypowiedzeniu tych zdań organizator zaczął mówić.

-Wiyam wszytskich którzy tu są! -przywitał się. - nazywam się Kim Hyunsuk. Przedstawię nasze drużyny. Drużyna ROCKSTARS, skład został pokazany na ekranie. Oraz drużyna FALLBRAKE. Proszę aby drużyny zajęły miejsca. ZACZYNAJĄ ROCKSTARS!

Rozpoczął się pierwszy set. Na zagrywkę jako pierwszy wszedł Han, idealnie trafił w róg boiska.

-ASS SERWISOWY DLA ROCKSTARS! -ekscytował się organizator.

Kolejne odbicia, wynik na ten moment wskazuje 10:13 dla FallBrake.

Drużyna Felixa musiała wziąść się aby nie utracić punktów.

Kolejne minuty mijają, rockstars są na prowadzeniu o aż 4 punkty.

-PIERWSZA PIŁKA SETOWA DLA ROCKSTARS!

FallBrake zaczęli się gubić przez co pierwszego seta wygrywają rockstars!

-PIERWSZY SET WYGRYWA DRUŻYNA ROCKSTARS!! MAŁA PRZERWA I WRACAMY DO WAS!

-Piękna gra! -pochwalił Hyunjin. -tak dalej a wygracie to!

-Zauważyłem, że gubią się. -stwierdził Seungmin. - to można wykorzystać.

-Dobrze myślisz. -powiedział Minho. - wykorzystajcie to, że nie potrafią przyjąć mocnej zagrywki!

Rozległ się dźwięk, że drugi set czas rozpocząć.

Zaczął się drugi set. FallBrake coś nie wychodziło, gdyż bardzo dużo się mylili, przez co punkty zdobywali rockstars.

Minęło 10 minut od rozpoczęcia 2 seta. Wynik wygląda 15:10 dla rockstars.

Gra dalej się toczy minuty mijają. Rockstars przejęli kontrolę nad wszystkim. FallBrake powoli zaczynało się poddawać.

Jednak grali dalej. Drużyna przeciwna mimo, że nie chciała dać za wygraną to niezbyt to wychodziło. Wciąż się mylili itp.

-PIERWSZA PIŁKA SETOWA DLA ROCKSTARS!!

Na zagrywce w tym momencie był Felix. Wymierzał odległość aby trafić idealnie tam gdzie by chciał.

Podrzuca piłkę i odbija. Piłka wpada w środek boiska.

-CO TU SIĘ WYDARZYŁO?! DRUGI SET WYGRYWAJĄ ROCKSTARS!!

Cała drużyna Felixa się tak niezmiernie cieszyła, że wygrana może być w ich rękach.

-Chłopaki, macie to! -mówił Minho. - wystraczy to wygrać! Wygrana jest w waszych rękach! FIGHTING!

-Damy radę. -odezwał się Felix. - DAMY RADĘ!

Początek trzeciego seta. To będzie niezmierna walka.

-PIERWSZY PUNKT DLA FALLBRAKE!

Nie spodobało się to Felixowi i reszcie. Jednakże FallBrake nie mogło cieszyć się tak długo⭐ przewagą.

Szybko i sprawnie przewagę przejęli rockstars. Wynik wygląda tak 18:16 dla rockstars.

Byli o włos od wygranej i kwalifikacji do finału. Każdy był tak spocony jak nigdy.

-PIŁKA MECZOWA DLA ROCKSTARS!

Na zagrywce widniał Jeongin, zagrał najmocniej jak potrafi. Prawie był punkt jednak FallBrake się wybronili.

Przez zamieszanie FallBrake piłka spadła.

-ROCKSTARS WYGRYWAJĄ TEN MECZ!! DZIĘKI TEMU PRZECHODZĄ DO FINAŁU! GRATULUJEMY! DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ!

-NIE WIERZE! - krzyknął Felix. -WYGRALIŚMY!!!

Całe rockstars skakało i cieszyło się ze szczęścia.

-Zrobiliście kawał dobrej roboty. -chwalił Hyunjin.

I tak oto dostali się do finału. Prawdopodobnie będą mieli dość łatwego przeciwnika, lecz o tym później.