Dzisiaj miał się odbyć bardzo ważny mecz dla drużyny rockstars.

Jeżeli by wygrali to zostaliby zakwalifikowani do pół finału.

Jedynym zmartwieniem dla Hyunjina było to, że bał się tego, że Jihoom wygada wszystko Felixowi.

Hyunjin jak i Jihoon mieli być na trybunach kibicując rockstars.

Czas meczu.

Już za 15 min miał zacząć się mecz, organizator już ogłosił drużyny i składy jakie dzisiaj nas powitają.

-Proszę aby drużyny zajęły miejsca! -powiedział organizator przez mikrofon.

Drużyna rockstars i ich przeciwnicy firebomb zajęli swoje pozycje. Mecz się zaczął.

-Pierwszy punkt zdobywają ROCKSTARS! -krzyknął organizator.

Już po 20 minutach zakończył się pierwszy set wygrali go rockstars.

Mała przerwa, rozmawiali z trenerem.

-Bardzo ładnie było! - pochwalił ich trener. - jednak bardziej skupcie się na obronie oraz na ataku, reszta idzie wam znakomicie!

Koniec przerwy co oznacza, że rozpoczyna się drugi set.

- Pierwszy punkt dla firebomb! -wykrzyczał podekscytowany organizator

Po 10 minutach wynik wyglądał 19:14 dla rockstars. Co nie było zaskoczeniem drugi set również wygrali  rockstars.

Felix spojrzał na siedzącego na trybunach Hyunjina i pomachał mu. Hyunjin mu odkiwał.

Hyunjin patrzył jak zaczarowany na swojego chłopaka. Nawet jeżeli pot spływał Felixowi po twarzy to dla Hyunjina i tak wyglądał bardzo ale to bardzo atrakcyjnie.

Trzeci set. Walka o życie i śmierć w cudzysłowiu. Na prowadzeniu na samym początku byli firebomb.

Jednakże nie na długo gdyż rockstars zwinnie i szybko to prowadzenie przejęli.

-Pierwsza piłka meczowa dla ROCKSTARS! -krzyczał organizator.

Na serwisie był Felix to od niego zależało czy się uda czy nie.

Uderzył w piłkę która idealnie wpadła w sam narożnik boiska.

-ROCKSTARS WYGRYWAJĄ TEN MECZ!! -krzyczeli organizatorzy. -DZIĘKI CZEMU PRZECHODZĄ DO PÓŁ FINAŁÓW!!! Dziękujemy za uwagę.

Hyunjin wraz z Jihoonem oraz resztą lightning podeszli do nich i zaczęli rozmowę.

-Gratuluję Lixie! -przytulił go Hyunjin

Jihoon widząc to parsknął pod nosem.

Gdy wszyscy pogratulowali Jihoon jak zamierzał tak i zrobił gdy zobaczył jak obściskują się Hyunjin i Felix.

-Hyunjin jesteś zadowolony? -spytał sarkastycznie

-Z czego? -odpowiedział pytaniem Hyunjin.

-Oj no nie udawaj że nie wiesz. - uśmiechnął się Jihoon. -Felix już wie?

-Ale o czym mam wiedzieć? -zapytał zdezorientowany Felix.

-No dalej Hyunjin powiedz mu. -mówił dalej Jihoon. - no dobrze jak uważasz. Byłeś tylko zakładem Lixie

Każdy jak to usłyszał stał jak wryty w ziemie.

-H-Hyunjin.. -zaczął Felix. - to prawda?

-Nie.. znaczy t-tak. -przyznał się Hyunjin. - ale to nie tak!

-A jak?! - wtrącił się Seungmin. - od samego początku wiedziałem, że coś tu nie pasuje. Podchodzisz tak z dupy i pytasz o randkę.

-W-wiesz c-co..? -powiedział drżącym głosem Felix. - z nami koniec! I nawet nie licz na wybaczenie.

Powiedział po czym wybiegł a za nim jego drużyna.

Hyunjin poczuł, że jego świat w tej chwili zaczyna tracić barwy. Wiedział, że zachował się jak najgorszy chuj bez uczuć.

-Stary.. -zaczął Changbin. -nie spodziewałem się tego po tobie.. Na serio.. Wykorzystałeś go i to do tego tak obrzydliwie.. Nie poznaję ciebie..

-Ale to naprawdę nie tak...! -załamywał się jeszcze bardziej. -błagam d-dajcie... mi to wyjaśnić..

-Hyunjin tu nie ma czego wyjaśniać. - oznajmił Bangchan. - zachowałeś się jak świnia tego nie naprawisz.

Powiedział i wyszedł z Changbinem, zostawiając go z Minho.

-Minho, b-błagam wysłuchaj mnie. -błagał Hyunjin.

-Mogę cię wysłuchać. -stwierdził Minho. - ale nie obiecuje, że dam radę wam pomóc.

-Jezu dziękuję naprawdę.. -lekko uniósł kąciki ust. - a więc Jihoon mi zaproponował zakład, że rozkocham w sobie Felixa. Ja się zgodziłem bo nie chciałem by było że wymiękam, wiesz... to byłem typowy ja.. egoistyczny ja..

-Rozumiem. -odezwał się po chwili namysłu Minho.- postaram się im to wytlumaczyć.

_________________________

Hejka ogólnie ten rozdział będzie teraz jak na razie ostatni gdyż robię sobie przerwę bo poprostu nauka mnie już zaczyna przytłaczać i muszę to jakoś wszystko poukładać.