'Uğraşamam

3.1K 185 32
                  

***
"Evet memur bey tam olarak 10 gündür ortada yok.Ne telefonuna cevap veriyor ne de mesajlara geri dönmüyor.Çok endişeleniyorum".

"Merak etmeyin bu konu hakkında araştırmalar başlatıldı.En ufak bir bilgi alırsak size mutlaka haber vereceğiz".

"Tamamdır.Teşekkürler memur bey".

***
Jimin'den:
Yoongi ile birlikte polise gelmiştik.Taehyung'tan tamı tamına 10 gündür haber yoktu.Onu çok merak ediyordum.Asla böyle bir şey yapmazdı ,yapmamıştı.Kesinlikle ama kesinlikle başına bir şey gelmişti.Ona bir şey olmasına izin veremezdim ,vermemeliydim...

***
Sabah güneş ışıklarının gözümü delmesi ile uyanmıştım.Fakat bu sefer her sabah kalktığım gibi değildi.Şuan yanımda kolunu belime sarmış ve burnunu boynuma gömmüş birer Jungkook vardı.Neden şuan yanımdaydı kesinlikle anlamış değildim.Gerçi dün yaptıklarınıda anlamamıştım.Bu bir oyunmuydu acaba diye düşünmeden edemiyordum.Aksi halde bir insan aniden 180° değişemezdi.

Ama dün akıtdığı göz yaşlarını hatırladıkca içimdeki burukluk ikiye katlanıyordu.Belki de timsah göz yaşlarıydı bunlar bilemiyordum.Çünki Jungkook'a güvenmiyordum ,güvenemiyordum.

***
Zor bela ile kolları arasından kurtulmayı başardım ve banyoya doğru adımladım.İşlerimi hall etdikten sonra banyodan çıktım ve üzerimi değişmek için dolaba doğru gitdim.Dolaptan kendime sade ve dizimin altına kadar gelen bir tshort alıp giydim.Çok rahatdı ve ben rahatıma düşkün birisiydim.

Jungkook daha uyanmamıştı.Evdeki hizmetçilerde bugün izinliydi.Haliyle evde şuan yalnızdım desem yanlış olmazdı.

Mutfağa indim ve acıkan karnımı doyurmak için kendime bir şeyler hazırlamaya başladım.Çok fazla birşey hazırlamadım.Yulaf ezmesi çekmişti canım.Kahvaltımı yapmak için masaya oturdum ve yemeğe başladım.Ben yemeğe dalmış giderken Jungkook'un çıplak üst bedeniyle mutfağa doğru adımladığını gördüm.

"Günaydın".

"Sana da".

"Jungkook?".

"Söyle".

"Neden benimle uyudun?".

"Uyuyamazmıyım?".

"Hayır".

"İyi bir daha aynı hatayı yapmam zaten.Çok rahatsız uyudum".

"Tabi canım sabah koala gibi ben sarılmıştım zaten sana".

"Alışkanlık Kim ,yanımda uyuyan her kese öyle sarılırım ben.Yani çokta kafana takma".

Al işte.Yine içime bir şeylerin kırılmasına sebep olmuştu.Biliyordum işte yarın sabah kalktığında yine aynı insan olacağını biliyordum.Jungkook iflah olmaz bir piçti.

Ona birşey söylemedim ve salona doğru adımladım.Televizyonu açtım ve içimde hiç bir merak duygusu uyandırmayan programı izlemeye başladım.Evet gözlerim televizyonu izliyordu ama kafam kesinlikle burada değildi.Jungkook'un dedikleri aklımdan çıkmıyordu.Ne yani hep böyle mi olacaktı? Hep içtikten sonra güzel konuşup ertesi sabah aynı Jungkook'a mı dönüşecekti? Ben bunu istemiyordum.Kesinlikle istemiyordum.

***
Jungkook bugün evdeydi.Benim yanıma salona gelmişti ve şuan film izliyorduk.Hem de bunu kendisi istemişti.Yanıma oturmuş ve "hadi film izleyelim" demişti.Bende bir cevap vermemiştim.

Şuan romantik komedi izliyorduk.Gerçekten kaliteli bir filmdi.İzlemeye değerdi bence.

"Sana söylediğim şey kalbini mi kırdı?".

"Hangi şey?".

"Sabah söylediğim".

"Hayır.Baksana kendini bu kadar değerli hiss etme.Her sözünü kafama takacak değilim".

"İddialı.Severim".

"Öyleyimdir."

"Dilin uzamış bakıyorumda".

"Her zaman uzundu zaten.Emin ol".

"Peki.Uzun dilinin marifetlerini dizinin üstündeyken görmek isterim".

"Uğraşamam".

Teslim olmak istemiyordum.Şuan deli gibi onunla sevişmek istesemde yapmayacaktım.Derken Jungkook kaşla göz arasında elini penisine atdı ve boxerından çıkartıp okşamaya başladı.Sanırım önümde kendini çekecekti ve ben bu görüntüye ne kadar dayana bilirdim ,bilmiyordum açıkcası...

***
Kısa bir bölüm oldu biliyorum 😭😭 Çok yorgunum ve gözümün biri açık diğeri kapalı bir biçimde yazdım çok özür dilerim.Yarın uzun bir bölüm atacağım 🤭Gelicek bölüm siki& var akwkanwman.Yazım hatası varsa üzgünüm kontrolsüz atdım çünki 😋😚

Kitap 5k olmuş bu arada ölwek 😭💓

Hadi öptüm oy vermeyi unutmayın 💋

Lap Dance / TaekookHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin