'Özgürlük

3.1K 191 129
                  

Seelam 👋🏻 Bölüm geç atdım çünki hiç yazasım yoktu 🥲 Her neyse ortalık biraz karışsın istedim ,fazla sakin çünki 🤫 Umarım beğenirsiniz 👻💞

***
Ne olduğunu ne Jungkook nede ben anlamıştım.Durduk yere neden kapıya polis geliyorduki? Kim yapmıştı bunu? Kim yapa bilirdi bilmiyorum açıkcası.

Jungkook üstünü giyinmeye çalıştığı zaman 5 polis içeriye daldı.Şuan hiç uygun bir pozisyonda değildik.Ben ellerim yatak başlığına kelepçeli ,Jungkook ise yarı çıplak haldeydi.Polis ilk önce bana sonra ise Jungkooka baktı ve yanındaki diğer polislere Jungkook'u almaları için kafa işareti yaptı.

"Ne yaptığınızı sanıyorsunuz siz ,defolun evimden".

"Bir insanı kendi rızası olmadan evinde tutmaktan ve ona işkence etmekten ötürü tutuklusunuz Jeon Jungkook.Bizimle karakola kadar gelmek zorundasınız".

"Ne sikim saçmalıyorsunuz siz? Ben kimseyi zorla tutmuyorum.O benim sevgilim!".

Jungkook şuan saçmalıyordu.Ben onun sevgilisi falan değildim.Olmazdım zaten.Şuan tabiki polislere herşeyi anlatacak ve buradan gidecektim.Eski hayatıma dönecektim.

Polis Jungkook'a cevap vermedi ve yanıma doğru geldi.Kollarımı kelepçeden ayırdı bende hemen yerde duran kıyafetlerimi alıp zor bela giymeye çalıştım.Sonunda başarmıştım.

"Söyle bakalım Kim Taehyung bu adam senin sevgilin mi?".

Ne cevap vermeliydim? Ne cevap verecektim? Bilmiyordum.

Tabiki normal olan bu soruya hayır demek ve buradan gitmekti.Ama Jungkook'a baktığımda gözleri bana sanki kal diyordu.Her zaman kocaman ve parıltıyla dolu gözleri şuan yalvarır gibi duruyordu.

Ama kanmadım.

"Hayır polis bey o benim sevgilim falan değil.Beni kaçırdı ve burada zorla tutuyor.Bana vuruyor ve sahip oluyor.Kaç kere buradan gitmek istediğimi söylesemde buna izin vermiyor.Evde birisine ulaşa bileceğim bir telefon bile yok.Lütfen beni buradan götürün ,lütfen".

İşte şimdi hayatım eskisine dönecekti.O şerefsiz hapsihaneye bende evime dönecektim.

Polis kolumdan tutdu ve beni dışarıya çıkarmaya başladı.Jungkook'a baktığımda tamamen hayal kırıklığına uğradığını göre biliyordum.

Çaresiz gözüküyordü ,yapayalnız duruyordu.İçimde pişmanlık yaratıyordu bu duruşu.Elleri önünde ,kafası eğik duruyordu.Bu benim ilk kez görüp kucağında sekmek istediğim Jungkook değildi.Bu kaslı ,yapılı ,seksi Jungkook değildi.Bu tamamen çaresiz ,yalnız kalmış ve yardıma muhtaç Jungkook'tu.Bu küçük Jungkook'tu.Ben ise şuan onu bu koca evde yalnız bırakıp gidiyordum.Hemde arkama dahi bakmadan.

***
"Tamam Jimin iyiyim.Hiç bir şeyim yok ,gerçekten".

"Şerefsiz işte nolacak.Piç kurusu nasıl yapa bilir bunu ya aklım almıyor.Nasıl birisi istemeden ona sahip ola bilir hatta vura bilirsin? Nasıl ya nasıl? Ağlayacağım şimdi".

"Tamam Jimin oldu bitdi.Lütfen şu meseleyi kapat gidip duş alıp rahatlamak istiyorum.Çok yorgunum ben".

"Tamam kuzum sen dinlen.Ama dinlendikten sonra herşeyi noktasına kadar anlatacaksın anladın mı beni?".

"Hıhı tamam".

"Geçiştirme beni pezevenk seni".

"Siktir ol lütfen zaten yorgunum seni çekemem".

"İyi be ne halin varsa gör".

***
Sıcak su başımdan aşağıya döküldükce kaslarım gevşiyordu.Sanki yıllardır duş almıyormuşum gibi his ediyordum.Oysaki Jungkook'un evinde neredeyse hergün duş alıyordum.

Suyun altında biraz daha durduktan sonra sıkıldım ve banyodan çıktım.

Üstüme siyah renk kısa şort ve sıradan bir tshort geçirip kendimi yatağa atdım.

Evimdeydim.Günler sonra kendi odamdaydım.Acı çekmiyordum ,istemediğim şey için zorlanmıyordum.Bunu yapacak birisi yoktu artık.Mutlu olmam gerekirdi öyle değil mi? Peki neden değildim? Neden Jungkook'un gözlerine baktıktan sonra pişman olmuştum? Delimiydim ben? Belkide aklımı kaybediyordum artık.
Yoksa neden birisi kenide işkence çektiren adama acısın?

Kafamdaki düşünceleri bir kenara atıp uyumaya çalıştım.Başım ağrıyordu.Hatta tek başım değil bedenimdeki bütün kemiklerim sızlıyordu.Aynı zamanda üşüyordum.

Gözlerim benden habersiz kapandı ve kendimi uykunun kollarına bıraktım.

***
"Bilmiyorum.Ne yapıyorsan yap beni şu siktiğimin hapisinden çıkar.Ne kadar isterlerse istesinler ver".

"Bak Jungi yaptığın şeyin cezasının ağır olduğunu sende biliyorsun.Bu işin parayla hall olmayacağınıda biliyorsun.Bu yüzden sakin ol ve avukatını bekle.Sana şehrin en iyi avukatı olduğunu söyledim.Tamamile kurtulamasan bile cezan hafifler".

"Gözlerimin içine baktı ve öylece beni bırakıp gitdi Hobi".

"Ne? Kim? Anlamadım".

"Polise herşeyi söyledi.Sevgilim değil dedi.Zorla bana sahip olup işkence ediyor dedi.Beni kurtarın dedi.Lütfen dedi siktiğimin polisine onu benden kurtarması için yalvardı Hobi.İnana biliyormusun? Yalvardı Hobi yalvardı!".

"Tamam Jungkook sakin ol.Ne yapsın yani ona bunları yapan adamı aff mı etsin?".

"Hobi ben ona aşığım.Benimle kalmalıydı.Neden beni bıraktı? Neden yüzüme bakmadan çekip gitdi? Neden?".

"Jungkook sen ona tam olarak 5 yıldır aşıksın.5 yıldır gözün ondan başkasını görmedi.Salak saçma planlar yaptın ve kaçırıp evinde zorla tutdun.Neden doğru dürüst çıkmadın önüne? Neden düzgünce ona aşık olduğunu söylemedin? Niye böyle iğrenç bir plan yaptın? Seni seveceği vardısa bile artık yok Jungkook.Kusura bakma ama ben olsam bende o korkunç yerden kaçmak için önüme gelene yalvarırdım".

"Beni burdan çıkarmanın bir yolunu bul Hoseok.Ne yapıyorsan yap ve beni burdan çıkar".

"Avuk-".

"Sikerim avukatını! Avukat falan istemiyorum.Bir yolunu bul ve beni çıkar.Burada 24 saaten fazla kalamam.Şimdi git".

"Jungkook-".

"Git Hoseok.Beni kurtaramayacaksan da buraya gelme.Hoşçakal".

Jungkook sandalyeden kalktı ve onun için özel olarak ayrılmış odaya doğru adımlamaya başladı.

***

***

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.
Lap Dance / TaekookHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin