Pozory mylą Cz.II"Nasze złudzenie"

Pozory mylą Cz.II"Nasze złudzenie"

8.1K Reads 708 Votes 14 Part Story
Black Angel By BlackAngel98dr Updated Jan 06

#Pozory mylą II: " Nasze złudzenie"

 Życie nauczyło nas najważniejszego. Pozory to nie prawda o człowieku. Żeby się tego nauczyć, musieliśmy sami tego doświadczyć. A teraz jesteśmy silniejsi. Razem.

Celeste Daye nigdy jeszcze nie kochała tak jak jego. Stał się jej filarem, który nawet w najtrudniejszych chwilach daje oparcie. Jednak, to, co zgotował na nią los, nawet i on nie jest w stanie powstrzymać. Życie u wujka, zmiany, brak rodziców, wszystko to stało się dla niej codziennością.

Studia, związek, rodzina...Ta dziewczyna będzie miała o wiele więcej zmartwień niż przypuszczała. Zmartwień, które...mogą ją zniszczyć. 

Will zminił się dla niej. To ona nadała jemu życiu właściwy rytm. Z impulsywnego chłopaka stal się mądrzejszym życiowo młodym mężczyznom. Lecz czy zdoła uratować ukochaną, przed popełnieniem najgorszych błędów. szczególnie teraz, kiedy nad ich związkiem wyraźnie zaczyna dziać się coś więcej, a czarne chmury czekają, żeby przynieść burze.

Pozory to przeszłość. Teraz liczy się prawda. Poznali się na tyle, że zdołają odróżnić to, co myślą inni,a  co wiedzą oni sami.

NieznanaAutorka656 NieznanaAutorka656 Jul 14, 2016
To oni sa razem czy nie bo w prologu sie rozstają a tu są razem
BlackAngel98dr BlackAngel98dr Jul 14, 2016
W prologu jest zamieszczony fragment, który został wyjęty z dalszej części książki 😉