For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
Pozory mylą Cz.II"Nasze złudzenie"

Pozory mylą Cz.II"Nasze złudzenie"

14K Reads 1K Votes 15 Part Story
Black Angel By BlackAngel98dr Updated Feb 26

#Pozory mylą II: " Nasze złudzenie"

 Życie nauczyło nas najważniejszego. Pozory to nie prawda o człowieku. Żeby się tego nauczyć, musieliśmy sami tego doświadczyć. A teraz jesteśmy silniejsi. Razem.

Celeste Daye nigdy jeszcze nie kochała tak jak jego. Stał się jej filarem, który nawet w najtrudniejszych chwilach daje oparcie. Jednak, to, co zgotował na nią los, nawet i on nie jest w stanie powstrzymać. Życie u wujka, zmiany, brak rodziców, wszystko to stało się dla niej codziennością.

Studia, związek, rodzina...Ta dziewczyna będzie miała o wiele więcej zmartwień niż przypuszczała. Zmartwień, które...mogą ją zniszczyć. 

Will zminił się dla niej. To ona nadała jemu życiu właściwy rytm. Z impulsywnego chłopaka stal się mądrzejszym życiowo młodym mężczyznom. Lecz czy zdoła uratować ukochaną, przed popełnieniem najgorszych błędów. szczególnie teraz, kiedy nad ich związkiem wyraźnie zaczyna dziać się coś więcej, a czarne chmury czekają, żeby przynieść burze.

Pozory to przeszłość. Teraz liczy się prawda. Poznali się na tyle, że zdołają odróżnić to, co myślą inni,a  co wiedzą oni sami.

Nieznana__Autorka Nieznana__Autorka Jul 14, 2016
To oni sa razem czy nie bo w prologu sie rozstają a tu są razem
BlackAngel98dr BlackAngel98dr Jul 14, 2016
W prologu jest zamieszczony fragment, który został wyjęty z dalszej części książki 😉