BTS'nin Başı Türklerle Dertte (Tamamlandı)

BTS'nin Başı Türklerle Dertte (Tamamlandı)

142K Reads 11K Votes 186 Part Story
Vaveylai_Ruhl By Vaveylai_Ruhl Updated Sep 07

-artık bi karar ver taehyung. Kalbim ne yapacağını şaşırıyo. Nereye gideceğini, ne zaman çarpacağını. Anlamıyo işte. Ona yardımcı olman lazım. Seni görünce atsın mı, yoksa seni görünce kaçsınmı. Sustu, bişey demedi. Diyemezki tabii. 
'Büyük aşklar ya sonsuzdur, Ya da O'nsuz!.'
Doğruymuş bu söz. Biz sonsuz olamadık seninle. Sensiz olduk, bizdiz olduk, yalnız olduk. Artık bırak beni be adam. Zorlama daha fazla. Sevmiyosun, sevemiyosun işte beni. 

*****************************************Kendini kollarımın arasından kurtardı ve odasına doğru ilerledi. Diyemedim işte. Seni seviyorum diyemedim. Sana zarar gelmesini istemedim. Hani dedi ya kalbim ne yapacağını şaşırıyo diye. Söyle o küçük kalbine kaçmasın, atsın hep. Benim için atsın. Ne kadarda bencilim değilmi. Ama konu sen olunca hep bencil oluyorum işte. 
Annem yaşı ilerledikçe elim kolum ağrıyo diyor, ah be annem benim yaşım kaç ki hergün sol yanım ağrıyor. Üstelik ona bi o kadar yakın, bi o kadarda uzakken.

HrbalamDoa HrbalamDoa Jul 11
merhaba ben yeni bir kitaba başladım ve bugün 2. bölümünü yazıcam sizden tek isteğim bakmanız  düşüncelerinizi merak ediyorum şimdiden thanks :D
AsnOhn AsnOhn Sep 16
Ayy seni  yerim ulan bencede Türk yapman müthüş bişi olmuşş *-*
narsistlife narsistlife Aug 24
Uyudu uyandı Kore'de 11 saatten bahsediyoruz sonuçta, mantık sınırlarını zorlamış.