AL

AL

42K Reads 7.3K Votes 61 Part Story
mar-ayn By mar-ayn Completed

Kadim lanet paslı bir çapanın ucuyla yeniden gün yüzüne çıktı. Gece kadar kara ve çığlıklarla beslenip, nur topu bebeklerin gülücüklerle süslenecek pembe dudaklarını ve anaların yüreğinde yeryüzüne sığamayacak kadar büyük sevgiyi soldurmak,bacalardan ağıt tüttürmek için geri döndü.        
               Tek bir amacı vardı. İntikam......
               Mesleğinin baharında bir ebe Jülide ve kariyer basamaklarını tırmanmaya namzet Antropolog Mehmet.Ölüm etraflarında soğuk nefesiyle dolaşırken ikisi de içine düştükleri karanlıktan habersiz ,Çukurova' nın bereketli topraklarında bir köyde hayatları kesişir.
               Efsaneler belki gerçek, belki değil....Fakat Atalarımız boşuna dememiş "Ateş olmayan yerden duman çıkmaz"......Al ateşi kim bilir daha kaç ocağa düşüp,kaç ocağı söndürecek....

ssipahiogluu ssipahiogluu Nov 20, 2016
İyice asılarak sertçe sürüklemeye devam etti. :):)):):)
Tnrverdi Tnrverdi Nov 20, 2016
Korku kategorisinde olduğu için pek umutlu değildim açıkçası. Ama ilk bölüm olmasına rağmen devam etmem için gayet yeterli. Kısa soluklu bir dizi havası var gibi hissediyorum. Bakalım sonuç ne çıkacak?
               Ellerine sağlık. ✨
chaty58 chaty58 Jan 06
Çığlıkları İliklerime işledi 😰😰 ama betimlemeye bayıldımmmm
chaty58 chaty58 Jan 06
Ne kadar çok şeyi içinde barındıran bi cümle, büyüleyici
chaty58 chaty58 Jan 06
Vayyy etkileyibi paragraf ve ne o kadını seviyor muydu ?? Haydaa 🤔🤔🤔 sorular sorular deli deli sorular
windiep windiep Nov 15, 2016
Vaaaaauvvv guzel bi giris oldu, daha cok cok okuyanin olur inşallah. Korkmaya hazirim yazarım (aslinda degilim) :D .. basarilarinizin devamını dilerim