AL

AL

37.7K Reads 6.5K Votes 61 Part Story
mar-ayn By mar-ayn Completed

Kadim lanet paslı bir çapanın ucuyla yeniden gün yüzüne çıktı. Gece kadar kara ve çığlıklarla beslenip, nur topu bebeklerin gülücüklerle süslenecek pembe dudaklarını ve anaların yüreğinde yeryüzüne sığamayacak kadar büyük sevgiyi soldurmak,bacalardan ağıt tüttürmek için geri döndü.        
               Tek bir amacı vardı. İntikam......
               Mesleğinin baharında bir ebe Jülide ve kariyer basamaklarını tırmanmaya namzet Antropolog Mehmet.Ölüm etraflarında soğuk nefesiyle dolaşırken ikisi de içine düştükleri karanlıktan habersiz ,Çukurova' nın bereketli topraklarında bir köyde hayatları kesişir.
               Efsaneler belki gerçek, belki değil....Fakat Atalarımız boşuna dememiş "Ateş olmayan yerden duman çıkmaz"......Al ateşi kim bilir daha kaç ocağa düşüp,kaç ocağı söndürecek....

GENIUS8812 GENIUS8812 Nov 05
Çok değişik bir giriş ile karşı karşıyayım.O kızıl saçlı kadın kimdi adam onu niye öldürdü çok merak ettim
İyice asılarak sertçe sürüklemeye devam etti. :):)):):)
Yuzukcini Yuzukcini Nov 07
:) kalem super. Daha ne yorumlar cikar bu tarz kurgulara. Tebrikler.
Tnrverdi Tnrverdi Nov 20
Korku kategorisinde olduğu için pek umutlu değildim açıkçası. Ama ilk bölüm olmasına rağmen devam etmem için gayet yeterli. Kısa soluklu bir dizi havası var gibi hissediyorum. Bakalım sonuç ne çıkacak?
               Ellerine sağlık. ✨
mar-ayn mar-ayn Nov 05
Çok teşekkür ederim öncelikle hoş geldin senin gibi bir kalemi kitabımda görmek çok güzel. Korku benimde turum değil :) biraz komik ama evet değil. Bölüm Hakkında bir şey soylemeyeyim. Umarım begenirsin
hayaldin92 hayaldin92 Nov 06
Hayatta bir kitabı 2 defa okumam ama bu kitap kendini okutturuyor. :)