Fantazi Stories

Refine by tag:

24 Stories

321 agime larg. by blue__writer1
#1
321 agime larg.by Ilda💙
Njerezit nuk e kane pare kurre fundin e botes. Madje, ata refuzojne edhe ta imagjinojne ate. Jo nga frika, por sepse u duket si diçka shume e larget, si diçka qe nuk do...
kedicik rolü by BirZamanYolcusuyum
#2
kedicik rolüby ben bir zaman yolcusuyum
Tasması boynuna takıldığında artık kedinin bir sahibi vardır. Ve hiçkimse o kediye sahibinden başkası dokunamaz. Grinin elli tonu fimini izlediyseniz mazohizmin sahiplen...
Nen telat e jetes by DeteDurres
#3
Nen telat e jetesby Kudrete Xhakosi
Nje vajze me emrin Amelia e cila jeton ne nje fshat te Anglise nje dite takon fatin e saj te jetes por, gjerat ndryshojne kur disa te papritura vijne. Ajo takon Kevinin...
«" The patient"Jk»  by Loya_toxic
#4
«" The patient"Jk» by Loya
المريض... كنتي مجرد ممرضه عاديه بالنسبه لي... عشيقتي اصبحت مَرضي وانتي اصبحتي علاجي... يجب ان تتأكد من حبك لاي شخص من اجل ان تتقن انه لن يجرح قلبك الطيب... الروايه ل...
Peri i kuq i fatit by thedreamerally
#5
Peri i kuq i fatitby thedreamerally
Selene punon per nje nder revistat me fame boterore. Per shkak te punes ajo Largohet nga Milano qyteti qe i realizoj endrren e saj dhe kthehet ne qytetin e saj te lindje...
Midis dy Botëve  by iseeblueee
#6
Midis dy Botëve by __o.blog🌊
"Ti?" "Kush je ti" më pyet i çuditur se unë isha sipër tij "Por si ka mundësi që ne u takuam? A mund të jetë e vërtet kjo?" "Ti nuk je...
NËSE TI NUK DO TË JESH... by KristjanG
#7
NËSE TI NUK DO TË JESH...by Kristjan Gazulli
Esmeraldo dhe Klodiana, një dashuri përballë çdo pengese. Një aksident... Një dashuri e kthyer dhe... një bukuroshe e fjetur...
NEDEN ? by user08660022
#8
NEDEN ?by
Neden mi ? çünkü yapabiliyorum
😍Poezia 2😍 by albanskenderai23
#9
😍Poezia 2😍by paula
mesazhe domethense. prekja e ralitetit ku po jetojm
Njeriu Qe Ra Ne Dashuri Me Yjet by Mindbreakin
#10
Njeriu Qe Ra Ne Dashuri Me Yjetby Mindbreakin
Historia e bukur sesi nje djale i ardhur nga nje qyteze e vogel bie ne dashuri me dicka ne te madhe se ai. Dicka ne fakt, me te madhe se vete njerezimi. ;)
Udhetaret ne tren by zonjushax
#11
Udhetaret ne trenby "zonjusha x"
E kush e kishte menduar qe nje dashuri e till do lulezonte ne mes te nje dimri te ftoht sic ishte ai.Dhe ku , neper ndenjeset aspak komode te atij treni te tjeter.Ku p...
Të luash me zjarrin by selenophilenian
#12
Të luash me zjarrinby 𝘝𝘦𝘯𝘰'𝘮𝘰𝘰𝘯'𝘶𝘴
PËRFUNDUAR Kur ishim të vegjël, na treguan se nuk duhet të luanim me zjarrin, por kurrë nuk na dhanë një arsye. Gjimnazi Kinderhaus, zhvillon një ekskursion veror me të...
Completed
Thomas by grown_mind
#14
Thomasby Redrum
Emri i tij eshte Thomas. Ai nuk e di nga vjen e kush eshte. Ai thjesht do te jete miku yt.
V rukách osudu, spolu by boo_14_9_17
#15
V rukách osudu, spoluby Viktoria Jurisova
"Prečo sa na mňa dívaš tým pohľadom? Nebol to môj nápad!" jeho pery sa stvarovali do nádherného úsmevu čo ju opäť upokojilo že je to stále v poriadku. "N...