💙 Drugi rozdział ❤️

108 9 0

Przypadkiem dałem jej serduszko na zdjęciu z roku japierdole ale wstyd. Rzuciłem się na łóżko i zacząłem rozmyślać o tym co się dzisiaj wydarzyło... Przy tym oglądając social media wpadłem na artykuł "Młoda gwiazda Fc Barcelony spotyka się z fanką która ma 17 lat?
Zobaczyłem nagłówek dałem nogę by se obciąć że ma z 20 lat ale przeczytałem dalej choć nie powinen
Dziś na boisku João Felix Sequeira grał świetnie strzelił gola i jedna dziewczyna chyba też uważa że jest świetny po meczu João Feliz Sequeira dał jej koszulkę nikomu wcześniej nie dawał nie licząc jego byłej Margarid Corcerio czy coś łączy tą 17 latkę i tego 24 latka czy to świadczy koniec kariery piłkarza napewno nie bo mogą być razem ale napewno będzie to ciężka sytuacja dla João Felix Sequeira i dla 17 latki"
Co kurde ja ledwo wiem jak dziewczyna ma na imię
Włączyłem kolejny artykuł
"João Felix a dokładniej João Felix Sequeira został przyłapany z nową dziewczyną
Nie wiemy co łączy ich ale napewno łączy ich coś
Łączy to nas kilka naście jak nie kilkadziesiąt kilometrów
Widać na nagraniu z kamer że João Felix przeskakuje do dziewczyny i coś gadają a potem chłopak daje jej koszulkę i przeskakuje barierki i idzie do szatni"
Kurde wiem życie bardziej znanego piłkarza i ludzie dopisują sobie wszystko
Postanowiłem napisać do dziewczyny i ją przeprosić za tą całą żałosną akcje napisałem to:
"Hej przepraszam cię za tą akcje na boisku ludzie myślą że jesteśmy parą a pewnie kogoś masz wiec przepraszam w ramach jakikolwiek problemów pisz na tego emaila *********@gmail.com"
Jako piłkarz nie odmawiam sobie treningów by być coraz lepszym nawet jak gram w Fc Barcelonie to ćwiczę w hotelu. A po tej wiadomości było idealnie coś sobie poćwiczyć wiec wyszłem na dwór wziąłem małą piłeczkę i zacząłem robić tricki i troszkę się popisywać ale byłem sam na sam.
Myślałem troszkę o tej sytuacji z Margaridą Corcerio uważam że to dziwne że nigdy nie mówiliśmy że się rozstaliśmy a ona upublicznia zdjęcia z Norrisem i to na instagramie ale minął pół roku od zerwania z nią czas leci dalej jak to się mówi
I wróciłem do hotelu. Jutro mam mecz z Almerią o 19:00 troszkę się stresuje meczami ale trzeba się uspokoić włączyłem telefon zobaczyłem
*Użytkownik Victoria odpowiedział ci na wiadomość*
Odrazu kilkłem w wiadomość
"Omg nie martw się nie mam chłopaka i spokojnie nie widzę problemu w tym co się stało spokojnie nie martw się o mnie haha"
Nie miała chłopka 😏
"Jasne ale wole spytać ale jak nie masz chłopaka haha to nie problem"
Co ja robię nie powinen tak pisać z fanką
Dziewczyna odrazu odpisała
"Haha a co niby chcesz być że pytasz"
"Co ja nie nie o to chodziło haha"
Co może i była ładna ale nie znam jej nawet charakteru a wygląd to nie wszystko nie wiem czy nie będzie jak Margarid Corcerio
"Przecież wiem to był taki żart na rozluźnienie sytuacji"
"A okej haha"
"A tak w ogóle ile ty masz lat sorry że pytam ale nie chce mieć problemów"
"Nie bój się mam za niedługo 18 lat mogę wysłać dowód"
"Jak byś mogła wysłać dowód że masz 17 lat"
"Jasne"
Dziewczyna wysłała zrobiłem sc i sprawidziłam i tak był prawdziwym dowodem dziewczyny
"Okej dzięki"
Godzina 21 byłem bardzo zmęczony więc zasnąłem odrazu jak się położyłem na łóżku wstałem koło godzinny 12 to nie zdrowe ale walić... Wziąłem z szafy ciuchy dokładniej czarne dresowe spodnie białą koszulkę i szarą bluzę basic ale zawsze dobry. I poszłem pod prysznic po którym ubrałem się i wysuszyłem moje brązowe włosy. Weszłem do kuchni po jedzenie dla mojego pieska i dla siebie dałem jamniczkowi jedzenie potem wziąłem moje jedzenie z mojego kateringu placki z bananami jak zjadłem ubrałem buty i zawołałem jamniczka na spacer który jak zwykle trwał godzinę więc była już 14 zostało pięć godzin do meczu z Almerią który mam nadzieje że wygramy jak z Fc Porto nie miałem pojęcia co robić przez te 5 godzin więc napisałem do mojego najlepszego przyjaciela Paulo o to czy wpadnie na 3 godzinki gry w Fc 24 na co dostałem odpowiedź że za pół godzinki będzie
Zawsze od dzieciaka można na niego liczyć zawsze jest koło nawet jak dziewczyny nie ma koło
Zagraliśmy dwa mecze raz wygrałem ja raz on haha
I się zbieraliśmy na mecz mój Paulo jechał ze mną bo oglądał ten mecz. Weszliśmy do auta i wyjechaliśmy na mecz Fc Barcelony - Almeria. Mój przyjaciel zajął miejsce na trybunach a ja poszłem do szatni przebrać się i tak dalej. Znowu jakieś dziecko mnie wyprowadzało jak zwyczaj dla dziecka to wszystko a dla nas kilka sekund. Kilka minut później gra się rozpoczęła w 33 minucie trafił Raphinha więc było 1 dla nas a 0 dla Almerii. Nagle zobaczyłem znowu tą dziewczynę w mojej koszulce z autografem... Złapaliśmy kontakt wzrokowy był dziwny taki inny niż u innych ale grałem dalej. Potem Leo Baptistao trawił w 41 minucie. FUCK. Czyli teraz 1 - 1. I po około dziesięciu minutach usłyszeliśmy gwizdek sędziego. Przerwa 15 minutowa dziękuje byłem bardzo zmęczony po tych ponad 45 minutach biegania
moja praca nie jest trudna jak od górnika bo to 90 minut i zarabiam tyle co on w ciągu pół roku i to bardzo przykre.
Na piliśmy się po marudziliśmy. W 60 minucie strzeliłem gola czwartego pobiegłem pod koniec lini i zrobiłem cieszynkę. Łapiąc kontakt wzrokowy z dziewczyną... A Gavi wskoczył mi na plecy. Potem oczywiście piłka uciekła którą dostał Edgar Gonzalez zdobywając gola dla drużyny Almerii więc 2 - 2. W 82 minucie podałem piłkę do Sergi Roberto i w 83 minucie zdobył gola. Potem już nie mieliśmy szansy na gola. 92 minuta mecz się skończył wszyscy poszli. A ja?