For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
He's my miracle.

He's my miracle.

23.6K Reads 1.4K Votes 37 Part Story
H.D.S By Dovi_nia Completed

Emilei išvykus,jie abu prarado viltį,kad vienas kitą dar kažkada sutiks,kad ir kaip norėtų..Jie nebetikėjo,kad bus vėl kartu..Jie kentėjo..Niall viską bandė užmiršti svaigalais ir žalojimu savęs,o Emilė..Emilė,net nenorėjo to pamiršti..Ji kiekvieną vakarą atsistodavo prie lango,ir stebėdavo žvaigždes,kad jei kuri nukristų.ji sugalvotų norą,kad ji vėl būtų su jos vasaros meile..
Bet po dviejų metų viskas apsiverčia aukštyn kojom..
Niall šiaip ne taip susitvarkė savo ydas,ir dabar yra netik garsus dainininkas,bet ir Dublino futbolo komandos kapitonas..
Tačiau Emilė..Emilė visus tuos du metus praleido ligoninėse,terapijose ir kitose nesąmonėse..Jai liko gyventi,tik mėnesis..Niekas nebegali jai padėti,nes operacija,kurios dėka ji galėtų pasveikti,yra be proto brangi..Taigi,Emilė išmaldavo mamos,kuri jau nustojo gerti ir susirado vyrą,kad galėtų praleisti paskutines dienas Dubline,su Niall..Nesvarbu jai ir tai,net jeigu jis ir turėtų merginą..
Jie vėl susitiks..Po dviejų metų,jie vėl pamatys vienas kitą,nors ir bus be galo pasikeitę..
Nes juk tikroji meilė nesibaigia,ar ne? 
Bet ar tik nebus dar blogiau,kai Emilė paliks šį pasaulį visiems laikams?
O gal kaip tik,Niall pabus jos stebuklu,ir išgelbės ją?
Atrodo,kad jie jau iškentė pakankamai ir turėtų gyventi ilgai ir laimingai,bet juk čia gyvenimas,ne pasaka..Oh,kad jie tik žinotų,kad tai dar tik gyvenimo išbandymų pradžia..
Kaip viskas pasisuks,nežino niekas..
Todėl viską išsiaiškinsite skaitydami antrąjį ''Summer Love'' istorijos sezoną,pavadinimu ''He's my miracle..''

  • fanfiction
  • littlemix
  • niallhoran
  • onedirection
antisocial_penguin69 antisocial_penguin69 Sep 10, 2016
Kai as paziurejau treileri vel nesusilaikiau ir pradejau zliumbti :( Hey There Delilah yra mano mylimiausia daina ir ji labai sugraudina mane :) laukiu nesulaukiu kitos dalies :)