Boss (N.H.)

Boss (N.H.)

400K Reads 32.9K Votes 113 Part Story
Emigrantas By nazzam13 Updated Feb 10

Būti turtingu jam visada sekėsi geriau, nei būti mandagiu. Jis visada žinojo ko nori ir ką gali. Turbūt iš šono dvidešimt trėjų metų Niall Horan atrodo, kaip valdžios ir pinigų ištroškęs narkomanas. Jam visada atrodė, kad žmonės, kurie nesudūria gala su galu yra niekam tike ir nieko nevertos šiukšlės. Kas kart, kai jis pasižiūri į veidrodį mato savimi pasikinti vyrą ir savo pasaulio valdovą. Sustikinėjantis tik su ilgakojomis manekenėmis jis net nepastebi, kad jo firmoje yra kukli ir visiškai nesigaudanti madoje mergina. Galbūt geriau tiktu mergaitė. Ji viena iš tų žmonių, kuriems reikia pinigų susimokėti skoloms ir išgyventi iki kito mėnesio. Pati neturėdama milijonų ji padeda kitiems ir viena diena pagaliau susiduria su turtingu išlepintu užpakaliu, kuris net nežino, kad ji dirba jam.


Nauja istoriją, kuria rašo #Gaby arba pagal Wattpad nazzam13! Jau senai norėjau ją parašyti su Niall ir kadangi baigiu TM ir greitau jau Problem tai pats metas! :) Vertiname!!!

 • fanfiction
 • horan
 • niall
AnosIstorijos AnosIstorijos Jul 05, 2016
Kaip mane nervina tokie ispuikeliai... :) bet nieko istorija labai gera
corneliapcr corneliapcr Oct 08, 2016
Pritariu @DeimanteGanyte, žanrą reikia keisti. Čia FanFiction. Aš savo ruožtu istoriją reportinsiu. (Hell ye boi, bitch laif)
blurryfly blurryfly Sep 30, 2015
Istorija įdomi. Kai kur yra praleistos raidės, bet čia niekis. I like it
LithuanianGirl126 LithuanianGirl126 Sep 27, 2015
O dieve. Kaip tobula. Nors įkelta dar tik viena dalis, šita istorija jau yra mano fav. Manau, tai bus dar vienas iš tavo nuostabių darbų ❤
               Labai laukiu kitos ❤
               Sėkmės rašant :)