NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Küçük Kuma.

Küçük Kuma.

405K Reads 16.2K Votes 33 Part Story
PurpleBallon By PurpleBallon Completed

"Hepimizin bir mucizeye ihtiyacı vardı. Fakat en çok benim. Yıllardır ondan haber alamamak nefes almamı zor kılsa da hayatıma devam ediyordum. Bundan sonra geleceğini sanmıyordum. 6 yıldır gelmeyen biri bu saatten sonra zaten gelmez. İnsanlar böyledir. Bir kez alıştımı gitmeye, gitse de gelmez olur. Hani bir söz vardır, yolcudur Abbas bağlasan durmaz. Burak'ta öyleydi. Gelse bile hep bir misafir olarak kalacaktı. Çünkü o bir defa gitmişti. Ve emin olun ki bir defa giden bir insan defalarca gelse de defalarca gider. Çünkü insanlar böyle. Hep gitmeye, bırakmaya meraklı. Geride bıraktıkları enkazları bilmeden. "Yorum yapacaksanız da aklınızın varlığı ile yorum yapın. Gereksiz yorumlara gerek yok!

Dileksen82 Dileksen82 Oct 05, 2016
Oraya çocuk için kuma olarak gidiyosa böyle biseyin olma ihtimali sifirdir.
birtanecikk birtanecikk Aug 15, 2016
gercektenten biyle birseye izin verirlermi sandin kucuksun ama azcik mantikli ol kuma olarak gittin yerden nasil 2 3 ay sonra geri donmeyi dusunursun
Dogacanusta Dogacanusta Jul 30, 2016
https://www.wattpad.com/285976295-renk-k%C3%B6r%C3%BC-ger%C3%A7ekler-b%C3%B6l%C3%BCm-1 Renk Körü adlı kitabım gerçeklerle ve birbirinden güzel şiirlerle okuyabileceğiniz güzel bir kitap beğeneceğinizi umuyorum :)
uzaylizs uzaylizs Sep 07, 2016
hıkayelerimi okuyup oylarmsnz karşılıklı ? 
               Bıgbang ile hayal et ve blackpink geliyor
Seginus Seginus Jan 11
Mantıken adam dokunmayacaksa birkaç ay formalite evlilik yapıp ne yapacak sonuçta ilk evliliği de değil o kızı besleme olarak almıyor, kuma olarak alıyorsa ona göre davranması gerek ve annesinin de gerçekçi konuşması gerek, bu konuşma saçma olmuş.
Killerwmn Killerwmn Jul 16, 2016
Kitabin çok güzel başlangıç yapmış .
               Kitabim olan 'KALBİMİN ESİRİ' NEbakar misiniz