NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
₪ Ölümün Elçisi ₪

₪ Ölümün Elçisi ₪

122K Reads 5.5K Votes 42 Part Story
feniceee By feniceee Updated 4 days ago

Küçük kız, sekiz yaşında kalbindeki birini kaybetti. Yıllar sonra acısı hala geçmemişken bu seferde annesini kaybetti. Küçük bedeni ilk önce rüzgâra yakalanmıştı ancak peşinden fırtına gelerek tüm hayatını alabora etti. Gökyüzüne yükseldim dediğinde denize düştü. Yüzmeyi bilmiyorken kurtulmak için bir el aradı. Onu bu mahvolmuş hayatından kurtaracak temiz bir el ararken o karanlığın içinde ki kanlı eli tuttu ve o zaman geri kazanabilme ihtimali olan çocukluğunu kaybetti.

Elinden çocukluğu alındı ve silah verildi. Korkudan titreyen küçük elleri silah tutmak istemiyordu. Sıcak yuvasını istiyordu ama artık oraya geri dönemezdi. Götürüldüğü yerde yeni bir hayata başlamak zorundaydı.

Orası, R.A.M.'dı. İtalya'nın gizli birimiydi.

Burada; ülkene nasıl hizmet edeceğini, nasıl ayağa kalkacağını, düzgün bir şekilde yürümeyi, düzgün bir şekilde konuşmayı ve kendini koruman için yapman gerekenleri öğretirken aslında;

İnsanları nasıl kandıracağını,
Bir silahla insanları nasıl öldüreceğini,
Ellerinle birini nasıl öldüreceğini öğretiyorlar.

Hepsi birer askerdi, suikastçıydı. Operasyonları başarı ile bitirirsen ülken sana minnettardı, itaat etmezsen ölüm hemen ensende olacaktı.

Küçük kızımız bir suikastçı olmuştu. Elleri silahla bir bütün haline gelirken, dilinde birden fazla yabancı dil, zihninde pek çok yalan ve teknoloji becerisini bulunduruyordu. O en iyisi olmuştu. Babasının onu yalnız bırakmasının intikamını almak için itaat etmişti. Fakat babasının öldüğü gün her şey değişmişti. R.A.M.'ın kendi elleri ile hazırladığı silah bu sefer onları hedef almıştı.

Artık kaçak bir ajandı. On dört yaşında ki masum küçük kız değildi. Aksine elleri kana bulanmış, değer verdiği kişiler dışında herkes için soğukkanlı ve kalbinde ki masumluğu kaybetmiş bir katildi.

Arkadaşlar, ihanet-aşk/gizem-gerilim dolu dedektif polisiye öyküsü İsimsiz’i okumak isterseniz bu linkten ulaşabilirsiniz. Asla tahmin edemeyeceğinizi iddia ettiğim kurguya sahip hikâye, her gün güncellenecektir. 
               https://www.wattpad.com/story/108618617-isimsiz
ayata-kitap ayata-kitap Mar 15
Şiir, Öykü, Dememe, Araştırma /İnceleme, Güncel Siyaset..... Siz yazın biz yayınlayalım, dagıtalım, satalım, sizi kitap fuarlarında okurlarımızla buluşturalım.  +90 (505) 451 31 29  +90 (312) 341 53 58
aylinmerve aylinmerve Nov 04, 2016
Ilginç bir gizem, psikoloji deneyimi isterseniz Geçmis adlı hikayeme beklerim pişman olmazsıniz
               http://my.w.tt/UiNb/sqrgbhWI1x
EmreAldm EmreAldm Sep 25, 2016
Bence Wattpad'deki bu hikayeyi beğeneceksin: " Deliler Hastahanesi  Yazarı: EmreAldm http://my.w.tt/UiNb/IpBK69imXw
               Gizem ? Korku ? Heyecan ? 
               Hepsi burada oy verdikçe bölüm Geliyor 
               Bakmadan geçme
izzyhny izzyhny Dec 28, 2016
KANLI BALE AYAKKABILARI ilk kez yaziyorum dostlar yorumlariniz bnm icin onemli :)
mavisim008 mavisim008 Sep 25, 2016
İsmi farklı sevdim. Önerin için de teşekkür ederim fırsat buldukça geleceğim☺️🤗