₪ Ölümün Elçisi ₪

₪ Ölümün Elçisi ₪

144K Reads 6.3K Votes 49 Part Story
feniceee By feniceee Updated Dec 22, 2017

Küçük kız, sekiz yaşında kalbindeki birini kaybetti. Yıllar sonra acısı hala geçmemişken bu seferde annesini kaybetti. Küçük bedeni ilk önce rüzgâra yakalanmıştı ancak peşinden fırtına gelerek tüm hayatını alabora etti. Gökyüzüne yükseldim dediğinde denize düştü. Yüzmeyi bilmiyorken kurtulmak için bir el aradı. Onu bu mahvolmuş hayatından kurtaracak temiz bir el ararken o karanlığın içinde ki kanlı eli tuttu ve o zaman geri kazanabilme ihtimali olan çocukluğunu kaybetti.

Elinden çocukluğu alındı ve silah verildi. Korkudan titreyen küçük elleri silah tutmak istemiyordu. Sıcak yuvasını istiyordu ama artık oraya geri dönemezdi. Götürüldüğü yerde yeni bir hayata başlamak zorundaydı.

Orası, R.A.M.'dı. İtalya'nın gizli birimiydi.

Burada; ülkene nasıl hizmet edeceğini, nasıl ayağa kalkacağını, düzgün bir şekilde yürümeyi, düzgün bir şekilde konuşmayı ve kendini koruman için yapman gerekenleri öğretirken aslında;

İnsanları nasıl kandıracağını,
Bir silahla insanları nasıl öldüreceğini,
Ellerinle birini nasıl öldüreceğini öğretiyorlar.

Hepsi birer askerdi, suikastçıydı. Operasyonları başarı ile bitirirsen ülken sana minnettardı, itaat etmezsen ölüm hemen ensende olacaktı.

Küçük kızımız bir suikastçı olmuştu. Elleri silahla bir bütün haline gelirken, dilinde birden fazla yabancı dil, zihninde pek çok yalan ve teknoloji becerisini bulunduruyordu. O en iyisi olmuştu. Babasının onu yalnız bırakmasının intikamını almak için itaat etmişti. Fakat babasının öldüğü gün her şey değişmişti. R.A.M.'ın kendi elleri ile hazırladığı silah bu sefer onları hedef almıştı.

Artık kaçak bir ajandı. On dört yaşında ki masum küçük kız değildi. Aksine elleri kana bulanmış, değer verdiği kişiler dışında herkes için soğukkanlı ve kalbinde ki masumluğu kaybetmiş bir katildi.

 • aksiyon
 • gizem
 • intikam
 • macera
 • mafya
 • oyunlar
 • sırlar
 • tehlike
betilayben betilayben Jun 06, 2017
Güzel bir hikaye. Benim sayfama da uğrarsanız ilgi .çekici şeyler bulabilirsiniz
deryadenizyuksel deryadenizyuksel May 13, 2017
Arkadaşlar, ihanet-aşk/gizem-gerilim dolu dedektif polisiye öyküsü İsimsiz’i okumak isterseniz bu linkten ulaşabilirsiniz. Asla tahmin edemeyeceğinizi iddia ettiğim kurguya sahip hikâye, her gün güncellenecektir. 
               https://www.wattpad.com/story/108618617-isimsiz
murateksii murateksii Jun 14, 2017
Yetimhanede büyüyen üç küçük cocugun acıklı hikayesni anlatan kitabım MAHAR'I incelermisiniz acaba 😊 👋 Tanıtım bölümüne bakmanız kitabı istemsizce okumanıza neden olacaktır 😊 👋
ursulaqq ursulaqq May 27, 2017
merhaba gizem gerilim türündeki kitabımı seveceğinizi düşünüyorum
               lütfen kitabıma bir şans tanıyıp okuyun :) 
               https://www.wattpad.com/415521847-ölümün-kıyısında-bölüm-1
ayata-kitap ayata-kitap Mar 15, 2017
Şiir, Öykü, Dememe, Araştırma /İnceleme, Güncel Siyaset..... Siz yazın biz yayınlayalım, dagıtalım, satalım, sizi kitap fuarlarında okurlarımızla buluşturalım.  +90 (505) 451 31 29  +90 (312) 341 53 58
melismujde melismujde Jul 02, 2017
Arkadaslarr, riskli seçim mafyayla anlaşma isimli kitabıma bakıp destek olursanız çok sevinirim 😊