NEW: Tap by Wattpad
FREE Addictive Chat Stories 😍🔥
DOWNLOAD NOW!
Cehenneminden Alacaklıyım

Cehenneminden Alacaklıyım

32.1K Reads 8K Votes 24 Part Story
İmera_Ferra By D_Ksevgi Updated Feb 02

"Hikayenin bölümleri düzenlenmiştir!"

 Uçurumun ucuna bir adım daha atıp gözlerimi kaldırarak Aras'a baktığımda; iki elini birden kaldırmış ve uzun kemikli parmaklarından dirseğine, ordanda kırmızı renge boyanmış suya damla damla kan süzüldüğünü gördüm. Bedenimi sarmalayan tüm damarların çekildiğini hissettim. 

"Senin yerin burası çakma rapunzel. Hadi gel!" Dedi net bir sesle. Bir an kendimi ona aitmişim gibi hissettim ama bu çok kısa sürmüştü. Bu düşünce ile gözlerim yandı. 

Islanan yanaklarıma çarpan ölümün soğuk esintileri içimi titretirken, yutkunarak baktım yine dibi gözükmeyen bir sonsuzluğa terk edilmiş gibi, siyah geceyi andıran mavi gözlerine."Aras!" Diye bağırdım avaz avaz. Kulaklarım kendi sesimden taşan acıyla uğulduyordu. 

Aras'ın siyah dağınık saçlarından yüzüne doğru süzülen kanları görmemle zihnim bir anda buğulanıp düzgün düşünmemi engellerken görüntü artık netleşmemeye başladı. 

Boğazıma takılan çığlıklar bir bıçak keskinliğinde soluk borumu delip geçiyordu. "Hadi gel." Dedi bakışları yüzümün derisini kaldırmak ister gibi büyük bir dikkatle beni merceği altına almışken. 

Dudaklarımı birbirine bastırarak yaklaşan çığlığı içimde ki enkazın dibine gömdüm. "Aras!!" Diye bağırdığım da bu kez sesim küçük bir kız çocuğunun annesine yalvarırken çıkan ses tonu gibi çıkmıştı."Ben..." diye mırıldandım. "Yapamam" 

Okyanus mavileri odağıma düştüğü zaman cehennemin görüntüsünü sergilemişti adeta. Gözlerimi yumduğum da dilime ve dudaklarıma değen tuzlu tat ölüm kadar acıydı. 

"Cehenneminden Alacaklıyım  prenses!"

☆★☆★

bayanmimiii bayanmimiii Aug 29, 2016
Kesinlikle gerçek abisi değil ama mükemmel derecede sarıyor
tamh32 tamh32 Aug 23, 2016
Oooo çokk heyecanlı bana msj atmışsin okuyacağım diye okumaya başladım heyecanlı geldi bakalım diğer yorumlar için ilerisini okuyacağım bu arada msj gonderilmedigi için yaziyorum
akogulm akogulm Nov 05, 2016
Ben biliyodum rüya olduğunu cunku bi kere yani tavanda parcalanmiş insanlar??? bide cok alaksizdi yani bilidim boyle olucagini :)
sudesfans sudesfans Aug 28, 2016
Bölüm iyiydi de bunu öz abisinin yaptığı iyi olmadı......
thehrimar thehrimar Aug 19, 2016
Vaayy fasulye kurusu,vay leş kokulu,vay saman beyinli ben seni va yaaaaaaaaaaa💀🔫🔫🔫
byn_jojo byn_jojo Dec 26, 2016
Bunu rüyas8ydı diye hatırlıyorum. Bence bu bolumu birinci bölümle birlestirmekisin