NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Cehenneminden Alacaklıyım/ Wattys2017

Cehenneminden Alacaklıyım/ Wattys2017

36.9K Reads 10.5K Votes 34 Part Story
Prenses ♡ By D_Ksevgi Updated 4 days ago

Islanan yanaklarıma çarpan ölümün soğuk esintileri içimi titretirken, yutkunarak baktım yine dibi gözükmeyen bir sonsuzluğa terk edilmiş gibi, siyah geceyi andıran mavi gözlerine."Aras!" Diye bağırdım avaz avaz. Kulaklarım kendi sesimden taşan acıyla uğulduyordu. 

Aras'ın siyah dağınık saçlarından yüzüne doğru süzülen kanları görmemle zihnim bir anda buğulanıp düzgün düşünmemi engellerken görüntü artık netleşmemeye başladı. 

Boğazıma takılan çığlıklar bir bıçak keskinliğinde soluk borumu delip geçiyordu. "Hadi gel." Dedi bakışları yüzümün derisini kaldırmak ister gibi büyük bir dikkatle beni merceği altına almışken. 

Dudaklarımı birbirine bastırarak yaklaşan çığlığı içimde ki enkazın dibine gömdüm. "Aras!!" Diye bağırdığım da bu kez sesim küçük bir kız çocuğunun annesine yalvarırken çıkan ses tonu gibi çıkmıştı."Ben..." diye mırıldandım. 

"Yapamam" 

Okyanus mavileri odağıma düştüğü zaman cehennemin görüntüsünü sergilemişti adeta. Gözlerimi yumduğum da dilime ve dudaklarıma değen tuzlu tat ölüm kadar acıydı. 

"Cehenneminden Alacaklıyım  prenses!"

☆★☆★

👉Olayı akışı değiştirilmeden tüm bölümler düzenlenmiştir!👈

HamideGVEN HamideGVEN May 28
Tüh be! Ne güzel sende hayatının sadistini bulmuştun ! Adam kaçar mıydı ha?
sincapyzar sincapyzar Mar 17
Başlangıç için gerçekten çok güzel yazmışsın başarıların devamı
Boyle bir yazis sekli yok ya harika cok guzel  yazmissin imomm😍😍😍😍😍😍
akogulm akogulm Nov 05, 2016
Ben biliyodum rüya olduğunu cunku bi kere yani tavanda parcalanmiş insanlar??? bide cok alaksizdi yani bilidim boyle olucagini :)
Begumnzs Begumnzs Nov 12, 2016
Bu ne cenabet bir bilinç altı len?? Kızın içindeki psikopatlık kendiliğinden ortaya çıktı resmen 😂😂😂
byn_jojo byn_jojo Dec 26, 2016
Başları okuduğunda anlam vermedim. Gerçek dışı olduğu için sonra bölümün adi aklıma geldi. de kız rüyasında abisine eziyet ediyordu değil mi?