Aksion Stories

18 Stories

My Mafia Boy by _Cinderella-15
#1
My Mafia Boyby Cinderella
Gloria, nje vajze naive dhe e bindur punon si sherbyese ne shtepine e mafias me te madh te Rusise. Por jeta e saj ndryshon kur kupton qe ato njerez jane shoket e saj te...
Completed
❀ℂ𝕒𝕣𝕠𝕝𝕚𝕟𝕒❀❣︎ᵐʸ ᵈᵉˢᵗⁱⁿʸ❣︎ by kle-kllll
#2
❀ℂ𝕒𝕣𝕠𝕝𝕚𝕟𝕒❀❣︎ᵐʸ ᵈᵉˢᵗⁱⁿʸ❣︎by leda_kle
Nje vajz 18 vjecare e cila jeton me dy vellezerit e saj qekur prindrit e saj vdiqen. Babai vdiq kur ajo ishte dy vjece dhe per kete arsye nuk e mbante mend ,ndersa nana...
MANIAK I DASHURISE by MaNniE00
#3
MANIAK I DASHURISEby ᴹᵃᴺⁿⁱᴱ
"Gjate gjithe jetes zemra ime rrahu per njeriun e gabuar Rrahjet e saj dashuruan nje "Maniak " Nje maniak fitues i ndjenjave te mia por humbes i ndjenjes...
❤︎𝓪𝓷𝓰𝓮𝓵 𝓽𝓸 𝓭𝓮𝓿𝓲𝓵❤︎✔︎ by kle-kllll
#4
❤︎𝓪𝓷𝓰𝓮𝓵 𝓽𝓸 𝓭𝓮𝓿𝓲𝓵❤︎✔︎by leda_kle
My first story. Dy njerez te ndryshem por njekohesisht edhe aq te njejt. Dy njerez te cileve jeta i ka sjellur provoja nga me te ndryshmet por a do munden ata t'i perbal...
Completed
ᗷᒪᗩᑕKᗷIᖇᗪ (I Përfunduar) by iseeblueee
#5
ᗷᒪᗩᑕKᗷIᖇᗪ (I Përfunduar)by __o.blog🦋
"Trap" "Zemër" "LOVE You" 𝐋𝐨𝐯𝐞 𝐦𝐞𝐚𝐧𝐬 𝐅𝐨𝐫𝐞𝐯𝐞𝐫 🖇️❤️ A mund të ekzistojë dashuria nëse ti je larguar në një botë tjetër duke...
 Më e çmuar se vetë jeta by selenophilenian
#6
Më e çmuar se vetë jetaby 𝖆𝖕𝖎𝖘🍯
Një vepër arti e natyrës, një magji universale, me ngjyrë blu të thellë. Shkëlqimi i tij është unik dhe ka një karakteristikë të vetme: t'i "dhurojë" vuajtjen...
Lulet Mes Ferrit by cherrysmell_
#7
Lulet Mes Ferritby Ꮇ🖤Ꭼ🖤Ꮐ
Kur asgjeja behet gjithcka , i gjithe rendi i jetes shkaterrohet . Kur hijet shendrohen ne njerez, cdo vend behet i rrezikshem . Kur lulet njihen me ferrin ato emertohe...
The purpose of my pain (Albanian) by _Lizeta_
#8
The purpose of my pain (Albanian)by _Lizeta_
Qellimi per dhimbjen time. Every good girl wants a bad boy to be good just for her and every bad boy wants a good girl to be bad just for him. Elizabet Jones Ne moshen...
Ne krahet  e tij by megiola
#9
Ne krahet e tijby megiola
Kamela vajza e pasur dhe e cmendur e cila kalon nje nate te paharrueshme me nje mashkull misterioz i cili mbetet gjate ne memorjen e saj.Rikardo Stances nje mash...
2 Jave  by anisja_02
#10
2 Jave by Endrrimtarja
PARA SE TE LEXONI KETE LIBER, KTHEHUNI TE LEXONI FILLIMISHT PJESEN E PARE TE "Ishe ti " . . . . Po sikur te kesh dy jave jete dhe krejt papritur te ikesh dhe t...
Plan B 2462 (Shqip) by IAMBINAG
#11
Plan B 2462 (Shqip)by IAMBINAG
Kjo eshte historia e nje vajze me emrin Bina. Ajo ngel jetime ne moshen 8 vjece pasi familja e saj vritet. Ajo ngjarje shenon dhe fillimin e aventures se saj, miqesi, da...
ALICE by mikasa_miki
#12
ALICEby mikasa
Nje shkrimtar i cili ka humbur shume ne jete. Nje vajze qe e ka mbeshtetur mbase me shume sec duhet ne hapat e tij madje deri ne rrenim.
Completed
Kthimi by enemyofself
#13
Kthimiby L3đ¡○ňă Ğ¡ôšhî
Nuk bën pjesë në ndonjë nga libra që mund ta botoj në të ardhmen kështu që bëni cte doni me të. Mund ta lexoni ose jo 24 may 2020 - ora 00:02
Le te dashurohemi 🖇 by ArianaLajqi
#14
Le te dashurohemi 🖇by ByMe 🦋dafina🦋
Dy njerëz krejtësisht ndryshëm nga njëri tjetri.. që jetojnë në dy botë të ndryshme.. Cfarë mendoni se mund t'i bashkojë ? Rastësitë ? Absolutisht jo! Sepse rastësite n...
Un para tgjithve. - (Shqip) by officialwildlife
#15
Un para tgjithve. - (Shqip)by Wild Life
Nje vajz e cila do sakrifikoj cdo gje per te fituar jeten qe enderronte.
Dashuri mes bastesh by MUEL-FRIENDS
#16
Dashuri mes basteshby Izabela
Te jetosh mes basteve dhe te dashurohesh me ate qe i ben ato.Epo i till esht fati.Nuk mund ta mendosh apo ta ndryshosh por thesht ta jetosh.Edhe un u dashurova u lendova...
Ujëra te trazuara by jo_na_10
#17
Ujëra te trazuaraby Bebecita
Bota e Mafies është një botë e errët ku jo të gjithë zgjedhin të jenë pjesë e saj. Ajo nuk kishte zgjedhur të ishte pjesë e asaj bote...ishte fati që kishte vendosur, n...