1Haftalık Bela

89 17 1

Önceki bölümden;
"Kaza Geliyorum Demez EYLÜL ECEVİT ." Dedim.

----------

Eylül' ün ağzından;

Gözlerimi yavaşca açtım. Sanki kafamda filler sevişiyormuş gibi geliyi. Ne oldu bana ya. En son yolda yürüyordum. Sonra ah tabi ya Derek beni ısırmıştı.

"Derek beni sen mi ısırdın? Artık bende senin gibi bir kurtadam mıyım? " deyiverdim. Ama gördüğüm kişi savaştı . Savaş' ın yanındaki çocuklardan biri konuştu.

"Savaş neyle virdun olum kızı kafasına kız seni DerekHale zannediyo."

-----------
Allahım ya napıcam ben şimdi yağmurdan kaçarken doluya tutuldum. Sen git ilk önce çocuğun başından aşağı kahve dök sonrada arabasına çarp- pardon ya o bana çarpmıştı. Şu anda nerdemiyim büyük ihtimal o Savaş denilen çocuğun odasındayım ve korkudan ölüyorum ben karanlıktan korkarım ve bu oda çok karanlık. Kalkıp korkuyla ışığı açtım. Oda nasıl mıydı? Kısacası simsiyah . Aman bana neyse neredeyse sabah oldu ve ben hala eve gitmedim evdekiler s.kicek valla. Eve gitmek için yataktan hızlıca kalktım hızlı kalkmanın sonucu olarak başım biraz döndü ve sürahiyi yere düşürdüm. Cam kırıklarını toplıyım derken elimi kestim. Evet onun üstüne birde çığlık yani aferin Asi gerçekten malsın, salaksın herkesi uyandırdın ya .

Tam ayağa kalkıyordum ki Savaş' ın içeri girdiğini gördüm. Hemde söyleniyordu.

"Kızım mal mısın ya sen? Sabah sabah ses çıkarıyosun? " elimin yara olduğunu daha görmemişti pomçuk ağazlı . Aman görmesin zaten en azından sakar diye dalga geçemez. "Ben ..... özür dilerim eve gidecektim. Aniden ayağa kalkınca başım dönünce elim sürahiye çarptı. Cam kırıklarını topluyum derken..." hah! Ben az önce özür mü diledim? Ben Asi, Savaş Kılıçtan özür diledim tarihe geçecek olay. Ben böyle düşünürken Savaş' ın sorusuyla sorusuyla neye uğradığıma şaşırdım. "Eline ne oldu? "

"Ya yok birşey. "

"Eylül! !!!" diye öyle bir kükredim ki yemin ederim ev sallandı resmen. Hah ama ben Eylü Ecevit namı diğer Asi söyler miyim? Hayır.

"Yok birşe dedim! " diye bu sefer ben bağardım. Ah yavruuum afalladı. Amaan kimin umrunda s.kik Savaş.

Aniden beni duvarla kendi arasında sıkıştırdı.

"Birinci, bir daha bana bağırma.
İkinci, bir şeyi bir daha sormam şimdi ya cevap ver yoksa şurda altımda inlersin." korktum mu? Hayır.

"Küçük dağları sen yaratmadın Kılıç. Bu ne böyle küçük dağları ben yarattım havası. "

"Yapamam yani öyle birşey? "

"Yapamazsın ." der demez dudağıma yapıştı. Ve tahmin edin ne oldu hiç ağlamayan Asi' nin gözleri doldu.

"Şimdi söyle yoksa daha fazlasını yaparım. Elin nasıl yara oldu? "

"Cam kırıklarını toplarken oldu. Oldu mu? İstediğin cevabı aldın mı? Bidaha sakın beni öpmeye kalkma." deyip odadan çıktım ama bir dakika wattpad hikayelerinde kız tokat atardı. Dur bi tanede ben yapıştırıyım deyip içeri tekrar girdim. "Ha bu arada." deyip tokatı yapıştırdım . Odadan çıktım ve dış kapıya doğru yürüdüm tam kapı kulbunu tutum ki kolumda bir sertlik hissettim. Ardından o p.ç herifin iğrenç sesini.

"Nereye? "

"Ne demek? Nereye. Evime gidiyorum işte."

"Hiç bir yere gidemezsin."

"Nedenmiş o? "

"Çünkü bir hafta dinlenmen gerek ve sana birşey olursa başıma kalırsın hiç seninle uğraşamam yani bir hafta başıma bela olucaksın. Ha bu arada geceleri kulaklıkta son ses şarkı dinlesen iyi edersin. Rahatsız olma diye yani."

"Saçmalama evime gidicem ben."

Tam gidiyodum ki kolumdan tutup kaldığım odaya tekrar zorla götürdü. Tam kapıdan çıkarken bana döndü ve

"Bir hafta burdasın ister zorla ister isteyerek boşuna kapıyı filan yumruklama. Uslu kız olursan çıkarırım. Başıma bela oldun zaten." deyip kapıyı kapadı bende tam peşinden gidip çıkacaktım ki kapıyı üstüme kilitledi.Hayvan!

Savaş' ın ağzından;

Yapamazsın demişti yapardım işte çünkü ben Savaş Kılıç' ım.
Ve yaptım da zaten o yapamazsın der demez dudağına yapıştım. Onu öpünce bir garip olmuştum aman neyse şimdi nerdemiyim evdeyim. Eylül mü? Aman onu boş verin o şimdi onu kilitlediğm odada kapıyı yumrukluyo.

"Savaş bak valla uslu kız olcam söz hadi artık çıkar burdan beni." Eylül Eylül Eylül beni böyle şeylerle kandıramazsın.

"Yaa cevap versen sikik kafalı. Yeminle varya burdan çıkıyım o soluduğun oksijenle sikicem seni. Açım lan bennn! " oha kıza sabahtan beri yemek filan vermedim lan biz zorla tutuğumuz insanlara bile yemek veriyoduk dövmeden önce.
Yanlız onu burda zorla tutuyosun. Kendisi isteyerek kalmıyo burda! Tamam lan iç ses bide seni dinliyemem. Mutfağa doğru gittim ve yumuta kırdım. Pardonda ne bekliyodunuz mum eşliğinde yemek yememizi mi? Ben anca yumurta kırabiliyorum devamı yok. Yumurta hazır olunca mutfaktaki masaya koydum ve Eylül' ü tutuğum odaya gittim. Ses kesilmişti ama heran yumruk yiyebilirdim. Kapıyı yavaşca açtım. Eylül yatakta oturmuş duruyordu. Beni görünce hemen ayağa kalktı ve bana doğru hızla geldi.

"Lan Gerizekalı madem zorla tutuyosun niye yemek vermiyosun şerefsiz." deyip yumruk atmaya başladı. O, bana şerefsiz dedi . Bana, Savaş Kılıç' a . Sinirle onu duvara fırlattım ve çenesini tutum.

Asi' nin ağzından ;

Kapı açıldı yavaşça gelen Savaş pigmesiydi hemen ona doğru gittim. "Lan Gerizekalı madem zorla tutuyorsun niye yemek vermiyosun şerefsiz. " deyip yumruk atmaya başladım birden bire beni duvara yapıştırdı ve çenemi sertçe tutu ve konuşmaya başladı.

"Mutfağa git ve yemeğini ye hemen! ! Ve birdaha bana şerefsuz deme yoksa seni burda sikerim. Kimsenin haberi olmaz." deyip kendini bana biraz daha bastırdı. Sonra geri çekildi o çekilince hemen odadan çıktım ve yemek kokusu geldiği- ah pardon yumurta kokusu geldiği yere doğru kısacası mutfağa gittim.

Yumuratayı görünce yüzümü buruşturdum ben yumuta yemem ki. Savaş mutfağa gelip oturdu ve yumurtayı yemeye başladı. Ben oturmayınca gözlerini kısıp, boynunu bana eğip baktı böyle ne kadar tatlı- töbest ne diyoru ben yaaa.

"Neden yemiyosun? "

"Ben yumurta sevmem ki ."

"Ee ne yiyeceksin? "

Pizza yesek olmaz mı? " dedim hiç masum kız ayaklarına yatmadım.

"Tamam bir haftalık bela. Tamam."
Kimm ben mi belayım hiçte bi kere ben çok uslu terbiyeli bir kızım.

Merhaba arkadaşlar yine ben geldim üzgünüm geç geldi . Sizi seven yazarınız zeyzey-1234

Kötü Kız (Ukala Serisi -1)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!