Ось і чергова ночівля

67 8 4

Як і передбачалося згодом за парою до залу увійшов фізрук.
Гра була в самому розпалі. Шатенка стояла в центрі, а Манджиро на подачі. І ось чергова подача супротивників, яку саме юна леді відбила. М'яч полетів до супротивників, проте якийсь хлопець відбив. Хтось з їхньої команди відбив і тим самим заробив аут. Знову подають суперники і ця гра триває. Врешті м'яч приземлився на полі супротивників. Манджиро подає і ніхто навіть не зміг відбити. Чудово. Рахунок по-трохи зрівнювався. 14:20. Все-ще вони позаду. Але напевне це не на довго.

***

Отож, гра тривала. З такими темпами перемогла команда за яку грала зеленоока і Білявчик з рахунком 25:23. Більшість були змученими тому зробили невеличку перерву. Але невдовзі знову підхопилися на ноги за звуком свистка. Ще одна гра. На цей раз шатенку поставили на подачу разом з малим Сано. Першою подає дівчина. М'яч перехопили на центрі і тим самим відбили. Знову відбили, знову і знову. Аж доки він не потрапив на землю суперників. Тепер подає Майкі. Проте його удар теж відбили. І знову, знову й раптом м'яч опинився на території їхньої команди. 1:1. Шатенка здається знову загорілась грою тож наступна подача виявилася потужнішою, проте її відбили і забили аут. Ха. Манджиро теж подав не погано, але м'ячем встигли поперекидуватись ще на тім полі.
З такими темпами їхня команда знову перемогла з рахунком 25:24. Вони б зіграли ще реаунд, проте почувся дзвінок на перерву. Фізрук затримав 6 учнів, серед яких була шатенка й Білявчик.

—Отже, команда зформована. З наступного тижня почнуться тренування. На вас покладається вся школа, адже ми відібрали найкращих

—Ми на наступному тренуванні розподілимося?

—Так, але зразу скажу, що оці двоє - чоловік вказав на шатенку і малого Сано -Найкращі притинденти на подачу