Dcéra Poseidona

Dcéra Poseidona

12.3K Reads 839 Votes 29 Part Story
NiTeCa_833 By sofiaa93 Completed

Moje vymyslené pokračovanie Percyho Jacksna a Bohovia Olympu :) Nico tu nieje gey. Nemusíte čítať ani knihy Percyho Jacksna, ale ako chcete :)


Alayla je 16-ročné dievča s poruchou pozornosti a hyperaktivitou. Doteraz žila so svojim bratom Ianom, mamou a Paulom. No raz sa stane niečo neuveriteľné. Jej učiteľka sa ju pokúsi zabiť. Alayla sa s pomocou Grovera a profesora Brunnera dostane do tábora polokrvných kde zistí, že jej otec je Poseidon a stretne tajuplného Nica di Angela. Jej pobyt v tábore ale nebude nadlho, pretože si vypočujú proroctvo, v ktorom figuruje aj Alayla, aj Nico. Deň nato Nico, Alayla a Erik odchádzajú na výpravu do Rímskeho tábora Jupiter. Idú za starou sedmičkou polobohov- Percy, Annabeth, Hazel, Frank, Leo, Piper a Jason. Zachránia svet pred znova povstávajúcou Gaiou? História spred dvoch rokov sa opakuje.

  • alayla
  • bohovia
  • gaia
  • nicodiangelo
  • olymp
  • percyjackson
Ellen_di_Angelo Ellen_di_Angelo a day ago
Pokud myslí to jak se táta Hádes promenáduje v podsvětí v růžovích boxerkách na hlavě, v tričku s my little pony a v sukni co mají baletky. Tak má pravdu.Jinak je všechno 'normální'.
domily4444 domily4444 Jul 30
XD Styx... Odkedy som tú prísahu počula, furt vravím to isté :)
domily4444 domily4444 Jul 30
Wiiiii. Aj ja ho poznám... 😂 takže som poloboh? 😂 😂 😂 😂
domily4444 domily4444 Jul 30
Keďže milujem príbeh Percyho, a čítam ho stále dookola, toto ma potešilo :) vlastne, skoro pokračovanie. Není to to, čo by som čakala ako pokračovanie, ale na to že prvý príbeh... Klobúk dole 😮 je to úžasné, už teraz sa teším keď sa dočítam konca :) 💚
Ellen_di_Angelo Ellen_di_Angelo a day ago
A já jsem jako co ? Solnej sloup ? Či co? Já v tom srubu  vůůůůbec nejsem že di Angelo?
Páni to je dobre !Nechcem ťa uraziť či tak ale trochu mi to pripomína skoro celého Percyho Jacksona ak nie tak sorry(videla som iba film😫)