Dcéra Poseidona

Dcéra Poseidona

14.6K Reads 961 Votes 29 Part Story
NiTeCa_833 By sofiaa93 Completed

Moje vymyslené pokračovanie Percyho Jacksna a Bohovia Olympu :) Nico tu nieje gey. 


Alayla je 16-ročné dievča s poruchou pozornosti a hyperaktivitou. Doteraz žila so svojim bratom Ianom, mamou a Paulom. No raz sa stane niečo neuveriteľné. Jej učiteľka sa ju pokúsi zabiť. Alayla sa s pomocou Grovera a profesora Brunnera dostane do tábora polokrvných kde zistí, že jej otec je Poseidon a stretne tajuplného Nica di Angela. Jej pobyt v tábore ale nebude nadlho, pretože si vypočujú proroctvo, v ktorom figuruje aj Alayla, aj Nico. Deň nato Nico, Alayla a Erik odchádzajú na výpravu do Rímskeho tábora Jupiter. Idú za starou sedmičkou polobohov- Percy, Annabeth, Hazel, Frank, Leo, Piper a Jason. Zachránia svet pred znova povstávajúcou Gaiou? História spred dvoch rokov sa opakuje.

  • alayla
  • bohovia
  • fanfiction
  • gaia
  • nicodiangelo
  • olymp
  • percyjackson
Azaria_di_Angelo Azaria_di_Angelo Dec 12, 2017
Pokud myslí to jak se táta Hádes promenáduje v podsvětí v růžovích boxerkách na hlavě, v tričku s my little pony a v sukni co mají baletky. Tak má pravdu.Jinak je všechno 'normální'.
domily4444 domily4444 Jul 30, 2017
XD Styx... Odkedy som tú prísahu počula, furt vravím to isté :)
domily4444 domily4444 Jul 30, 2017
Wiiiii. Aj ja ho poznám... 😂 takže som poloboh? 😂 😂 😂 😂
domily4444 domily4444 Jul 30, 2017
Keďže milujem príbeh Percyho, a čítam ho stále dookola, toto ma potešilo :) vlastne, skoro pokračovanie. Není to to, čo by som čakala ako pokračovanie, ale na to že prvý príbeh... Klobúk dole 😮 je to úžasné, už teraz sa teším keď sa dočítam konca :) 💚
Azaria_di_Angelo Azaria_di_Angelo Dec 12, 2017
A já jsem jako co ? Solnej sloup ? Či co? Já v tom srubu  vůůůůbec nejsem že di Angelo?
SlytherinBrave_girl SlytherinBrave_girl May 14, 2017
Páni to je dobre !Nechcem ťa uraziť či tak ale trochu mi to pripomína skoro celého Percyho Jacksona ak nie tak sorry(videla som iba film😫)