Rivalita 2

Rivalita 2

150K Reads 14.6K Votes 30 Part Story
Tasha Prok By Tashapopcorn Completed

"Vzpomínáš si na náš první tanec?" hlubokým hlasem mi zašeptal otázku do ucha a prsty na mých zádech sevřel látku mých šatů.Zacukal mi pravý koutek a přikývla jsem."Náš maturitní ples" pověděla jsem a Adam se ode mě odtáhl,ale jenom natolik aby mi viděl do očí.Pomalu přikývl a sklopil hlavu,čelem se opíral o to mé a naše dechy se motaly do jednoho.Rukou,kterou měl položenou na mých zádech sjel níže a uvedl mě do hlubokého záklonu.Pootevřela jsem ústa a Adam se naklonil nade mne "Chci tě zpátky" pověděl a jeho slova jako by se mi vryla pod kůži. Povzdechla jsem si a pohladila ho po tváři,na kterém rašilo jemné strniště,palcem jsem ho pohladila po palci a zavrtěla hlavou. 

- druhý díl RIVALITY
- příběh se odehrává v České republice 

[ VAROVÁNÍ - příběh obsahuje sexuální scény a vulgární výrazy ]

Elesiis Elesiis Feb 05, 2016
Je to naprosto geniální! <3 Tak snad bude Nicol zase s Adamem,protože ti dva jsou spolu tak sladcí !!!! *-*
sorayamanaka sorayamanaka Mar 17, 2016
Naprosto s ní soucítim. Některé lidi i po takové době nevymaze člověk jen tak. Tak co bude dál.
Petruse95 Petruse95 Feb 04, 2016
Nádherná byla Rivalita a stačila první kapitolka a už teď vím, že i tato kniha bude perfektní. Píšeš opravdu úžasně!!! Moc se těším na další kapitoly.
bamini bamini Feb 04, 2016
Naprosto úžasný, ty i tvoje tvorba :D Strašně moc tě obdivuju, že dokážeš přidávat díly tak rychle, je to perfektní. 💙💙💙
anezka_xx anezka_xx Feb 04, 2016
El se vdává!!! zahrajte nějakou famfáru!!!! :D 
               je to Ú.Ž.A.S.N.Ý. !!!!! už se těším na další díl
Jane-Hope-Aubray Jane-Hope-Aubray Feb 08, 2016
He, máš štěstí!! Už jsem chtěla začít rozdělávat ohně a vyvolávaat duchy nebo co se to dělá za pitomosti, abych Vojtu proklela a tyhle blbý nápady (jako se rvát mezi Nicol a Adama) mu dostala z hlavy!!!