Paskutinė drakonė

Paskutinė drakonė

23.6K Reads 3.1K Votes 47 Part Story
Naya By SleepingM0nster Updated 2 days ago

Kol žmonės ramiai gyvena savo pasaulyje, nedidelėse bendruomenėse verda kitokių būtybių gyvenimas. Žvėrtakiai, arba šiuolaikiškai, teriantropai, kadaise buvo dievai, kuriuos žmonės garbino. Tačiau ši praeities dalis išnyko iš istorijos sūkurių, o žvėrtakiai prisitaikė prie žmonijos ir tapo jos dalimi niekam nekeldami įtarimų. Viename iš teriantropų miestų, Kvinse, gyvena paskutinė savo rūšies atstovė Nova. Mergina priklausė senais laikais gyvavusiai karališkai žvėrtakių šeimai, tačiau lemtingas įvykis pasuko visą šios rūšies likimą. Visgi, rodos, sukrečiantis praeities įvykis nenugrimzdo amžiams ir kartu su į Kvinsą atvykusia naująja karališkąja šeima atkeliavo ir naujos bėdos, kurios palies Novos gyvenimą. Mergina privalės susidurti su baimėmis, kurios jai niekada neegzistavo.

kamiukas kamiukas Jun 07, 2016
Labai fainai!!! Aš nesuprantu kaip tau taip pavyksta!!! Viskas taip fainai išdėstyta, kad negaliu... Viskas aišku, suprantama ir begalo įdomu!!! Jei nesunku peržvelk mano istorijas ir į com įvertink😉
               Kamiukas😘
Threeanne Threeanne Jan 06, 2016
O aš pasakysiu kiek kitaip... Kaip pradžiai, man pasirodė nuobodoka. Nesakau, kad pati sugebu tobulai parašyti pradžią, tačiau ji juk turėtų būti tokia, kad paskaitęs du tris sakinius norėtum tęsti. Kol kas to pasigedau... Na, bet skaitysiu toliau, vistiek įdomu, kaip rašai.
m3ntha m3ntha Dec 06, 2015
Oho. Tu profesionalė. Turėtum išleisti šią knygą kaip baigsi. Gal net kelias dalis padaryti. Nereliai įdomu.
SlaptaRasytoja SlaptaRasytoja Nov 12, 2015
Nuostabi istorija! Tikrai įtraukia ir tikrai šiek tiek primeną Sergėtoją. Lauksiu naujos! :)