NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Paskutinė drakonė

Paskutinė drakonė

31.9K Reads 4K Votes 57 Part Story
Naya By SleepingM0nster Updated Mar 26

Kol žmonės ramiai gyvena savo pasaulyje, nedidelėse bendruomenėse verda kitokių būtybių gyvenimas. Žvėrtakiai, arba šiuolaikiškai, teriantropai, kadaise buvo dievai, kuriuos žmonės garbino. Tačiau ši praeities dalis išnyko iš istorijos sūkurių, o žvėrtakiai prisitaikė prie žmonijos ir tapo jos dalimi niekam nekeldami įtarimų. Viename iš teriantropų miestų, Kvinse, gyvena paskutinė savo rūšies atstovė Nova. Mergina priklausė senais laikais gyvavusiai karališkai žvėrtakių šeimai, tačiau lemtingas įvykis pasuko visą šios rūšies likimą. Visgi, rodos, sukrečiantis praeities įvykis nenugrimzdo amžiams ir kartu su į Kvinsą atvykusia naująja karališkąja šeima atkeliavo ir naujos bėdos, kurios palies Novos gyvenimą. Mergina privalės susidurti su baimėmis, kurios jai niekada neegzistavo.

Goda08 Goda08 Feb 22
Manęs visiškai nesudomino... Labai lėkšta istorija, daug pavadinimų pavartota iš kitų knygų, o kalba irgi visiškai nemeniška. Atleisk, bet man ši istorija labiau panašesnė į pirmoko rašinėlį.
kamiukas kamiukas Jun 07, 2016
Labai fainai!!! Aš nesuprantu kaip tau taip pavyksta!!! Viskas taip fainai išdėstyta, kad negaliu... Viskas aišku, suprantama ir begalo įdomu!!! Jei nesunku peržvelk mano istorijas ir į com įvertink😉
               Kamiukas😘
Va čia tai fantazija merginos! Net maloniai nustebau. Laukiu nesulaukiu greičiau pradėti skaityti :)
Man tai atrodo, kad ši tavo istorija daug įdomesnė už tas senąsias, kurias ankščiau skaičiau, nes joje yra daugiau aprašymų ir emocijų. 
               Galiu drąsiai teigti, kad "Paskutinė drakonė" yra vienas iš tų retų perlų wattpad jūroje, kuriuos suradus nenorėsi liautis skaičius.
xRewera xRewera Feb 13
Sveika, mes su @Bookmaniakk pasiskoliname žvėrtakių temą. Siužetas, rūšys ir veikėjai bus visiškai skirtingi, tik panaši tema. Pranešame, kad žinotum \(^•^)/
Ir kaip visus situos burtazodzius atsiminti? 😧😕😫😂