Taehyung, celkem obyčejný kluk který prostě nezapadl kvůli svému chování. Všichni si myslí že je divný. I když on je pouze jiný. Už jako malý chápal věci které nějaké lidi špatně chápou i v dospělosti. Možná to bylo jeho rodinou. Možná tím že už v první třídě na základní škole si zkusil podřezat žíly. Možná proto že v životě neměl nic.
A to se má právě změnit.
Taehyung pow
Něco jsem si uvědomil. Neměl jsem nejlepší život, ale ani nejhorší. Můj život bez nich by neměl smysl a proto o ně nesmím přijít svými špatnými rozhodnutími.
Jenže mám takovou otázku.
"Je sebevražda špatné rozhodnutí?,,
Takže na přání dadinkaz jsem taky zkusila něco napsat😂 pochybuju že to někdo kromě ji bude číst ale dobře 😅 přeji příjemné čtení 😂
Btw. Ten úžasný cover taky dělala ona😂😂❤ ily sis❤
YOU ARE READING
Hurt
Fanfiction-,,já když jsem smutný tak..." -,,Ty jsi někdy smutný?" zeptal se mě překvapeně. Jenže nezapomínejte, lidé s největším úsměvem skrývají nejvíc slz.
