22.časť

381 21 2

Takže ja sa vám každopádne ospravedlňujem za meškanie lenže v škole toho mám veľa a + k tomu sa mi pridalo že mi ťahali zub a myslela som si že umriem.. Ešte aj teraz ma to bolí.. :/ Tak dúfam že to pochopíte.. :* Musím sa vám silno hrozne silno moc poďakovať vy ste ma naozaj prekvapili.. :) Ja som nečakala že tento príbeh sa vám bude takto páčiť ale lichotí mi to.. :3 Ďakujem krásne naozaj a dúfam že aj teraz zanecháte za sebou stopu.. :) Milujem čítať vaše komenty.., :3 <3 :* ĎAKUJEM... <3 Prajem príjemné čítanie girls :3 ;)

22.časť :) "Prvý bozk.."

Povedala naliehavo a ja som si to premyslela... To aby ma zbil to nechcem no chcem s nimi jesť za jednom stole?? Alebo vydržím to čo príde?? Nemám na výber musím sa mu postaviť.. Nemienim sa pred ním strápniť.. Neochotne som išla za El.. Keď zbadala že idem za ňou len sa víťazoslávne usmiala a išla dole.. Ja som naštvané išla za ňou keď sme došli do obývačky Harry otočil hlavu k nám.. Keď ma zbadal usmial sa povýšenecky..

Harry: "Bolo načase maličká.. No poďme jesť som už dosť hladný.." Na Harryho povel sa každý postavil a odišiel do jedálne.. Len ja som tam stála a naštvané som sa pozerala na Harryho.. Ten sa na mňa ako že milo usmial a naznačil mi rukou že mám ísť pred ním.. Neochotne som išla a on hneď za mnou.. Keď som uvidela ten veľký stôl nevedela som kde si mám sadnúť.. Harry si to všimol a obišiel ma.. Chytil ma za ruku a mnou prešla elektrina ktorú som nepochopila a okamžite si odtiahla ruku od jeho.. Ona sa na mňa pozrel a len prevrátil oči.. Ukázal mi na stoličku a ja som si sadla.. Ako by bol gentleman a posunul mi stoličku.. Bez slova som sa pozerala len na stôl a bolo mi nepríjemné sedieť s ľuďmi ktorých doslova neznášam.. Harry si sadol za stôl vedľa mňa a začal si každý naberať a jesť.. Len ja som sedela a nemienila jesť.. Po chvíli sa si to Harry všimol a po drgol ma.. Otrávene som sa na neho pozrela a on mi z očami naznačil aby som jedla.. Ja som záporne pokrútila hlavou a on sa zamračil.. Bez povolenia si zobral môj tanier a nabral mi jedlo.. Položil ho predomňa a začal jesť aj on.. On si myslí že keď mi nabral jesť tak to aj budem jesť?? Tak to určite nie.. Zdvihla som hlavu a poobzerala som sa každý jedol len sa El na mňa pozrela.. Aj ona mi naznačila aby som jedla.. No ja som pokrútila hlavou a prudko vstala..Tým som spôsobila že sa všetky oči pozreli len a len na mňa.. Ja som to ignorovala a vybrala som sa smerom von z jedálne.. Odmietam jesť s týmito ľuďmi.. No v polovice cesty ma zastavil ten chrapľavý a nahnevaný hlas.. 

Harry: "Kde si myslíš že si sa vybrala??!! Ešte sme nedojedli.." Povedal nahnevane a ja som sa otočila.. Pozrela sa na mňa nahnevane a čakal na moju odpoveď.. Pozrela som sa na každého a všetci čakali čo poviem.. Ak si on myslí že ho budem poslúchať tak je na omyle ..

Ja: "Preč od teba.. Nemienim sedieť za jedným stolom s tebou.." Povedala som mu pokojne a rýchle sa otočila a s rýchlim krokom sa vybrala do izby.. Počula som za sebou buchot a potom kroky ktoré išli za mnou.. Vedela som že je to on a aj to som vedela že je nahnevaný.. Keď som chcela zatvoriť dvere na izbe zastavila to jeho ruka.. Tak som to nechala tak a išla k posteli no aj tam ma zastavila jeho ruka.. Nahnevane si ma otočil k sebe a prepaľoval ma pohľadom.. Videla som mu v jeho očiach veľký hnev.,. Už to boli tmavozelené oči od hnevu.. Neviem z akého dôvodu ale nevedela som svoje oči odtrhnúť od neho.. Pritiahol si ma sebe bližšie a bola som centimeter od neho.. Cítila som ako mu rýchle bije srdce a ako z hlboká dýcha.. Pozerala som sa do jeho očí a mala som pocit že sa strácam.. Cítila som niečo čo už dávno nie no nevedela som to identifikovať.. Bol to zvláštni a veľmi príjemný pocit.. Najradšej by som sa od neho odtiahla a skryla sa od neho no nevedela som sa.. Moje telo ma nechcelo absolútne počúvať a srdce mi začalo biť ako šialené a nevedelo prestať.. Pozerala som sa mu do očí a dych sa mi zasekával..

Z pohľadu Harryho:

Povedal som im nahnevane a odišiel do jedálne.. Nemienim nikomu dovoliť aby jej ubližovali..No po chvíli som sa trochu skludnil a vrátil som sa.. Sadol som si a čakal na Sashu.. Nijak dlho neprichádzala a ja som strácal nervy.. Chcel som ísť hore ja a prikázať jej aby došla.. No bola hore El tak som ešte chvíľu čakal.. Po dosť dlhej chvíli konečne došli.. Musel som sa víťazne usmiať.. Bol som hladní tak sme šli hneď jesť.. No Sasha jesť nechcela.. Nahnevala ma tak som jej nabral.. Čakal som že začne jesť no ona nie.. Ona sa prudko postavila a mierila von.. Nahnevaným hlasom som ju zastavil no ona mi drzo odpovedala a vybrala sa hore.. Nahnevane som sa postavil a stolička spadla.. Bolo mi to úplne jedno a ja som sa vybral za ňou.. Bral som schody najrýchlejšie ako som vedel.. Dobehol som ju až v izbe.. Ona si z toho nič nerobila.. Tak som ju prudko otočil k sebe a ona na mňa vyvalila tie jej modré oči.. Neviem prečo ale zamrzol som..  Nevedel som zo seba vydať ani slovo.. Srdce mi bilo až tak že som si myslel že vyskočí a musel som prudko dýchať aby som zostal stáť.. Pritiahol som si ju k sebe bližšie a videl som na nej že je mimo.. Neodstrčila ma a to je dobré znamenie.. Len sa na mňa pozrela a čakala čo príde.. Ja som si pomaly svoje ruky dal na jej boky a ona zamrzla ešte lepšie.. Cítil som že mala zimomriavky po celom tele,.. Začala dýchať tak pomaly že som si myslel že už aj načisto prestane.. Jej srdce bilo tak splašene ako moje a vyzerala vystrašená.. No musím uznať že aj aj som bol vystrašení.. Nechápal som svoje činy a nechápal som ani to čo tu teraz takto stojím.. Mal by som ju potrestať kvôli tomu ako sa správa a nie roztápať sa z nej.. No môj mozog nevedel ovládať moje telo a ja som sa pomaly začal približovať k jej perám.. Čakal som že ma odstrčí no ona nie.. Keď som bol blízko oblízal som si pery a pozrel sa jej do očí.. No to už nebolo možné pretože ona ich už mala zatvorené.. Nečakal som na nič iné a okamžite pritisol moje pery na tie jej.. Mnou prešla elektrina a pery sa mi začali hrať s jej perami.. Mal som pocit ako by to boli skladačky.. Po chvíli povolila aby som jej jazykom skĺzol do úst a ona si obmotala ruky okolo môjho krku.. Pritiahol som si ju k sebe najlepšie ako som vedel a vychutnával som si túto chvíľu naplno.. Hral som sa s jej jazykom a bol to dokonalý pocit...

Tak čo baby páči sa vám to?? :) Trocha romantiky nezaškodí.. :D Noo viete ako sa hovorí po búrke vyjde slnko no dokedy?? :D Určite nie dlho.. :P :D Prosím vyjadrite názor na Harryho správanie a aj na Sashinom.. :) Podľa vás by to ako malo pokračovať? :) Ďakujem krásne moc silno naozaj potešili ste ma.. :3 Ďakujem :* Prepášte mi za tie chyby.. <3 

Niečo za niečo.. (Harry Styles Sk)Read this story for FREE!