„Myslíš si, že my dvaja máme nejakú šancu?“ spýtavo sa mi zahľadel do očí. Sklopila som zrak a zavrtela hlavou. Prečo musí byť život taký ťažký?
„Nie, nemáme, lebo aj toto všetko, čoskoro skončí,“ pohliadla som mu znovu do očí a premáhala sa, aby som sa nerozplakala.
„Ako to myslíš?“ nechápal. Ani sa mu nečudujem, tiež by som sa nechápala.
„Tak ako to je a bude,“ odmlčala som sa.
„Bez budúcnosti.“
~ Dúfam, že sa Vám môj prvý príbeh zapáči a dáte mu šancu. Za každé ohlasy budem veľmi rada. :) ❤ ~
YOU ARE READING
Without future | M.G.
FanfictionKaždý príbeh nemá svoj šťastný koniec a aj tá najsilnejšia láska netrvá večne. Stačí jeden osudný moment a všetko, čo sa vtedy zdalo dokonalé, sa rozpadne a srdce zaplaví nekonečná bolesť. ---- 15.4.2k17 - ? Story: @-mactinus- Cover: @EmmaLloy
