Prológ

179 19 3
                                        

„Myslíš si, že my dvaja máme nejakú šancu?“ spýtavo sa mi zahľadel do očí. Sklopila som zrak a zavrtela hlavou. Prečo musí  byť život taký ťažký?

„Nie, nemáme, lebo aj toto všetko, čoskoro skončí,“ pohliadla som mu znovu do očí a premáhala sa, aby som sa nerozplakala.

„Ako to myslíš?“ nechápal. Ani sa mu nečudujem, tiež by som sa nechápala.

„Tak ako to je a bude,“ odmlčala som sa.

Bez budúcnosti.


~ Dúfam, že sa Vám môj prvý príbeh zapáči a dáte mu šancu. Za každé ohlasy budem veľmi rada. :) ❤ ~

You've reached the end of published parts.

⏰ Last updated: Jan 28, 2019 ⏰

Add this story to your Library to get notified about new parts!

Without future | M.G.Stories to obsess over. Discover now