IX

37.2K 2.2K 325
                  

"Arsel, valla arayacaktım ben seni!" Arsel bilmem kaçıncı tribini bana atarken bizi zevkle izleyen Barana dil çıkardım.

"Ya niye hep bana kızıyorsun ki?" Arsel kocaman olmuş gözlerle bana baktı.

"Haksız mıyım Kızıl? Ha bir de haksızsın de de şurada can vereyim,öleyim." Kaşlarımı çatıp  ağzına vurdum.

"Tövbe de salak!" Biz kedi köpek gibi birbirimizi yerken Baran birden keyifle yayıldığı koltuktan kalktı.

"Uluhan kahvaltısına gideceksek çıkalım mı artık yavaştan tom ve jerry?" Arsel yanındaki yastığı Barana fırlatırken birden kollarına aldı beni.

"Sana da gün doğdu tabi hemen! Çok iyiyiz biz! Mükemmeliz. Dimi kızılım?" Fırsattan yararlanıp ben de kollarımı ona sardım.

"Evet Arselaşkım, kıskanıyor o bizi. " Baran kötü kötü ikimize bakarken en sonunda dayanmayıp sabır çekerek odasına doğru ilerledi.

"Biz de hazırlanalım da gidelim bakalım Ulusoy kahvaltısına. " ikimizde sarmaş dolaş odalara kadar ilerledik. Onun burada da odası vardı tabi. 4+1 evde tek yaşayan Barana bunu bi ara soracaktım ama şu an değil.

Sipariş verdiğim kıyafetler geldiği için rahattım artık. Ancak Ankara tuhaf bir şehir olmaya devam edip dün adam uçuracak kadar eserken bugün güneş açmış yazı getirmişti şehire resmen.

Tişörtün bel kısmındaki iplerini zor bela güzel bir şekilde bağladıktan sonra makyaj masama kuruldum

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Tişörtün bel kısmındaki iplerini zor bela güzel bir şekilde bağladıktan sonra makyaj masama kuruldum. Göz altı kapatıcısından 2 pıt yanaklarıma dokundurdum. Rimel ve rujumu sürdükten sonra saçlarımın dalgasını biraz bozup dağıttım.

Bakayım.
Taş gibiyim.

(Makyaj ve saç,ancak saçı daha uzun)

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

(Makyaj ve saç,ancak saçı daha uzun)

Sallana sallana kol çantama telefonumu ve cüzdanımı koydum. Üzerime ince, crop bir cekete giydim. Ceketimi Bershka dan indirimle almıştım.

Maddi durumumuz iyi ancak bu indirim kovalamayacağım anlamına gelmez değil mi?

Beyaz spor ayakkabılarımı da giyip odadan çıktım.

ALÇİNHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin