"Voorwoord,,

71 16 20
                                        

Hi! Leuk dat je mijn tweede boek 'Perfectly Imperfect' leest! 

De genre van dit verhaal is romantiek en fictie. Maar ik kan je beloven, het is niet een cliché verhaal.

☯☯☯

Sofie is een ijverig meisje die al heel haar leven naar dit ene moment heeft gewerkt, de universiteit. Jarenlang heeft ze ervan gedroomd en nu begint ze eindelijk samen met haar vriendje Jai haar eerste jaar op de Cambridge University. Sofie probeert zich volop school te concentreren, maar haar focus staat op minder scherp dan normaal nadat ze Dioni heeft ontmoet. Overal duikt hij weer in haar gedachten op en ze kan hem niet meer uit haar hoofd krijgen. Ze kan alleen nog maar denken aan zijn mysterieuze amandelkleurige ogen, aan zijn haar die nooit in model blijft zitten en er daarom altijd lokken voor zijn ogen hangen, aan zijn glimlach die hij bijna nooit laat zien. Sofie begrijpt de sensuele spanning die tussen haar en Dioni spant niet. Ze heeft toch Jai en voor haar is hij de perfecte vriend. Maar hoe vaker ze met Dioni praat hoe meer ze ervan overtuigd is dat zij en Jai minder perfect waren dan ze dacht. Want hoe goed kent ze Jai eigenlijk? En wie is die mysterieuze Dioni waarvan ze spontaan kriebels in haar buik krijgt? Maar is het wel zo handig om aan liefde te denken als de carrière voor je openligt?

Dioni is een jongen die niet bepaald bekent staat voor zijn goede gedrag. Thuis wordt hij niet gezien en op de campus kent niemand de ware hij. Dioni's vertrouwen in meiden is beschadigd en hij gedraagt zich niet meer hetzelfde bij anderen nadat zij weg is gegaan. Daardoor blijft hij nooit lang bij één hetzelfde meisje. Totdat zij in zijn leven kwam. Sofie. Ze haalt dingen uit hem die hij normaal gesproken nooit laat zien en in een korte tijd weet zij al meer over hem dan dat anderen doen. Op een één of andere manier voelt Dioni echt zichzelf als hij bij haar is. Voor Dioni is Sofie de verlichting in zijn donkere wereld, de sleutel van de slot waarin hij al zijn opgekropte gevoelens bewaard, the sunshine of his life. Maar Dioni durft zich niet aan haar te hechten, bang dat Sofie hem ook gaat verlaten zoals zij deed. Lukt het Dioni toch om zijn verleden te vergeten en Sofie lief te hebben? Of blijft het allemaal bij een spel? En kan hij wel dealen met het feit dat hij de vriendin van zijn stiefbroer leuk vindt?

Perfection is found in accepting your imperfections.

☯☯☯

Ps : De school die hierin wordt gebruikt is Cambridge University. Ik vind deze school namelijk geweldiger dan de scholen hier in Nederland. Het heeft geen invloed op de taal die ik hierin ga gebruiken, want ik schrijf nog steeds in het Nederlands.

15-03-2021

The scars in our beautyStories to obsess over. Discover now