"Jeśli istnieje książka, którą bardzo chciałbyś przeczytać, ale nie została jeszcze napisana, to musisz napisać ją sam" - Toni Morrison

https://www.instagram.com/karolinawasilewskaautor/?hl=pl

https://www.facebook.com/karolinawasilewskaautor

Witaj,
nie będę opowiadać Ci tutaj o sobie, bo zanudziłbyś się na śmierć, a nie chcę mieć czyjejś śmierci na sumieniu. Jestem tu, by opowiadać o świecie istniejącym jedynie w mojej głowie. Tworzę bohaterów, wstukując w nich dusze poprzez klawisze klawiatury. Sprawiam, że na kilka chwil ożywają, bawiąc Cię, irytując i wzruszając do łez.

Czerpię z tego ogromną frajdę i czasami mocno się dziwię, jak daleko sięga moja wyobraźnia, kiedy choć na chwilę stracę nad nią kontrolę. Od razu zaznaczam, że nie jestem pisarką. Nie dążę również do perfekcji. Popełniam masę błędów, ale dzięki nim uczę się nowych rzeczy. Pamiętaj, że to tylko Wattpad, a historie na nim publikowane nie przechodzą przez ręce czujnych redaktorów.

Tworzę zupełnie sama, głównie nocami, a zdania wylewające się z mojej głowy często ścigają świt. Nie kopiuję, nie odgapiam, nie naśladuję innych Autorów, a wszelkie podobieństwo w treściach przeze mnie publikowanych do innych dzieł jest zupełnie przypadkowe.

Mam Was tutaj tak dużo... Każdemu chciałabym podziękować z osobna, ale wiem, że to niemożliwe. Dlatego robię to tutaj. Dziękuję, że ze mną jesteście. Dziękuję za ogrom ciepłych i miłych słów, które dostaję od Was niemal każdego dnia, czy to w komentarzach, czy w wiadomościach prywatnych. Dziękuję za motywacyjne kopniaki. Dziękuję, że jesteście moim wiatrem, który pcha moje żagle, kiedy dopada mnie zwątpienie.

Bez Was Wattpad nie stałby się moją alternatywną rzeczywistością, w której mogę pochwalić się cząstką siebie, którą ukrywam przed światem.
Bez Was nie byłoby BIH'a, a C.A. Noire istniałaby tylko w mojej głowie.
Dziękuję.

Postaram się Was nie zawieść,
Karolina
  • Polska
  • JoinedJuly 15, 2016

Following

Last Message
CNoire CNoire Jan 23, 2022 06:39PM
Mamy to! Króciutka zapowiedź drugiej części „Anielskich sztuczek” już na Was czeka ❤️ https://www.wattpad.com/1145954080?utm_source=ios&utm_medium=link&utm_content=share_reading&wp_page=reading_part...
View all Conversations

Stories by Karolina Wasilewska
Kochanie, nie okłamuj mnie - WYDANA by CNoire
Kochanie, nie okłamuj mnie - WYDANA
Drugi tom serii Zakochana w kłamcy!
Anielskie sztuczki  by CNoire
Anielskie sztuczki
Nessa Torres to odnosząca sukcesy supermodelka. Jest młoda, piękna i doskonała w tym, co robi. Wydawać by się...