pinkyliv

CNoire

Misie, 
     chcecie jeszcze w ten weekend kolejny rozdział Wrong choice? ❤️ 

Katmkuz

@ CNoire Yesssss ❤️
Reply

addictive_lie

my nie chcemy, my go potrzebujemy! 
Reply

Wilczek2000wilk

@ CNoire tak
Reply

seantix

Hejka! Wiadomo już kiedy będzie premiera 2 tomu KNRM? 

_Ms_Laura_

Cześć! 
     Z góry bardzo przepraszam za reklamę i zaśmiecanie tablicy.
     
     Chciałabym serdecznie zaprosić cię do mojej okładkowni! Jakiś czas temu robiłam na wattpadzie tego typu prace, ale postanowiłam zrobić sobie dłuższą przerwę. Teraz otwieram całkiem nowa graficiarnię i ponownie wracam, tym razem NA STAŁE. Będzie mi bardzo miło jeśli tam zerkniesz i zostawisz coś po sobie :) Być może to właśnie tam czeka nowa okładka twojego opowiadania!
     
     •••••
     Powrót Border Cover! TYM RAZEM NA STAŁE!
     
     Nie mam zamiaru zanudzać długimi wstępami... Nazywam się Laura i witam cię w mojej, a raczej NASZEJ okładkowni. Znajdziesz tu nie tylko wolne okładki do wzięcia, ale i możesz zamówić swoją własną wymarzoną okładkę.
     Na co czekasz?
     Klikaj czytaj i dołącz do naszej wspólnej graficznej przygody!
     
     https://www.wattpad.com/story/256363384?utm_source=android&utm_medium=link&utm_content=share_writing&wp_page=create&wp_uname=_Ms_Laura_&wp_originator=IRXGYlIFfRYhJalsl827psVJuMI%2BmtVYi%2BeQFq4UanFKFmRfGIq5O2KyrvfeAVq78dYuW78H8EmL%2FA6CDxrXZ336cb6uGaqhQN2%2F7wQ%2Fou9F179L4KG%2FLLZFsTBqQYUh

CNoire

Przypominam o trwającej tylko do JUTRA promocji na „Kochanie, nie rań mnie”, w której możecie zakupić książkę papierową za jedyne 23,94zł, a eBook już za 19,14zł! 
     
     https://wydawnictwoniezwykle.pl/kochanie-nie-ran-mnie
     
     To aż -40%! ❤️ 
     
     Do każdego zamówienia zakładka GRATIS! 

bookmolek

@ CNoire ciesze się, że książka została wydana, mam ja już w swojej kolekcji, mimo, że zaczęłam czytać ja tutaj. Mam nadzieję, że pojawia się kolejne wydane książki Twojego autorstwa. Pozdrawiam! 
Reply

-emilaa-

Właśnie przyszła do mnie książka i niedługo zabieram się za jej czytanie❤ Już leży na swoim specjalnym miejscu na półce i mam nadzieje, że już niedługo będę mogła postawić tam też drugą część ;)) Życzę samych sukcesów i miłego wieczorku!!❤❤

CNoire

❤️❤️❤️
Reply