NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Wataha

Wataha

48.4K Reads 3.5K Votes 20 Part Story
i'm only human By kalona_ Updated Jul 16

Po przeprowadzce, życie Amandy Forbes uległo znacznym zmianom. Jedna decyzja przesądziła o jej dalszych losach. Uratowała wilkołaka, sprowadzając na siebie ogromne niebezpieczeństwo. Zaczęła mieć koszmary, niektórzy uważali, że były one wizjami. Okazało się, że nastolatka nie była osobą, za którą się uważała. Odziedziczyła niesamowite zdolności, które uratują wszystkich, bądź zabiją ją samą. Otrzymała misję, której nie mogła się wyprzeć. Los wilkołaków leżał w jej rękach. To jej zdolności przesądzą o tym, kto wygra wojnę.
_____
Okładka @oneyellowbee

Wydaje mi się, że ten rozdział jest strasznie sztuczny... Ale to tylko moje zdanie. Ogólnie jest dobrze. Trochę błędów widzę, ale każdy je popełnia, jednak radziłabym przeglądnąć rozdział jeszcze raz, żeby takowe zniknęły ;)
Jego nazwisko kojarzy mi się z programem komputerowym XDDDDDD
Uważam, że zdecydowanie lepiej by brzmiało ,,holu'' niż ,,hallu'' lub ewentualnie ,,przedpokoju''.
klaudia0614 klaudia0614 Jun 26
Zejdź na dół, proszę"* 
               Wypowiedź zaczynamy od pauz lub półpauz, a nie minusów. 
               Po pauzie (minusie) z dużej litery, bo narracja nie nawiązuje bezpośrednio do wypowiedzi bohatera (Podniesiony głos...)
Uwielbiam opowieści o wilkołakach, jesnak ta zaczuna się jak standardowe fanction. Wyprowadzka, złość, zostawienie przyjaciół... Nie trudno domyślić się co będzie później, póki co nie jestem przekonana, ale dam temu opowiadaniu szansę i przeczytam jeszcze parę rozdziałów ;)
qwertyPB qwertyPB Feb 23, 2016
Ja jak widziałam clowna pod sklepem to wróciłam do domu po 4 godzinach XDDD wchodziłam nie było go chciałam wyjść już był 😭😭😭😭