Jesteś moja kwiatuszku

Jesteś moja kwiatuszku

486K Reads 46.8K Votes 63 Part Story
malinka519 By malinka519 Completed

Melody- Piękna czarnowłosa dziewczyna o niebieskich oczach. Kocha pisać swoje własne opowieści i słuchać muzyki. Delikatna, cicha i strachliwa. Jej rodzice z niewiadomych dla niej przyczyn ignorują ją, a jej starszą siostrę wielbią. Ona jednak nie przejmuje się tym. Każdy dzień jest dla niej inspiracją i powodem do szczęścia. Znakomita uczennica, którą nikt nie zaczepia. Nie ma przyjaciół, lecz jej to nie przeszkadza. Jest jednak smutna widząc tych wszystkich zakochanych w sobie ludzi. Pragnie spotkać miłość swojego życia. Co zrobi kiedy w dzień jej osiemnastych urodzin na jej telefon zostanie wysłana pewna wiadomość?
 Nevra- Czarnowłosy mężczyzna o połyskujących czerwienią oczach. Nie jest byle kim... Każdy Alfa chyli przed nim nisko głowę. Jest najpotężniejszy i najokrutniejszy. Nie liczy się dla niego nic innego jak władza. Jeszcze nigdy się nie zawahał. Każdy kto go zlekceważył bądź obraził zginął. Lubi mieć wszystko pod kontrolą. Pan swego gatunku, nie bojący się niczego. Widział ją już parę lat wcześniej, lecz na prośbą jej rodziców postanowił poczekać, aż jego partnerka skończy osiemnaście lat. Zrobił to lecz postawił jeden warunek. Nie mają prawa utrzymywać z nią jakichkolwiek bliższych kontaktów. Obserwuje ją dzień i noc. A kiedy wypada ten dzień zaczyna działać.
 Wampiry spróbują podnieść się z ziemi i odzyskać wolność, którą im odebrano. Czy im się uda? Czy Melody da sobie radę z zaborczym i agresywnym Alfą? Bardzo serdecznie wszystkich zapraszam do przeczytania tej o to opowieści!
 Błędy poprawia cudowna @Naithei
Okładkę wykonała: Hwangi
  Najwyższe notowania:
  1 miejsce w kategorii o wilkołakach dnia 27.10.16r

zajaczek16 zajaczek16 Jun 30
To opowiadanie zajęło większosc rozdziału niż to opowiadanie wlasniwe
Pluton32 Pluton32 Jun 13
Nieno spoko. Ja zacząłem pisać o demonach niedawno. Jakby kogoś ciekawiła tematyka demona chodzącego do szkoły to zapraszam do oceniania ;)
Ten uczuć kiedy wszyscy piszą zajebiste i wgl a ci się nie podoba 😂 Moja opinia ok i tak mam zamiar przeczytać
Czy ja ci kurna przypominam kwiatka?! 
               No właśnie liściu...
perLa123567 perLa123567 Jun 12
Mogłabyś inną czcionką pisać opowiadania bohaterki? Dzięki temu te osoby, które wolą je pominąć nie będą musiały tyle szukać właściwej treści...
Pierszy raz widziałam taki zwiastun i był mega 😍😍