Jesteś moja kwiatuszku

Jesteś moja kwiatuszku

136K Reads 15.4K Votes 42 Part Story
malinka519 By malinka519 Updated 9 hours ago

Melody- Piękna czarnowłosa dziewczyna o niebieskich oczach. Kocha pisać swoje własne opowieści i słuchać muzyki. Delikatna, cicha i strachliwa. Jej rodzice z niewiadomych dla niej przyczyn ignorują ją, a jej starszą siostrę wielbią. Ona jednak nie przejmuje się tym. Każdy dzień jest dla niej inspiracją i powodem do szczęścia. Znakomita uczennica, którą nikt nie zaczepia. Nie ma przyjaciół, lecz jej to nie przeszkadza. Jest jednak smutna widząc tych wszystkich zakochanych w sobie ludzi. Pragnie spotkać miłość swojego życia. Co zrobi kiedy w dzień jej osiemnastych urodzin na jej telefon zostanie wysłana pewna wiadomość?
Nevra- Czarnowłosy mężczyzna o połyskujących czerwienią oczach. Nie jest byle kim... Każdy Alfa chyli przed nim nisko głowę. Jest najpotężniejszy i najokrutniejszy. Nie liczy się dla niego nic innego jak władza. Jeszcze nigdy się nie zawahał. Każdy kto go zlekceważył bądź obraził zginął. Lubi mieć wszystko pod kontrolą. Pan swego gatunku, nie bojący się niczego. Widział ją już parę lat wcześniej, lecz na prośbą jej rodziców postanowił poczekać, aż jego partnerka skończy osiemnaście lat. Zrobił to lecz postawił jeden warunek. Nie mają prawa utrzymywać z nią jakichkolwiek bliższych kontaktów. Obserwuje ją dzień i noc. A kiedy wypada ten dzień zaczyna działać.
Wampiry spróbują podnieść się z ziemi i odzyskać wolność, którą im odebrano. Czy im się uda? Czy Melody da sobie radę z zaborczym i agresywnym Alfą? Bardzo serdecznie wszystkich zapraszam do przeczytania tej o to opowieści!
 Najwyższe notowania:
 1 miejsce w kategorii o wilkołakach dnia 27.10.16r

Super prolog :D
               Fajny pomysł miała Aria (Ty) na to opowiadanie :3 podoba mi się to :3
pissagirlzz pissagirlzz Oct 15
Omg , zwiastun to cudo, masz dodatkowo plusa ode mnie za "Hero" kocham ten zespól ok xx ❤
Ogólnie opowieść jest fajna ale opo w opo? To trochę dziwne, bynajmniej to
Ogólnie naprawdę ciekawe, tylko trochę mieszają Ci się narracje, Słońce. I trochę literówek typu ą,ę ale i tak cudo. Pisz dalej! 😂😘
Piękny zwiastun 😃 tylko mam małą uwagę, za szybko mijają slajdy, nie dałam rady przeczytać wszystko 😉
sylka4r44 sylka4r44 Sep 19
Świetny zwiastun 💕ale muzyka w tle jeszcze lepsza (co to jest za piosenka ❔) 😘💖💞