Uniknąć Śmierci

Uniknąć Śmierci

196K Reads 17.4K Votes 55 Part Story
princessa67577 By princessa67577 Completed

4 lata po Wielkim Ujawnieniu, zwanym Zagładą. 
Dopiero po Dniach Zagłady, ludzie zdali sobie sprawę, że nie są już na szczycie łańcucha pokarmowego. Ziemię opanowały wampiry. Dzień, w którym na wszystkich odbiornikach wiadomość istnienia tych stworzeń wyświetlono, zapadł w pamięć całemu światu. 
Wszechobecna kontrola, godziny policyjne, a także łapanki. Zero prezydenta, zero demokracji, zero głosu. Tylko ON sprawuje władzę. Jeden wampir, który tym wszystkim rządzi. Sprawca zła, smutku, strachu i śmierci milionów.
Jak żyć w świecie, w którym każdy dzień jest walką o życie?
Jak poradzi sobie 17-letnia Liv?
_________________________________________

Okładkę wykonała cudowna loli1239 

"Dużo krwiopijców odwiedza kawiarniĘ [przecinek] w której pracuję. Często mylę ich z ludźmi, ale zdaRZają się tacy [przecinek] co próbują zrobić mi krzywdę." << parę błędów do poprawy:)
lolka282 lolka282 Jun 10
Wiesz że liv w jakimś języku oznacza życie ? 
               Chyba w duńskim
Zanim jeszcze pójdę, muszę się spytać: czy jest kiedyś szansa, że zamiast Liv użyjesz mojego imienia? Tak abym mogła po prostu sb lepiej wyobrazic, że ona to ja 😍👌🏼😂 XDD a rozdział super hiper ^^
Jeśli tak ma wyglądać Bóg to ja zasuwam do kościoła haha
Anii_Elka Anii_Elka Aug 24
Dlaczego już coś podejrzewam? Proszę, niech to nie będzie wampir. Niech znajdzie się jeden dobry człowiek. To na prawdę lepsze niż szubi dubi śmierć cię zgubi
PaniPolonistka PaniPolonistka Sep 22, 2015
Wspaniałe opowiadanie. Jestem pod wielkim wrażeniem poziomu, na którym piszesz swoje powieści. Z chęcią dokończę lekturę.