babeczkę

3 1 0

Spotkanie z fanami przeszło sprawnie. Chenle otrzymał najwięcej prezentów spośród chłopców, bo w końcu były jego urodziny. Wszyscy fani wyszli, prawdopodobnie wyglądając przez okna, próbując dostrzec swoich idoli.

Jaemin dyskretnie przeszedł na zaplecze, gdzie Donghyuck grał na telefonie, zamiast pomagać w sprzątaniu. Uśmiechnięty chłopak podniósł pudełko, które znajdowało się na jednym ze stolików i wybiegł. Rozglądnął się za Eunmi, która wycierała stół.

Stuknął ją w ramię, sprawiając, żeby przestała wykonywać tą czynność.

- Dla mojej partnerki w pieczeniu - powiedział, po czym niepewnie przekazał jej opakowanie.

Z zawahaniem otworzyła je, myśląc, że to żart, jak jeden z tych, które już kiedyś się zdarzało robić Jaeminowi. Ale zamiast wybuchającego prosto w jej twarz brokatu, była tam babeczka, taka sama, jak te, które rozdawali fanom. Jednak ta miała na sobie napis be mine?

Była zaszokowana tym wyznaniem. Cały ten czas myślała, że to było jednostronne, nie wierzyła w to, że on czuje to samo. Uśmiechnęła się, delikatnie biorąc babeczkę. Popatrzyła na nią, po czym wysmarowała lukrem twarz Jaemina.

Z daleka członkowie, głównie Chenle, śmiali się z nieszczęścia swojego kolegi z zespołu, stojącego w szoku. Eunmi też się zaśmiała, biorąc trochę lukru z jego twarzy i zjadając go.

- No pewnie, głupku - powiedziała, kiedy wreszcie się uspokoiła. - Nie pomogłabym ci z tymi babeczkami, gdybym nie czuła tego samego. Ten wziął pozostałości babeczki i także umieścił je na twarzy dziewczyny.

- Następnym razem zrobimy ciasteczka.

Cupcakes [tłumaczenie}Where stories live. Discover now