20 / Görüşürüz, Hoşçakalın

51.4K 2K 484
                  

🦋700

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

🦋700.000+ Okuma🦋

"Yavrum sen iyice delirdin."

Yatak odasının camları silerken bir bacağımı tutan Batuhan'a baktım tekrardan. Çocuk gibi dikilmişti başımda. Hem söyleniyordu hemde bacağımı bırakmıyordu.

"Batuhan şimdi çok mantıklı bir soru soracağım hazır mısın?" diyip bir bacağımın üstüne oturdum, malum diğer bacağım benim değil gibiydi. Kafasını salladı ve camın kenarından tuttuğum elimi elinin arasına alıp sıkıca tutmuştu.

"Şimdi bu cam tozlanmış dimi," diye sorduğumda kafasını eğip gözlerini kıstı.

"Allah Allah öyle mi olmuş?" dedi, içimden sabır çektim.

"Evet öyle olmuş. Bak bakim," diyip bir parmağımı tozun üstünden geçtim. Parmağımı gösterirken gözleri ile bakıp sonra bana baktı.

"Hani nerde?" dediği sırada side eye atmıştım. Tozlanmıştı işte sinir etmek için böyle yapıyordu.

"Batuhan görmüyor musun?" cıkladı ve hızla belimden tutup olduğum yerden çıkardı. Camın ortasında olmam ile korkuyla bağırıp refleksle tutunmuştum kendisine.

"Ödüm koptu!" dediğim an omzuna yavaşça vurmuştum. Aniden yapınca harbiden korkuyordum, kendisi de bayılıyordu korkmama. Yatağın üstüne oturunca otomatik bende kucağına oturmuştum. Gülmemek için kendini sıktığını fark etmiştim.

Kendine gelmeye çalışması ile kafasını eğip sallayarak ciddileşmeye çalıştı. Kafasını geri kaldırıp yarı ciddi, yarı güler olan yüzü ile "Ben temizletirim camları." dediğinde kafamı tabii der gibi salladım. Olduğumuz pozisyon fazla romantikti ama üstümdeki kombin pek uyumlu değildi. Temizlik yaparken giydiğim etek vardı ama çok rahattı, saçım topuzdu ve kafamdan bandana vardı.

Tam konuşmak isterken gelen telefon araması ile Batuhan yatağın üste olan telefonuna uzanıp aldı. Telefonu arayan kişinin numara olması ile fazlasıyla ciddileşmişti. Kucağından kalkmak için hamle yapmıştım ama bir eli ile bacağımdan tutmuştu. Telefonu aynı numara tekrardan kapatıp arayınca sanırım Batuhan bir şey olduğunu düşünüp telefonu açmıştı.

"Alo?" diyen bir kadın sesi ile istemsizce gerilmiştim ama nedense tanıdık gelen bir sesti. Batuhan sesi çözmeye çalışması yüz hatlarından belli oluyordu. Sesi daha iyi duyabilmem için hapörlere almıştı.

"Kimsiniz hanımefendi?" karşı taraftan gelen nefes alma sesi ile neredeyse içim titremişti. Batuhan nefes sesi ile telefonu uzaklaştırıp bacağımda olan elini kaldırıp yüzüme düşen bir iki tutam saç telimi arkaya almıştı. 

Askerin Karısı +18Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin