13 / Eğlenceye Hazırlık

61.7K 2.3K 510
                  

🫀50.000+ Okuma..🫀

"Buyur çayın." diyip çayını uzattım. Batuhan koltukta dikleşti ve elimden çayını aldı. Gülümserken "Eline sağlık karıcım." demişti. Gülümsedim ve yanına boşluk bırakarak oturdum.

Askeriyeden çıkınca bir restoranda girip karnımızı doyurup eve gelmiştik. Şimdi de TV8 de yemek programını açmış izliyorduk. Aslında ben açmış izliyordum, Batuhan sadece yorumluyordu.

Çayımı masanın üstüne koyup koltuğa yaslanıp pür dikkat yapılan yemekleri izliyordum. Yemek yapılması beni hipnoz ediyordu. Batuhan aramızda olan boşluğu hoş bulmazken belimden tutup bedenimi kendine çekmişti.

Kafamı kaldırıp yüzüne baktım sadece. Şeflerin süreyi geriden doğru saymaya başlayınca hızla kafamı çevirdim. Batuhan'nın kısa bir gülüş attığını duymuştum.

İşaret parmağım ile ekranı gösterip, "Sence hangisi daha iyi yaptı?" diye sordum. Sadece, "Hepsi." diye bir cevap aldım. Kaşlarımı çatarak kafamı kaldırıp yüzüne baktım. Gözleri direk gözlerimle birleşince şaşırdım.

"Nasıl hepsi? Bir tanesinin üstü yanık." cıkladı. Anlamsız bakarken ekrana doğru kafamı çevirdim.

"Batuhan, Batuhan bak!" elimle kolunu dürtüyordum, "Bence net bu alır. Çok güzel olmamış mı?" gülümserken kafamı kendisine çevirdim.

Yüzünde tatlı bir gülümseme vardı. Dalıp gitmişti ama gözleri gözlerimin içine bakıyordu. İşaret parmağımı yavaşça kaldırdım. Burnunun üstüne düğmeye basarmış gibi bastım. Gözleri açılırken gülmeden edemedim.

Eli hemen işaret parmağımı tutarken, "Bununla mı burnuma dokundun sen?" diye sorunca gözlerimi açtım. Parmağımı dudaklarına götürürken ısıracağını sanmamla parmağımı çekmeye çalıştım.

"Yok hayır yapmadım ki ben bir şey." diyip çekmeye çalışırken nafileydi, gücüm yetmiyordu. Parmağım dudaklarına ulaşınca kafamı diğer tarafa çevirip gözlerimi sıktım.

Parmağımın üstüne dudaklarını koyup öpünce donup kaldım. Kafamı geri kendisine çevirdim. Şaşkınlığımın farkındaydı, bilerek gözlerimin içine bakarken yine öptü.

"Isırmak aklımın ucundan dahi geçmemişti karıcım. Ama istersen.." hızla çektim elimi. Elimi tutan eli havada kalırken "Hiç gerek yok." diyip tatlı tatlı gülümsedim.

Programı izlemeye devam ederken iyice mayışmıştım. Çaylarımız bitmişti, sadece arkamıza yaslanmış programı izliyorduk. Yavaştan gözlerim kapanırken Batuhan'a bakmak istedim. Kafamı yavaşça çevirdim. Kafasını koltuğun sırt kısmına yaslamış, gözleri kapalıydı.

Olduğum yerde ayaklandım. Batuhan'a doğru eğilip elimle omzundan dürtdüm.

"Batuhan uyuma burada vücudun ağrır." gözlerini çok küçük açmıştı. Bir adım geri çekildim. Olduğu yerde esneyip gerildi. Yaslandığı yerde düzgünce oturup kafasını ayakta olan bana çevirdi.

"Yatalım mı?" diye sordu tatlı şekilde. Etrafa baktım. "Bardakları toplamam lazım. Sen yat." diyip bardakları gösterdim. Kafasını bardaklara çevirdi. Benim gibi ayaklandı ve iki eline de bardakları alıp mutfağa doğru yürüdü.

Şaşırmam ile dururken hızlıca toparlanıp bende tabakları aldım. Mutfağa gittiğimde makinaya yerleştiriyordu bardakları. Tabakları sudan geçirip makinaya yerleştirdim. Mutfaktan çıkıp açık olan telezivyona ilerledim. Televizyonu ve ışıkları kapatırken Batuhan'nın mutfağın ışığını kapatıp yanıma doğru geldiğini gördüm.

Askerin Karısı +18Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin