USA vs Slovensko

534 27 1

Hralo sa asi päť minút a došiel znova niekto na striedačku. Pozrela som sa a hneď som zoskočila z lavičky a objala som tatka. Ano došiel tatko. Bola som nesmierne štastná.
Tréner Slovenska Craig Ramsay je už na striedačke. Zápas sa prerušuje.
Chalani hneď vybehli von z ľadu. Všetci pozdravili ich trénera.
"Tati kde si bol? Bala som sa o teba🥺 s Jurkom sme ťa hladali". Povedala som tatkovy. Ten ma znova objal.
"Neboj už som tu a som v pohode". Povedal mi tatko. Po asi 10 minútach zápas musel pokračovať.
Beží jedenásta mínuta zápasu a Regenda nahráva Čerešnákovy ten jeho prihrávku zachytil. Čerešňák posiela puk Slafkovskému. Slafkovský puk zachytáva a striela a je to Gooool. Slovensko dalo gool. Je to 1:0 pre Slevensko.
"Goooooooool!!!!!!". Kričala som snaď na celý štadión. Zoskočila som z lavičky a podala som Jurkovy ruku. Keď podali ruky všetkým tak sa Jurko ešte vrátil ku mne a objal ma.
"Ten bol pre teba❤". Pošepkal mi Jurko. Usmiala som sa.
"A bude ich ešte viac❤". Dodal ešte Jurko.
"Ďakujem laska si šikovný❤". Povedala som Jurkovy.
Slafkovský sa objíma na striedačke s dcérou jeho trénera. Chodí Juraj Slafkovský s dcérou jeho trénera? To však ešte nevieme ale môžme vám povedať že sú spolu zlatý.
"Laska radšej choď hrať ďalej". Povedala som Jurkovy. Ešte raz ma objal a išiel ďalej hrať. Počas prvej tretiny nám dali Američania gól. Odpískali koniec prvej tretiny. Zase sme išli do šatne. V šatni padli len povzbudzujúce slová a išli sme späť na striedačku. Zápas pokračoval.
Beží ôsma minúta druhej tretiny a USA striela ďalší gól. Je to 2:1 pre USA.
Našou striedačkou sa ozval smútok. Počas radovania Američanov došli chalani zatial na striedačku.
"Nevadi hráte super!". Povzbudila som chalanov. Oni sa len na mňa usmiali a zápas pokračoval.
Je tu koniec druhej tretiny. Stav je 2:1 pre USA. Ale stále máme šancu vyhrať.
Koniec druhej tretiny a my sme zase išli do šatne. V šatni zase padli niake povzbudzujúce slová. Kým sa chalani vraciali na striedačku tak ja som zbehla ešte do automatu. Kúpila som zas čokoládove tyčinky a išla na striedačku. Čokoládové tyčinky som rozdelila chalanom. Zápas pokračoval. Už ostávalo len pár sekúnd do konca zápasu.
Ostáva necelá minúta zápasu a Slovensko má puk vyzerá to nádejne. Hudáček nahráva Čajkovskému. Čajkovský nahráva puk nášmu kapitánovy Hrivíkovy a je to goool. Stav je 2:2. Budú samostatné nájazdy.
"Gooooool!!!!". Kričala som na celý štadión. Zápas sa skončil a čakalo nás predĺženie.
Američania už po štvrtý krát netrafili. Teraz ide Slovensko. Cehlárik striela a je to gool. Slovensko sa raduje!.
"Slovenskoo!!!!!!!". Kričali sme na celý štadión. Všetci kukali len na našu striedačku. Bolo nám to všetkým jedno podstatné je to že Slovensko vyhralo.
Koniec zápasu USA vs Slovensko. Stav ukončenia je 2:3.
Všetci sme sa objali a išli sme do šatne. V šatni sme si všetci užívali výhru.
"Dali ste to!". Dobehol za nami do šatne môj tatko. Chalani sa usmiali a ďalej si užívali výhru. Tatko po chvíľi odišiel a my sme sa ďalej radovali. Chalani sa prezliekli a išli sme späť na hotel. Jurko a Kňažo ešte niekam išli. Chcela som ísť do sprchy ale môj plán prerušilo klopanie na dvere. Tak smer kúpelka som zrušila a išla som otvoriť. Vo dverách stal?....