Učesala som si vlasy dala voňavku a išla som sa rýchlo obuť. Obula som sa dala som si bundu zobrala ruksak kam som ešte rýchlo nahádzala potrebné veci a išla som. Pred hotel som došla presne ako som slúbila. Za mnou sa hneď objavil aj Šatan.
"Ahoj poď ideme". Povedal mi Šatan. Nasadli sme do auta a išli sme smer štadión. Zastavili sme pred štadiónom.
"Ja idem za Craigom a ty ked chces chod za chalanmi mali by byt v šatni". Povedal mi Šatan.
"Oki". Povedala som. Šatan už išiel za mojim otcom. Ja som sa rozhodla ísť teda do tej šatne. Pomaly som otvorila dvere od šatne. Chalani sa ešte len prezliekali.
"Ahojte". Pozdravila som ich.
"Ahooj❤". Pozdravil ma Jurko a hneď došiel ku mne. Objala som ho. Juri mi objatie opätoval. Za zadu nás objal Kňažo.
"Čus dedeček". Pozdravila som Kňaža. S Kňazom sme sa tiež objali. Chalani sa dalej prezliekali. Sadla som si medzi Jurka a Kňaža. Keď sa doprezliekali tak sme sa spoločne vidali na striedačku. Ja a Juri sme ešte zašli za roh.
"Milujem ťa žena moja❤drž nám palce". Povedal Jurko a objal ma silno.
"Aj ja ta milujem muž môj💋❤ a neboj budem". Povedala som mu. Juri mi dal krásnu dlhú pusu. Potom sme už išli na striedačku. Ja som sa zase postavila na lavičku. Chalani sa išli rozkorčulovať. Ja som si medzitým ešte zbehla kúpiť colu a tyčinku do automatu. Teda kúpila som tri coly a štyri tyčinky. S tým že dám potom aj chalanom.
Vrátila som sa na striedačku. Po chvíli sa začal zápas.
Už ubehlo prvých desať minút prvej tretiny a zatial žiaden gól.
Musí to vyhlasovať ten komentátor? Veď nejsme slepí.
Ale čakať Švédi majú puk a ouu trafili sa. Švédi dali gól a tak sa stav 0:0 mení na 1:0 pre švédov.
Po celej našej striedačke sa rozvíril výkrik smútku. Aj cez to že sa naši chalani snažia tak gól zatial dali len švédi. Zápas ďalej pokračovala a ja som dúfala že dáme aj my gól.
Ouu Švédi majú zase puk vo svojej moci vyzerá to tak že dajú další gól. Ouu Švédi dali dalši gól. Je to 2:0 pre Švédov.
Po tom ako nam dali Švédi další gól tak sme celá striedačka zostala smutná. Všetci sa dalej sústredili na zápas ale mne v hlave sa stále prehrávali tie dva góly ktoré dali švédi. Naši sa snažili jak len mohlimale každý jeden gól Švédi vychytali.
Zostáva posledných pár sekúnd do konca prvej tretiny. Švédi majú puk a dali ďalsí gól. Podarilo sa im streliť gól posledných 5 sekúnd do konca prvej tretiny,
Našou striedačkou sa zase rozvíril smútok. Keď sa skončila prvá tretina tak naši chalani už boli dosť smutný.
"Chalani trošku úsmevy vy hráte dobre len strielate v nevhodnú chvílu". Utesovala som smutných chalanov.
"Veď my vieme ale prehrávame už 3:0 tak kolko to bude potom?". Začal hovoriť Jurčo.
"Viem ale snažte sa dalej určite sa aj vám poštastí a dáte góly". Povedala som chalanom. Tatko sa na mna hrdo usmieval.
"Karin? Nechces byť náhodou športová psychologička?". Spýtal sa ma tatko. Akože tu sa tak naozaj cítim ale nezvladla by som to.
"Veď už som😂 takže chalani ak máte niake psychycké problémi alebo niake iné tak mi povedzte". Povedala som chalanom. Všetci sa na mňa usmialy. Tatko sa na mna najviac a hrdo usmieval. Videla som že je tatko štastní že ma zobral. Ešte sme sa s chalanmi rozprávali a potom sa už začala druhá tretina. Celá druhá tretina bola bez gólu.
"No vidíte snažte sa dalej". Povedala som chalanom po skončení druhej tretiny.
"Ale ešte musíme dať 4 góly". Povedal Hrivík.
"Ja viem neboj ale hráte super ubránili ste dalšim gólom". Povedala som chalanom. Tatko sa na mňa znova hrdo usmieval. Aj Šatan mi venoval hrdý úsmev. Chalanom som rozdelila dve čokoládové tyčinky. A naschval som zase vynechala Jurka a Kňaža. Pre nich som zobrala dalsiu a rozdelila im ju na polovicu. Možno sa budete pýtať že prečo ale urobila som to z lásky ku nim. Aj tak ostatný veľa nechceli všetkým som sa pýtala. Kňažovi som dala ešte colu. Juriho colu som mu nechala na potom kedže on má košik tak by si musel davať dole prilbu. Už sa začala posledná tretina. Zase som sa postavila na lavičku a fandila.
Bežia posledné 3 minúty zápasu a stále to je 3:0 pre Švédsko.
Mna raz jebne z toho komentátora. Však nejsom slepá vidím.
Rozčulovanie nad tým komentátorom som vzdala a dalej kukala zápas.
Švédi majú puk a dostávaju sa ku našej bránke. Ouuu Posledné 2 a pol minuty do konca zapasu a Švédi vyhrávaju 4:0.
Už som začínala byť až moc smutna že prehrávame. Stále som tajne dúfala že dáme aspon jeden gól.
Čakajte Slováci vyzerá to znova nádejne. Šimon Nemec má puk nahráva Slafkovskému a Slafkovský zakončuje a je to goool. Slovensko dalo góool poslednú 1 a trištvrte minúty do konca zápasu.
Začala som zase kričať na celý štadión. Nebola som predsalen jedina aj ostatny Slováci kričali.
"Goooool!!!!!". Kričala som snaď na celý štadion. Rýchlo som zoskočila z lavičky a bežala dať Jurkovy ruku. Chalani išli dalej hrat.
Koniec zápasu Slovensko vs Švédko stav ukončenia je 1:4 pre Švédov. Pozajtra hráme další zápas a to uz proti Lotyšsku.
Dopovedal komentátor a chalani došli akurát z ľadu. Videla som na nich že su všetci smutný. Isli do šatne a ja som hneď išla s nimi.
"Hrali ste super ale nenašli ste správny čas kedy dat gol ale dali ste aspon jeden nabuduce ich bude viac". Povedala som chalanom v šatni. Oni sa len na mna usmiali. Sadla som si vedla Jurka a objala ho. Keď sa chalani prezliekali tak potom došiel moj tatko.
"Chalani bola to dobrá hra. Nabuduce dáte viac gólov verim v to". Povedal im moj otec teda ich tréner. Potom už tatko odišiel. Ja som čakala kým sa Jurko a Kňažo prezlečú. Keď sa konečne prezliekli tak sme išli pred štadión.

(Viem že dávam Slovenske časy zápasov ale som lenivá to meniť)