YAZARLARIN GÜCÜNÜ GÖSTERDİĞİ YER

YAZARLARIN GÜCÜNÜ GÖSTERDİĞİ YER

Bir hikayeniz var. Bırakın dünya sesinizi duysun.

Herkesin anlatacak bir hikayesi vardır. 2021 Watty Ödülleri de hikayenizi anlatmanız için bir şans. Wattpad, 10 farklı dilde, on iki kategoride, tamamlanmış romanları arıyor! Keşfedilmemiş hikayelerin, taze, yepyeni, sevilen seslerin peşinde. Kazanan hikayeler, Wattpad aracılığıyla yeni fırsatlarda öncelik kazanarak tüm topluluk ve çok daha fazlası tarafından okunma şansı da elde ediyor. Hayallerinizin keşfedilmesi, ya da sonunda O HİKAYEYİ bitirebilmeniz için Bu. Sizin. Yılınız. Yazmaya başlayın!

Ve yalnız yazmayacaksınız. Wattys sezonunu kişisel yazma hedefine ulaşmak için bir fırsat olarak gören dünya çapındaki binlerce Wattpad sever ile birlikte olacaksınız. Yazmaya hazır mısınız?

How To Enter

WATTYS 2021 GERİ SAYIMI

Hafta

Gün

Saat

Başvuru Şartları

Wattys başvuruları 7 Temmuz Çarşamba günü başlayıp 30 Eylül Salı günü sona erecek. Başvuru şartlarımızı karşılayan tamamlanmış romanlar değerlendirmeye alınacak. Belki yazmaya başlamak için can attığınız bir hikayeniz var, belki de son bir hamleye ihtiyaç duyduğunuz bitmemiş bir romanınız... Bu yıl, sizin yılınız ve biz her adımınızda sizinle olacağız.

Tüm başvuru şartları Wattpad'de yayınlanmış olsa da kısaca burada da bahsedelim:

Hikaye en az 40,000 kelime olmalı

Hikaye "tamamlandı" olarak işaretlenmeli

Hikaye 1 Ocak 2019 tarihinden sonra yayınlanmış olmalı

Hikaye uygun dillerde ve türlerde yazılmış olmalı

Wattys HABERLERİ

Wattys 2021 ile ilgili en son haberleri ilk siz öğrenin. Wattpad'deki WattysTR profilini takip edin.

Geçen Yılın Kazananları

Geçen yılın kazananlarının sayfasına göz atın. 2020 Watty Ödülleri'ni evine götüren hikayeleri okuyun.

Wattpad Writes

Yazar tıkanması mı? Kurgudaki boşluklar mı? Yoksa ilham ihtiyacı mı? Arkanızda biz varız! Wattpad Yazarları bültenimize abone olarak her ay yazma topluluğumuzdan ilham, ipuçları ve güncellemeler e posta adresinize gelsin. Sadece İngilizce dilinde yayınlanır.