Nihayet zamanı geldi!  2017 Watty Ödülleri dünya üzerinde 280,000 hikaye katılımı alarak olağanüstü bir başarı oldu. Bazı inanılmaz masallar okuduk, defalarca mest olduk ve gözlerimiz yeni dünyalara açıldı.   Şimdi de Wattys kazananlarını açıklıyoruz. Tüm kazananları burada bulabilirsiniz: http://wattys.wattpad.com  Katılan ve şimdiye kadarki en büyük ve en başarılı Wattys yapan herkese teşekkür ederiz!


Hikayeleriyle dünya üzerinde yaratıcılığı ve hikaye anlatıcılığı zanaatini onurlandıran 2017 Watty Ödüllerine katılan herkese teşekkürler! 2017 Watty Ödülleri için katılımlar artık kapandı. Kazananlar Eylül sonunda açıklanacaktır. Takipte kalın!Artık kesin: #wattys2017 katılımları başladı!

Watty Ödülleri, Wattpad'in hikaye anlatıcılığını yıllık olarak dünya çapında kutlamasıdır. 2010 senesinde başladığından beri dünya üzerinde tüm dillerden ve alt kategorilerden binlerce yazarı keşfettik ve ödüllendirdik.

Wattys katılımları 15 Haziran 2017'de başlıyor. Wattys 2017 ile ilgili bütün haberler ve güncellemeler için bu sayfayı takip edin!

Başka bir dilde mi yazıyorsunuz? Uluslararası Wattys profillerimizi ziyaret edin:

İngilizce @TheWattys
İspanyolca @WattysES
Portekizce @WattysPT
Tagalog @WattysPH
Fransızca @WattysFR
İtalyanca @WattysIT
Almanca @WattysDE
Endonezce @WattysID
Malayca @WattysMY

Dilinizi burada göremiyor musunuz? Watty Ödülleri dünya üzerindeki en iyi hikaye anlatıcılığını kutlamaya yönelik olsa da hedefimiz olabilecek en iyi ödül deneyimini yaratmaktır. Bu, her ülkede olamayacağımız anlamına gelir. Olabildiğince fazla mükemmel hikayeyi öne çıkarmak için Wattys'in gelecek sürümlerini genişletme üzerinde çalışıyoruz.

*Lütfen bu profilde çalışmanızın reklamını yapmayın ya da çalışmanızın okunmasını istemeyiniz. Bu tür gönderiler silinecektir.*
  • Wattpad HQ
  • JoinedApril 13, 2016


Following

Last Message
WattysTR WattysTR Sep 29, 2017 06:42PM
Nihayet zamanı geldi!  2017 Watty Ödülleri dünya üzerinde 280,000 hikaye katılımı alarak olağanüstü bir başarı oldu. Bazı inanılmaz masallar okuduk, defalarca mest olduk ve gözlerimiz yeni dünyalara...
View all Conversations

Story by WattysTR
Wattys 2017 by WattysTR
Wattys 2017
Wattpad'deki yaratıcılığı, yeteneği ve hikaye anlatıcılığını onurlandıran 2017 Watty Ödülleri'ne hoş geldiniz...
2 Reading Lists