Megg
  • JoinedOctober 10, 2015


Last Message
megimegg megimegg Apr 16, 2016 01:29PM
Hello there! Do t'ju thoja qe t'i hidhni nje sy librit "My policeman" te @baby_her. Eshte mjaft interesant dhe besoj se dhe vazhdimi do te jete fantastik :)Check it out :)) https://www.wattpad.com...
View all Conversations

Stories by Megi
Mesuesi Im  (Shqip) by megimegg
Mesuesi Im (Shqip)
Mona, nje vajze 18 vjecare i kalon pushimet e veres ne Hawaii me ndihmen e shoqes se saj Kler. Atje takon Enr...
+3 more
Zemerthyesi (Shqip) by megimegg
Zemerthyesi (Shqip)
Fituesi i cmimit te pare ne zhanrin Komedi Mario, djali i endrrave, ai karagjozi, zemerthyesi dhe djali perf...
ranking #39 in heartbreaker See all rankings
All we need is love (shqip) by megimegg
All we need is love (shqip)
Jeta e Nancy, nje adoleshente amerikane jo si moshataret e saj. E vecante, e sjellshme,e zgjuar ama shume e n...
ranking #918 in love See all rankings
1 Reading List