Piszę odkąd pamiętam, chociaż nie jestem pewna kiedy i jak się to zaczęło. Nie ma dnia, żebym nie naskrobała przynajmniej kilku linijek, jeśli nie całego rozdziału - również wtedy, gdy czas i wena nie zawsze pozwalają, bym publikowała w takim natężeniu, jak mogłabym tego oczekiwać. Prowadzę kilka historii, w większości fan fiction, i wciąż mam pomysły na nowe. Pomimo zamiłowania do informatyki, zwłaszcza kreowania stron internetowych, to właśnie z pisaniem - moją jedyną prawdziwą miłością i hobby - wiążę swoją przyszłość.
Uwielbiam muzykę, zwłaszcza metal symfoniczny i gothic; to właśnie przy takich kawałkach powstaje znamienita większość moich rozdziałów, chociaż jestem otwarta na wszelakie gatunki muzyczne. Chociaż jestem osobą nieśmiałą i na swój sposób zimną, chętnie nawiązuję nowe znajomości, więc śmiało można do mnie pisać - ja nie gryzę!
W sieci łatwo znaleźć mnie pod pseudonimem Nessa, chociaż naprawdę mam na imię Justyna. Aktualnie moją twórczość można znaleźć na blogu autorskim, gdzie znajdują się zarówno informacje na temat aktualnie prowadzonych opowiadań, jak i tych zakończonych czy planowanych na przyszłość.
Mam również zaszczyt należeć do administracji Katalogu Opowiadań o Wampirach oraz Księgi Baśni, które serdeczne polecam!
Gdyby ktoś chciał się ze mną skontaktować, zapraszam:

GG: 4053520
E-mail: justyna1062@op.pl
  • JoinedSeptember 9, 2015


Following

Last Message
Nessa_125 Nessa_125 Oct 23, 2017 04:46PM
Howdy, Potworki!Przybywa Was, co bardzo mnie cieszy. Witam i dziękuję za obecność, komentarze i gwiazdki, bo to dla mnie dość jasny znak, że moje tłumaczenia przypadły Wam do gustu. Cieszę się, bo i...
View all Conversations

Stories by Nessa
„Light in the Darkness" [Księga I: Łowy] by Nessa_125
„Light in the Darkness" [Księga I:... #102 in Short Story
Całe dotychczasowe życie Alyssy w jednej chwili ulega zmianie. Kiedy idealnie zapowiadająca się randka zamien...
+9 more
SwapOut [TŁUMACZENIE PL] by Nessa_125
SwapOut [TŁUMACZENIE PL]
ORYGINAŁ: https://zkcats.deviantart.com/gallery/59610714/SWAPOUT-comic AUTOR: https://zkcats.deviantart.com ...
+17 more
Soulfell [TŁUMACZENIE PL] by Nessa_125
Soulfell [TŁUMACZENIE PL]
ORYGINAŁ: http://rainbowchibbit.tumblr.com/tagged/soulfell%20story/chrono AUTOR: http://rainbowchibbit.tumbl...
10 Reading Lists