Piszę odkąd pamiętam, chociaż nie jestem pewna kiedy i jak się to zaczęło. Nie ma dnia, żebym nie naskrobała przynajmniej kilku linijek, jeśli nie całego rozdziału - również wtedy, gdy czas i wena nie zawsze pozwalają, bym publikowała w takim natężeniu, jak mogłabym tego oczekiwać. Prowadzę kilka historii, w większości fan fiction, i wciąż mam pomysły na nowe. Pomimo zamiłowania do informatyki, zwłaszcza kreowania stron internetowych, to właśnie z pisaniem - moją jedyną prawdziwą miłością i hobby - wiążę swoją przyszłość.
Uwielbiam muzykę, zwłaszcza metal symfoniczny i gothic; to właśnie przy takich kawałkach powstaje znamienita większość moich rozdziałów, chociaż jestem otwarta na wszelakie gatunki muzyczne. Chociaż jestem osobą nieśmiałą i na swój sposób zimną, chętnie nawiązuję nowe znajomości, więc śmiało można do mnie pisać - ja nie gryzę!
W sieci łatwo znaleźć mnie pod pseudonimem Nessa, chociaż naprawdę mam na imię Justyna. Aktualnie moją twórczość można znaleźć na blogu autorskim, gdzie znajdują się zarówno informacje na temat aktualnie prowadzonych opowiadań, jak i tych zakończonych czy planowanych na przyszłość.
Mam również zaszczyt należeć do administracji Katalogu Opowiadań o Wampirach oraz Księgi Baśni, które serdeczne polecam!
Gdyby ktoś chciał się ze mną skontaktować, zapraszam:

GG: 4053520
E-mail: justyna1062@op.pl
  • JoinedSeptember 9, 2015Last Message

Stories by Nessa
„Lost in the Time" [Księga VIII: Łowca] (Tom 2/2) by Nessa_125
„Lost in the Time" [Księga VIII: Ł...
Nikt nie spodziewałby się, że to przemiana w wampirzycę okaże się kluczem do odzyskania wspomnień. Tak przyna...
ranking #20 in zmierzch See all rankings
Dark Graphic by Nessa_125
Dark Graphic
Coś innego ode mnie. W skrócie: Nessa bawi się grafiką.
ranking #24 in nessa See all rankings
„Light in the Darkness" [Księga II: Upadek] by Nessa_125
„Light in the Darkness" [Księga II...
Wspomnienia wracają, stapiając przeszłość i teraźniejszość w jedno. Przyszłość za to staje pod znakiem zapyta...
ranking #20 in nessa See all rankings
13 Reading Lists