Moje powieści to nic innego jak sny, marzenia i lęki ubrane w słowa. Zawsze uważałam, że zamknięcie ich w kokonie z namacalnych, prostych liter sprawi, że staną się mniej przerażające.
Jeśli miałabym opisać się za pomocą muzyki, z pewnością znajdowałabym się gdzieś pomiędzy "Gods and Punks" i "Dig that Hole" Monster Magnet, przez "Fools" Deep Purple, aż do "Dead and Gone" Motorhead. Pracuję na stanowisku maszynisty stażysty, a swoją przyszłość od najmłodszych lat wiązałam z wielkimi maszynami, choć ważę ledwie 45 kilogramów i ledwo odrosłam od podłogi. Okazjonalnie lubię potaplać się w smarze i śrubkach, od czasu do czasu popełnię rysunek lub dwa, od sześciu lat ćwiczę szermierkę i mam obsesję na punkcie kosmetyków, co mocno kłóci się z wizerunkiem kogoś, kto nosi w torebce bagnet od kałasznikowa. W swoich książkach uwielbiam powtarzać wątki i rozwlekać opisy na kilka stron, ale niektórzy uważają, że całkiem nieźle mi to wychodzi. Piszę dla przyjemności i komfortu psychicznego, a nie rozgłosu, więc choć mam manię perfekcjonizmu pod względem techniki, tak fabułę buduję tak, by podobała się mnie samej. Jeśli przy okazji przypadnie komuś do gustu, to wspaniale, ale nigdy nie będę jej zmieniać tylko dlatego, że odbiorcom może się nie podobać. W wolnym czasie knuję nad nowymi sposobami uśmiercenia sąsiadów, wyżywam się na klawiaturze, podjadam wszystko, co nadaje się do podjadania, i śpię. Czuję się i zachowuję na o wiele więcej lat, niż wskazywałby na to mój pesel, i czasem przesadzam z sarkazmem i złośliwością, choć sama nie toleruję chamstwa w żadnej postaci i na pierwszy rzut oka wydaję się miła i uśmiechnięta. Hoduję kaktusy i koty, od czasu do czasu zamieniam w ciskającą przedmiotami furiatkę i umiem powiedzieć niemal wszystko o SM42 i EN57, choć ty pewnie nawet nie wiesz co to takiego.
Jeśli chcesz z kimś popisać, proszę bardzo - chętnie poznaję nowych ludzi. Moja schizofrenia również. Wbrew pozorom nie gryzę ;)
  • Prypeć
  • JoinedJuly 12, 2017Last Message
LeahBlackwolf LeahBlackwolf May 10, 2020 05:28PM
Ejże, ludziska! W "Interludium" pojawił się pewien odgrzebany na samym dnie dysku twardego bonus :) Jeśli ktoś jest fanem Trylogii - zapraszam!https://www.wattpad.com/882755649-trylogia-po%C5%BCerac...
View all Conversations

Stories by Leah Stark
Wilkołaki nie płaczą by LeahBlackwolf
Wilkołaki nie płaczą
Lilly Anne zawsze uważała, że mieszkanie wśród ludzi może skończyć się jedynie katastrofą, lecz gdy jej własn...
ranking #352 in morderstwo See all rankings
Uszkodzona dusza 2: END OF THE BEGINNING by LeahBlackwolf
Uszkodzona dusza 2: END OF THE BEG...
Upalne, duszne lato. Żar lejący się z niemal fioletowego nieba, nieruchome powietrze, nagrzane betonowe ścian...
ranking #26 in sen See all rankings
Trylogia Pożeracza Światów: Interludium by LeahBlackwolf
Trylogia Pożeracza Światów: Interl...
Demony, krętodrogi, wyverny, magiczne kręgi i pradawna magia... Wyvern Mark von Lahman, powracający po zbyt w...
ranking #212 in zmiennokształtni See all rankings
13 Reading Lists