Wszyscy twierdzą, że moje powieści są trudne, magiczne, przerażające, zapierające dech w piersiach, barwne, niesamowite, poruszające.
Ja twierdzę, że to po prostu odzwierciedlenie tego, co siedzi mi we łbie. A nie wiem, czy to tak do końca dobrze...
Moją największą pasją jest kolej. Uwielbiam wszystko, co z nią związane - czytam magazyny, jeżdżę na zloty pasjonatów, zbieram modele, podróżuję przesadnie często, nieraz nawet bez celu, uczę się na pamięć szczegółów, którymi potem zamęczam rodzinę przy świątecznym stole i umiem powiedzieć wszystko o EN57, choć ty pewnie nawet nie wiesz co to takiego. Na tę chwilę jestem szczęśliwą posiadaczką licencji maszynisty, a od lutego zaczynam pracę w Intercity na stanowisku maszynisty stażysty.
Kocham koty, choć nie przepadam za psami. Uwielbiam spać, jeść i słuchać starego hard rocka. Oddałabym życie za jeszcze jedną płytę Black Sabbath, a dobra książka dla mnie nie istnieje bez twardych panów z karabinami, masek przeciwgazowych, mutantów i trzeszczenia licznika Geigera. Co do blogów aż tak wymagająca nie jestem, bo czytam właściwie wszystkie, na jakie się napatoczę, ale i tak najlepiej czuję się w okolicy fantastyki.
Interesuję się informatyką, bronią - zarówno białą, jak i palną - i sprzętem muzycznym. A zwłaszcza tym, jak działa. Jestem młodszą instruktorką szermierki klasycznej, choć ostatnio nieco ją zaniedbałam, i rysuję amatorsko, zwłaszcza przesadnie kolorowe smoki. Mam obsesję na punkcie domków dla lalek, kosmetyków, biżuterii i ubrań, co dość mocno gryzie się z wizerunkiem kogoś, kto nosi w torebce bagnet od kałasznikowa.
Pracuję również jako korektor/beta internetowych powieści, tak więc jeśli ktoś coś, to wiecie, do kogo się zgłosić.
Wszystkie moje prace można określić jako wolno pisane, więc proszę mi nie wmawiać, że je zawiesiłam lub porzuciłam, bo szlag mnie wtedy trafia. Mówię poważnie.
  • JoinedJuly 12, 2017Last Message
LeahBlackwolf LeahBlackwolf Dec 09, 2018 01:22PM
Kochani! Mam dylemat. Wprawdzie oprócz Czarnego Księżyca przysięgałam sobie, że więcej nie będę brała się za fanfiction, lecz... No cóż, oprócz Lei Clearwater istnieje też jeszcze jedna postać, która...
View all Conversations

Stories by Leah Stark
Antykreator by LeahBlackwolf
Antykreator
Czytelniku, tajemniczy człowieku w czerni, jestem tutaj, aby wypluć siedzącą we mnie demoniczną nienawiść. Je...
ranking #6 in nieśmiertelność See all rankings
Uszkodzona dusza by LeahBlackwolf
Uszkodzona dusza
Jak to jest być wilkołakiem w wielkim mieście? Ano trudno... Leah ma szesnaście lat, fobię społeczną, dziwne...
ranking #441 in przygoda See all rankings
Wilczy Artbook by LeahBlackwolf
Wilczy Artbook
Wbrew pozorom dużo nadmiernie kolorowych smoków i nieco nienormalnego poczucia humoru.
ranking #25 in rysunki See all rankings
8 Reading Lists