Zabłądziłeś na wtt? Nie martw się, usiądź, odpocznij, a wtedy pokażę Ci drogę.  Jest jedno ale: najpierw opowiem co nieco o dziewczynie, na którą trafiłeś.

Wiedziałeś, że ma już 17 lat, a wciąż czasami wyobraża sobie siebie ze skrzydłami? Tak, tak, lubi fantastykę. Pewnie stąd to się wzięło. W tym gatunku stara się pisać, ale na początek do ujawnienia wybrała swoje ff.
Ale już niedługo, może w końcu odważy się wstawić coś ze swojej własnej twórczości? Te masy przeczytanych poradników chyba w końcu po coś są, prawda? Tak samo, jeśli chodzi o książki.

Widzisz jej listy czytelnicze? Możesz się już po nich domyślić, że ma prawdziwego fioła na punkcie Marvela. Nie, nie tylko MCU, komiksów też, chociaż aż tak tego uniwersum dogłębnie jeszcze nie zna.

Ach, jakby ciekawiło Cię, Podróżniku, jak ona wyobraża sobie swoje ukochane postaci, zajrzyj na jej deviantARTa. Link masz nieco niżej, musisz się schylić. A nie, czekaj, tutaj jest:
http://phoenixflamefairy.deviantart.com/
Tylko się nie przestrasz! Na niektóre prace wpadła, słuchając piosenek różnych artystów/zespołów: głównie Fall Out Boy'a, Skilleta, Ruelle, Halsey, Imagine Dragons, Shinedown. Nie nazwie się ich fanką, bo prawie nic o nich nie wie, lecz utworów słucha.

Wiesz, chyba nie mam nic więcej do dodania. Szerokiej drogi! Tutaj jest wyście. Ach, jak coś, prowadzi bloga! Możesz wpaść:
https://fanta-lau-styczna.blogspot.com/

#Marvel #GravityFalls #WarriorsAssemble #Zwiadowcy #Fantastyka
  • Tenebris
  • JoinedOctober 1, 2016Last Message
AgentMirage AgentMirage Sep 01, 2017 04:13PM
Dobra, nie jestem pewna, czy publikacja tej opowieści, to taki dobry pomysł. Ale w końcu raz się żyje! Zapraszam na pierwszy rozdział https://www.wattpad.com/story/97459410
View all Conversations

Stories by Agentka Mirage
Pojedyncze Strzały by AgentMirage
Pojedyncze Strzały Short Story
One Shots in Polish and English. Contest entries or writed for 'fun'. Czyli moje One Shoty - opowiadania konkursowe, bądź pisane dla 'funu' Uwaga! Jeśli nie czytasz tego na wattpad.com lub moim blogu (fanta-lau-sty...
Sekret Pamięci - Wodogrzmoty Małe [Chwilowo zawieszone] by AgentMirage
Sekret Pamięci - Wodogrzmoty Małe [Chwilowo zawieszone] Fanfiction
Co powiecie na zniszczenie świata? Po czterech latach od pokonania Billa, Dipper i Mabel w końcu wracają do Wodogrzmotów Małych. Zdawać by się mogło, że w końcu czekają ich nudne wakacje, skoro demon został znis...
The Thief and The Mischief by AgentMirage
The Thief and The Mischief Fanfiction
This is hard. So hard to leave past behind you... One Shot and Contest Entry.
5 Reading Lists