"Najpierw to napisz!" ~Ignisa 2k17
"Proste rozwiązania to najlepsze rozwiązania. Chyba że piszesz książkę, to wtedy nie" ~Ignisa 2k18

Za górami, za lasami, poza granicami wszelkiej logiki i rozsądku, żył sobie pewien demon. Była to bardzo złośliwa dziewczyna, zwana Ignisą. Brawo, właśnie się na nią natknąłeś! To właśnie ja. Piszę to tak na wszelki wypadek, jakbyś nie zauważył. Bywam drażliwa i nie mam na nic czasu, nawet jeśli go mam. Próbuję pisać normalnie, ale wychodzi nienormalnie. Nie, żebym uważała to za coś złego.

Wędrowcze, zmęczony przemierzaniem bezkresu internetu, możesz sobie usiąść na tym wymyślonym krześle, wziąć sobie jakąś książkę i poczytać. Ocenić też możesz, po to tutaj są, co nie? Wyrażaj swoje zdanie do woli.

Jak coś, jestem beznadziejnym czytelnikiem, przechodzącym ze skrajności w skrajność. Jeśli coś czytam - przeczytam to ciągiem albo urywkami w długim odstępie czasowym. Jeśli zechce mi się skomentować, to skomentuję raczej bardzo długo albo w ogóle nie zostawię komentarza. Bywam też szczera, więc jeśli chcesz mojej opinii na jakiś temat, bez żadnego słodzenia, możesz pisać.

Na tablicy można się reklamować, o ile jest to fantasy bądź coś podobnego (wampiry, wilkołaki, itd.). Wszelkie inne rzeczy wywalę (chyba, że dobre). A jeśli piszesz fanfiction, jak twoja oc zakochuje się w jakimś idolu... nie masz tutaj czego szukać.

Coś jeszcze? Kawy? Herbaty? Nie no, przykro mi, nic więcej nie mam. Chyba że chcesz adoptować irytującego chochlika... a nie, zaraz. Rodzina zakazała mi ich oddawania. Jak chciałeś takiego zwierzaczka, to ich wiń. (Aczkolwiek może dałoby się coś załatwić, ale to ćśś!)

Jak na razie moje prace to:
- Krew Ziemi
- Obrońcy Światła
- Klucze Snów
- Spalone Kartki
- Pisanie według Ignisy

Wszystkie to fantastyka albo coś w tym guście. Znaczy jeden to poradnik, ale to wyjątek, potwierdzenie reguły. Nie no, nie przepraszam, ja innych nie umiem. Magia, tajemnice, wróżki, elfy, skrzaty, bla-bla-bla, takie już rzeczy piszę.
  • Granica Wyobrażeń
  • JoinedMay 16, 2015
Stories by Ignisa
Obrońcy Światła by Ignisa
Obrońcy Światła
Każdy ma swoje tajemnice. Jednak niektórzy ukrywają znacznie więcej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Kied...
ranking #467 in przygoda See all rankings
Pisanie według Ignisy by Ignisa
Pisanie według Ignisy
Tak, to poradnik. Taki mój poradnik. Jak mówi tytuł, to o pisaniu, tak z mojego punktu widzenia. Tworzenie św...
+4 more
Spalone Kartki by Ignisa
Spalone Kartki
Po prostu losowy zbiór opowiadań, które piszę z nudów. Niekoniecznie mają jakiś sens czy morał.
5 Reading Lists