Perhaps you were born in the wrong time

Perhaps you were born in the wrong time

6.8K Reads 822 Votes 21 Part Story
VannaMonk By VannaMonk Updated Oct 27

Hermiona je len šestnásť-ročné dievča ktoré študuje na najlepšej škole pre čarodejníkov. Rokfort.  Je výborná študentka a ešte lepšia priateľka. S jej dvoma najlepšími kamarátmi už od prvého ročníku prakticky zachraňujú školu pred temnými silami. No čo keď si v ďalšom roku nebudú vedieť dať rady? Čo keď ten-koho-meno-sa-nevyslovuje je čím ďalej silnejší a silnejší? Ako ho majú potom zastaviť? Je len jedna možnosť ako to vykonať.. je to naliehavé, nutné a potrebné. No tento krát bude Hermiona nato sama. Nikde nebude mať Harryho a ani Rona. Jediná osoba ktorá ju bude zaujímať je Tom Marvolo Riddle. Jej nový spolužiak.. a možno aj niečo viac.  

cover by: @jaja1124
trailer by: @SisBieber

SisBieber SisBieber May 16
Jak už jsem ti psala, je to hodně dobrý😄 Určitě pokračuj a hlavně přidej další díl co nejdřív! 😂😄
marion_er marion_er May 26
Vyzerá to zaujimavo zatiaľ. Len mi neskutočným spôsobom trhá oči ignorácia čiarok. A to ma celkom dosť odrádza od ďalšieho čítania. Myslím, že by si to mala opraviť. ;)
kajie7654 kajie7654 Oct 27
Wau příběh mě zaujal a osobně miluju Tomione ship takže další plus bod. ;-)
hermione ma pred sebou vskutku neľahkú úlohu, teším sa že som na túto poviedku natrafila, keďže zároveň trpím obsesiou tomom riddlom
- - May 29
Zajímavé hodně zajímavé. Miluju Tomione takže si du určitě přečíst další díl, zatím se mi to líbí tak uvidíme :D
Nikky3110 Nikky3110 May 16
Jak už tady psali, pozměnila bych trochu ten příchod do Bradavic. Přece jen, když se ti zjeví nějaká neznámá holka v pracovně, přirozeně se budeš zajímat kdo je a odkud je. Jinak je to ale super a těším se na pokračování :)