For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
Devon•

Devon•

9.8K Reads 969 Votes 26 Part Story
nis ♡ By diaxmonds Updated Nov 24, 2017

" Kur je nje vajze qe karakterizohesh nga mosbesimi dhe ndjeshmeria emocionale, pendohesh shume per zgjedhjet e tua, " Buzeqesha, " Por asnjehere nuk jam penduar ne lidhje me ty. "
 " E di," M'u pergjigj, " E kam ditur gjithmone."

 • albanian
 • devon
 • shqip
DaniStilinski DaniStilinski Feb 07, 2017
Sapo e gjeta kete histori ose me sakt sapo mora guximin Ta nis dhe jam shume e lumtur me zgjedhjen time... Super ! :))
Irismuhameti Irismuhameti Apr 23, 2016
Get it mooom 👌👌👌 this is lit pzpz 🔥 mos bej mekat po hidh chapter 3 😍 love it & congrats bby 🙏
DaniStilinski DaniStilinski Feb 07, 2017
Sapo e gjeta kete histori ose me sakt sapo mora guximin Ta nis dhe jam shume e lumtur me zgjedhjen time... Super ! :))
AngieRun AngieRun Apr 30, 2016
Suuuper 😍 
               Pyes veten tani pse se kam filluar qe me perpara se lexuari kete historine :D
--theunknown- --theunknown- Apr 25, 2016
o zottt teperrr I bukur si fillim like omg *.* dhe kjo vajza lart mos gabofsha 'vajza' e kylie jenner dhe lucy hale
megimegg megimegg Apr 21, 2016
esht fantastike me pelqeu shum qe ne pjesen e par *.*
               suksese :)