NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
YENİDEN DOĞUŞ || TAMAMLANDI

YENİDEN DOĞUŞ || TAMAMLANDI

2.8M Reads 108K Votes 61 Part Story
_YabanCicegi_ By _YabanCicegi_ Completed

💁#wattys2016 Obur Okunanlar katagorisi kazananı... ❤

💜 Ayaz TÜRKER - Meltem KORKMAZ (TÜRKER) 💜

" Kapatma! " dedi Ayaz. Kızın kendisini aramasına şaşırmışsa da umursamak istememişti ve vakit kaybetmeden de açmıştı çağrısını. Bugün olanlar oldukça yormuştu ve hapishaneden çıktıktan sonra Kadir ile vedalaşıp işyerine gelmişti. Odasına çıkıp kendisini stüdyo dairesine kapatmıştı. Geçmişi, aşkı, sevgiyi, haramı... Hepsini ayrı ayrı düşünmüştü. Düşüncelerini bölmüştü aklının bir köşesine yer edinen kız ve onun  kapatıyorum demesiyle kapatma demişti. Kapatmasını istemiyordu. Şu anda o kadar karışıktı ki duyguları, acı çekiyordu. Acısını tek başına yaşıyordu. Yalnız olmaya alışıktı nasıl olmasa da ilk defa acısını paylaşacak birisinin varlığına ihtiyaç duyuyor, acılarını dindirecek birisini istiyordu. Derin bir nefes aldı ve dudaklarının arasından çıkanlara engel olamadı. 

" Sevgi kötü bir şey mi? "

Meltem işittiği soruyla şaşırsa da hızla kendisini toparlayıp cevap verdi. 

" Hayır kötü bir şey değil Ayaz. Sevgi bedeni iyileştirir, ruhu besler, " dedikten sonra sustu. Bey demediğinin farkındaydı ama demek istemiyordu. Hiç yakışmıyordu. 

" Peki sevgi neden bana haram?" 

" Sevgi sana haram değil,  hiç kimseye haram değil. Güzel yaşarsan helâldir, " diyebildi. Böyle sorular beklemiyordu. Acaba içki mi içti diye düşündü ve bu merakını giderebilmek için de, " İçki mi içtin Ayaz? " diye sordu. 

" Ben alkol kullanmam! " 

" Tamam. " diyebildi Meltem' de. Adamın alkol kullanmamasına da sevinmişti ama sevinci onun acı çıkan sesiyle sekteye uğradı. Sessizlik oluştu ve sessizliği bozan derin bir nefes alışı ardından da Ayaz' dan işittikleri, sonrasında nefes verişi. 

" Seni sevmeme izin verir misin? Beni sever misin? " Yayınlanma Tarihi:  24. 02. 2015

Keske  diger kitabindaki karakteriburaya  aktarmasaydin cunku her kitap ayri bi kurgu her kitap hayri bir dunya ikisini birlestirmen iyi olmamis. Kendi sahsi dusuncem.Bu arada cok guzel gidiyor basarilar
O duvarın içerisine kendi isteginle alacaksın Meltemi sen hiç meraklanma
iremerol77398 iremerol77398 6 days ago
Cok guzel heralde 3.okuyusum ama bikmadim gercekten cok guzel bir kitap
AyeGulcan7 AyeGulcan7 Feb 04
Yaa hani dedin yaa. Ayaz kabullenis hikayesinde final bölümünde girmiş yaa. Ben şimdi kabullenis hikayesini okumadım. Ayaz o hikayede olan olaylarını bilmiyorum. Bi sorun olur mu. Lütfen görürsen cevap ver lütfen.
busrasnrrr busrasnrrr Jan 11
merhaba arkadaşlar ben de yeni bir kitap yazmaya başladım. romantik gizem türünde. Adı: Yazgı. bir göz atıp okursanız çok mutlu olurum. şimdiden teşekkür ederim. :)
darknessmoonx darknessmoonx Nov 25, 2016
Çok ünlem kullanıyorsun. Daha az ünlem kullansan daha akıcı bir üslup ile yazılmış hikaye olur diye düşünüyorum.