YENİDEN DOĞUŞ || TAMAMLANDI

YENİDEN DOĞUŞ || TAMAMLANDI

2.6M Reads 100K Votes 61 Part Story
_YabanCicegi_ By _YabanCicegi_ Completed

💁#wattys2016 Obur Okunanlar katagorisi kazananı... ❤

" Kapatma! " dedi Ayaz. Kızın kendisini aramasına şaşırmışsa da umursamak istememişti ve vakit kaybetmeden de açmıştı çağrısını. Bugün olanlar oldukça yormuştu ve hapishaneden çıktıktan sonra Kadir ile vedalaşıp işyerine gelmişti. Odasına çıkıp kendisini stüdyo dairesine kapatmıştı. Geçmişi, aşkı, sevgiyi, haramı... Hepsini ayrı ayrı düşünmüştü. Düşüncelerini bölmüştü aklının bir köşesine yer edinen kız ve onun kapatıyorum demesiyle kapatma demişti. Kapatmasını istemiyordu. Şu anda o kadar karışıktı ki duyguları, acı çekiyordu. Acısını tek başına yaşıyordu. Yalnız olmaya alışıktı nasıl olmasa da ilk defa acısını paylaşacak birisinin varlığına ihtiyaç duyuyor, acılarını dindirecek birisini istiyordu. Derin bir nefes aldı ve dudaklarının arasından çıkanlara engel olamadı. 

" Sevgi kötü bir şey mi? "

Meltem işittiği soruyla şaşırsa da hızla kendisini toparlayıp cevap verdi. 

" Hayır kötü bir şey değil Ayaz. Sevgi bedeni iyileştirir, ruhu besler, " dedikten sonra sustu. Bey demediğinin farkındaydı ama demek istemiyordu. Hiç yakışmıyordu. 

" Peki sevgi neden bana haram?" 

" Sevgi sana haram değil, hiç kimseye haram değil. Güzel yaşarsan helâldir, " diyebildi. Böyle sorular beklemiyordu. Acaba içki mi içti diye düşündü ve bu merakını giderebilmek için de, " İçki mi içtin Ayaz? " diye sordu. 

" Ben alkol kullanmam! " 

" Tamam. " diyebildi Meltem' de. Adamın alkol kullanmamasına da sevinmişti ama sevinci onun acı çıkan sesiyle sekteye uğradı. Sessizlik oluştu ve sessizliği bozan derin bir nefes alışı ardından da Ayaz' dan işittikleri, sonrasında nefes verişi. 

" Seni sevmeme izin verir misin? Beni sever misin? " Yayınlanma Tarihi: 24. 02. 2015

ikikisii ikikisii Nov 21, 2016
Merhaba arkadaşlar yeni yazmaya başladığımız kitabımıza bakarsanız seviniriz
busrasnrrr busrasnrrr Jan 11
merhaba arkadaşlar ben de yeni bir kitap yazmaya başladım. romantik gizem türünde. Adı: Yazgı. bir göz atıp okursanız çok mutlu olurum. şimdiden teşekkür ederim. :)
eccottoo4 eccottoo4 Jan 08
Merhaba arkadaşlar yeni kitabım AVUKATIM ın giriş bölümünü kısaca yayınladım. Bakarsanız çok mutlu olurum. Siz okuyucaları çok seviyorum. Yorumlar benim için çok önemli fikirlerinize ihtiyacım var. 😘💕
iekpekahin iekpekahin Jan 29
Neden bu kadar uzattığını anlamadım duygu veriyim derken sıkıcı yapmişşın hep bi hüzün hep bi şikayet duygu verememişsin sıkıcılık ve tekrar vermişsin
http://my.w.tt/UiNb/sb4wIEdcEA
               Arkadaşımın hikâyesidir okursanız çok seviniriz 😊
watty ailesiii :) hikayemi okumanızı samimiyetle isterimmm :) 
               by misshcr ismi İLK GÖRÜŞTE...