YENİDEN DOĞUŞ || TAMAMLANDI || #Wattys2017

YENİDEN DOĞUŞ || TAMAMLANDI || #Wattys2017

3.5M Reads 136K Votes 62 Part Story
_YabanCicegi_ By _YabanCicegi_ Completed

💁#wattys2016 Obur Okunanlar katagorisi kazananı... ❤

👉#Romantizm içinde #1

💜 Ayaz TÜRKER - Meltem KORKMAZ (TÜRKER) 💜

" Kapatma! " dedi Ayaz. Kızın kendisini aramasına şaşırmışsa da umursamak istememişti ve vakit kaybetmeden de açmıştı çağrısını. Bugün olanlar oldukça yormuştu ve hapishaneden çıktıktan sonra Kadir ile vedalaşıp işyerine gelmişti. Odasına çıkıp kendisini stüdyo dairesine kapatmıştı. Geçmişi, aşkı, sevgiyi, haramı... Hepsini ayrı ayrı düşünmüştü. Düşüncelerini bölmüştü aklının bir köşesine yer edinen kız ve onun  kapatıyorum demesiyle kapatma demişti. Kapatmasını istemiyordu. Şu anda o kadar karışıktı ki duyguları, acı çekiyordu. Acısını tek başına yaşıyordu. Yalnız olmaya alışıktı nasıl olmasa da ilk defa acısını paylaşacak birisinin varlığına ihtiyaç duyuyor, acılarını dindirecek birisini istiyordu. Derin bir nefes aldı ve dudaklarının arasından çıkanlara engel olamadı. 

" Sevgi kötü bir şey mi? "

Meltem işittiği soruyla şaşırsa da hızla kendisini toparlayıp cevap verdi. 

" Hayır kötü bir şey değil Ayaz. Sevgi bedeni iyileştirir, ruhu besler, " dedikten sonra sustu. Bey demediğinin farkındaydı ama demek istemiyordu. Hiç yakışmıyordu. 

" Peki sevgi neden bana haram?" 

" Sevgi sana haram değil,  hiç kimseye haram değil. Güzel yaşarsan helâldir, " diyebildi. Böyle sorular beklemiyordu. Acaba içki mi içti diye düşündü ve bu merakını giderebilmek için de, " İçki mi içtin Ayaz? " diye sordu. 

" Ben alkol kullanmam! " 

" Tamam. " diyebildi Meltem' de. Adamın alkol kullanmamasına da sevinmişti ama sevinci onun acı çıkan sesiyle sekteye uğradı. Sessizlik oluştu ve sessizliği bozan derin bir nefes alışı ardından da Ayaz' dan işittikleri, sonrasında nefes verişi. 

" Seni sevmeme izin verir misin? Beni sever misin? " Yayınlanma Tarihi:  24. 02. 2015

arkadaslar kitappp yenimi kimmm yaziyooo 2017ninnnn kitabimi yazarimiz kimmmmm yeni bolumler gelecekmi kacccc bolummmmm
Rica etsem yeni yazdığım kitabıma göz atarmısiniz 😊😊 Lütfen takip yorum destek olursa çok mutlu olurum 😊
_gelincik_ _gelincik_ Jul 03
Yine harika bir kurguyla karşımızdasın liyam . Müthiş ötesi olmuş . Ellerine sağlık
Arkadaşlar merhaba yeni yazdığım ' Ya beni öldür yada iyileştir " kitabıma göz atarsanız çok sevinirim karsilik isterseniz tabikide olur :)
DieBrithDay DieBrithDay Jun 27
KARAKTERLER ARAYANLARA. İSTEDİĞİ KARAKTERLERİ BULAMAYANLARA KİTABIMA BEKLERİM.
Nasil Kilo verilir fazla kilolardan kurtulmanin en kolay yolu nedir merak ediyorsaniz kitabim yakinda yayinda olacak takip edin