NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
YENİDEN DOĞUŞ || TAMAMLANDI

YENİDEN DOĞUŞ || TAMAMLANDI

3.1M Reads 117K Votes 61 Part Story
_YabanCicegi_ By _YabanCicegi_ Completed

💁#wattys2016 Obur Okunanlar katagorisi kazananı... ❤

💜 Ayaz TÜRKER - Meltem KORKMAZ (TÜRKER) 💜

" Kapatma! " dedi Ayaz. Kızın kendisini aramasına şaşırmışsa da umursamak istememişti ve vakit kaybetmeden de açmıştı çağrısını. Bugün olanlar oldukça yormuştu ve hapishaneden çıktıktan sonra Kadir ile vedalaşıp işyerine gelmişti. Odasına çıkıp kendisini stüdyo dairesine kapatmıştı. Geçmişi, aşkı, sevgiyi, haramı... Hepsini ayrı ayrı düşünmüştü. Düşüncelerini bölmüştü aklının bir köşesine yer edinen kız ve onun  kapatıyorum demesiyle kapatma demişti. Kapatmasını istemiyordu. Şu anda o kadar karışıktı ki duyguları, acı çekiyordu. Acısını tek başına yaşıyordu. Yalnız olmaya alışıktı nasıl olmasa da ilk defa acısını paylaşacak birisinin varlığına ihtiyaç duyuyor, acılarını dindirecek birisini istiyordu. Derin bir nefes aldı ve dudaklarının arasından çıkanlara engel olamadı. 

" Sevgi kötü bir şey mi? "

Meltem işittiği soruyla şaşırsa da hızla kendisini toparlayıp cevap verdi. 

" Hayır kötü bir şey değil Ayaz. Sevgi bedeni iyileştirir, ruhu besler, " dedikten sonra sustu. Bey demediğinin farkındaydı ama demek istemiyordu. Hiç yakışmıyordu. 

" Peki sevgi neden bana haram?" 

" Sevgi sana haram değil,  hiç kimseye haram değil. Güzel yaşarsan helâldir, " diyebildi. Böyle sorular beklemiyordu. Acaba içki mi içti diye düşündü ve bu merakını giderebilmek için de, " İçki mi içtin Ayaz? " diye sordu. 

" Ben alkol kullanmam! " 

" Tamam. " diyebildi Meltem' de. Adamın alkol kullanmamasına da sevinmişti ama sevinci onun acı çıkan sesiyle sekteye uğradı. Sessizlik oluştu ve sessizliği bozan derin bir nefes alışı ardından da Ayaz' dan işittikleri, sonrasında nefes verişi. 

" Seni sevmeme izin verir misin? Beni sever misin? " Yayınlanma Tarihi:  24. 02. 2015

ah-lAl ah-lAl a day ago
Başarılarınızın devamını dilerim,akıcı bir anlatım olmuş.
cemretugrul cemretugrul May 17
Okumadım ama ınş bakarım 😊😊 umarım Meltem mutlu olur
cemretugrul cemretugrul May 17
O kadar emin olma. Meltem in de çektikleri çok acı 😔😳
kiwircikim_deli kiwircikim_deli 3 days ago
arkadaşlar kitabımı okur musunuz ? sitemden bulabilirsiniz teşekkürler :D
sila990 sila990 2 days ago
YENİ AŞK kitabıma bakarmısin güneş ve demirin hikayesi yeni basladim
Keske  diger kitabindaki karakteriburaya  aktarmasaydin cunku her kitap ayri bi kurgu her kitap hayri bir dunya ikisini birlestirmen iyi olmamis. Kendi sahsi dusuncem.Bu arada cok guzel gidiyor basarilar