Освен, че са красиви и ни радват всеки ден, цветовете имат много по-важна роля в живота ни.
-------
(Пак от онези мои книги, в които намирам смисъл в малките неща.)
Ако ме следвате отдавна знаете,че обичам да пиша за неща, които другите не виждат. Имам вече няколко символични писания зад гърба си и смятам, че в тях съм вкарала много философия и болка.
Несъмнено те са творбите, с които се гордея най-много, тъй като там изразявам собствените си изповеди и болежки! ^^ та, ето още една
YOU ARE READING
DYE- 2JAE (GOT7)
Short Story-//Оцвети се с мен. Оцвети ме с теб. За да сме едно. (Пак от онези мои книги, в които намирам смисъл в малките неща.)
