1.

14 4 0
                                        

Rose Anne a mintadiák készülődik az első nagyobb bulijára. Hosszú szőke, hullámos haját lófarokba fogja, égkék szemét kifesti, rózsaszín ruhájának zipzárját felhúzza és késznek nyilvánítja magát.
Alexander Wolf pont ugyanerre a bulira készül. Fekete bőrdzsekije alól kivillan fehér pólója, s a nap alakú nyaklánca.
Mindketten elindulnak a partiba. Rose sétálva, Alex pedig fekete motorával. Most azt hihetitek Alex az a felszínes rosszfiú aki után minden lány csorgatja a nyálát. Utóbbi igaz, de ő egy jó tanuló, kicsit ravasz, de nem rossz 18 éves gimnazista. Alex előbb ér a buliba. Fekete hajába túrva belép az ajtón. Köszön haverjainak majd hátramegy a konyhába egy italért. Barna sört iszik. Visszamegy a nappaliba. Ekkor lép be Rosie az aranyos rózsaszín ruhácskájába. Alex egyből észreveszi. Tudja ki ő, ismeri hisz egy matekórára jártak egész évben. Meglepődik, hiszen soha nem látta még buliban. Rose szeme összekapcsolódik Alexéval. Ő is emlékszik rá, sőt eszébe jut, hogy egy oviba jártak. Emlékei visszavezetik azokra az időkre mikor teljesen szerelmes volt Alexba. Rájön hogy ő még mindig ugyanolyan helyes. Visszamosolyog mikor Alex vet rá egy mosolyt. Rose odasétál a konyhába majd vesz egy narancslevet. Alex utána sétál.
-Szia!- Rose meglepődve néz rá majd visszaköszön.
-Hát te? Hogyhogy itt?-kérdezte Alex.
-Hát...eljöttem.-mondta szégyenlősen Rose, közbe szemét leemelte cipőjére és félve azt bámulta.
-Mi az? Félsz tőlem?- kérdezte Alex egy huncut mosollyal ajkain. Rose ráemelte szemét Alexra és megpróbált valami bátorság félét rakni arcára.
-Nem dehogy-mondta félvállról, de hangja remegett.
-Van kedved lemenni a partra?-biccentett Alex a tengerpart fele. Rose bólintott egyet. Ketten a naplementébe elindultak lefele. A tengerparton kezdtek némán sétálni egymás mellett. Alex Rosie-t nézte és közbe azon gondolkozott,hogy már régóta meg kellett volna szólítania ezt a gyönyörű lányt. Rosie óvatosan ránézett az órájára és rájött, hogy neki haza kell mennie.
-Uram atyám 5 percem van hazaérni.-mondta kétségbeesetten.
-Még csak 9 óra.-mondta Alex.
-Most csak eddig engedtek, mert vendégek vannak nálunk és a végére vissza kell érnem.
-Elviszlek motorral.-ezután kézen fogta Rose-t és futni kezdtek vissza a buli helyszínéhez. Rose remegett.
-Még soha nem ültem motoron.-mondta Rose.
-Nyugodj meg és csak kapaszkodj belém erősen. Felültek a motorra. Rosie erősen átkarolta Alexet. Alex magában mosolygott és élvezte, hogy Rosie olyan közel van hozzá.

Sziasztok! Ez lenne az első rész. Remélem mindenkinek tetszik. Ez most csak ilyen rövid de ígérem a többi hosszabb lesz.☺️❤️

Shades of the SunHistorias para obsesionarse. Descúbrelo ahora