• 15 •

15.2K 1.5K 372
                  

hepiniz aynı emojiyi seçseydiniz keşke
ben şimdi diğer taraf üzülür beğenmez diye endişe edicem AMA yıldız atanların çoğunun bunu atmasının sebebininin karakterin bir pişmanlık veya hata yapmış gibi hissetmesini istememeleri ya da slow burn ilerleme istemeleri olduğunu gördüm, ben de sevmiyorum zaten sizin gibi bu yüzden merak etmeyin her iki tarafın da isteği olacak :)

🍯🌟

"Neden hala buradasın?"

Omega bu soruyu sorarken sızlanıp durmuştu çünkü resmen olduğu yerde kıvranıyordu. Afallamış bakışlarla ona bakan Jungkook bir şey diyemeden yutkunup Taehyung'u -tüm odaya yayınlan feramonlar yüzünden bu biraz zor olsa da - merakla izledi.

Üstünde iç çamaşırı ve Jungkook'un kapüşonlusu dışında bir şey olmayan, istek dolu feramonları odayı kaplamış ve sızlanarak yatağında dönüp duran Taehyung'un dağınık görüntüsü alfanın kurdu için inanılmaz derecede tahrik edici bir görüntüydü ama Jungkook'un deminden beri orada dikilmesinin sebebi kurdu değil içinde taşıdığı meraktı.

Günlerdir içinde duyduğu arzunun gerçek olup olmadığını merak ediyordu.

Taehyung'a duygusal hisler beslemediği halde ondan etkilenmesinin mümkün olup olmadığını merak ediyordu.

Omeganın vereceği tepkileri merak ediyordu.

Tıpkı bir deneyin değişkenlerini gözlemler gibi Taehyung'u, kendisini ve alfasını gözlemliyordu Jungkook. Orada dikilmesinin ve dikkatli gözlerle omegaya bakmasının sebebi buydu.

"Anlamak istediğim bir şey var." diye Taehyung'un sorusuna yanıt verdiğinde omega sinirle çığırdı.

"Aptal herif ben senin deney faren miyim?! Git başka yerde anla zaten yeterince zor durumdayım bir de orada dikilmiş pür dikkat beni izliyorsun!"

"Neden kontrolünü kaybetmedin?" diyen alfaya Taehyung daha da sinirleniyordu artık. Normalde karşısındaki gence alaylı ve arsız yanıtlar verebilirdi ancak kızgınlık yüzünden sabırsız ve öfkeli birine dönüşüyordu çünkü hiçbir omega kolay kolay ilaçsız geçiremezdi bu süreci. Taehyung gibileri için ilaçsız kızgınlık geçirmek büyük bir acıya eş değerdi.

"Kurdunla ciddi anlamda iyi anlaşmanın diğer avantajı şu..." diye yanıt verdi Taehyung soluk soluğa.

Gözlerinin rengi sürekli gidip geliyordu ve Jungkook maviyle kahve arasında değişen irislerin parlaklığından etkilenmişti.

"...bir bedende iki kişi gibi oluruz normalde ama iyi anlaşırsanız tek kişi gibi yaşamaya başlarsınız. Bu sayede kurdunu baskılamak daha kolay olur yeri geldiğinde çünkü o bağa kendisi izin vermeye başlar."

"Yani kurdunla iyi anlaştığın için mi iyi durumdasın?"

"Sence şu an iyi durumda mıyım?" dedi Taehyung histerik bir gülüşle.

"Benim kızgınlıklarıma kıyasla, evet." diye düşündü Jungkook ama bunu dile getirmedi.

"Feramonların da yardımcı oluyor sakin kalmasına..." dedi Taehyung ve ardından tutamadığı inlemesiyle kalçalarını yatağa gömdü. Kurdunun kontrolü kızgınlığın ilk anlarında olduğundan şimdilik elindeydi fakat sabaha kadar bu kontrolü elinde tutamayacağını biliyordu bu yüzden odasında duran alfanın artık gitmesi gerekiyordu.

formula of love | taekookHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin