1. KÜRKÇÜ DÜKKANI

803 86 53
                  

Sert el beni daha çok domalmam için zorlarken dudaklarımı sertçe ısırarak memnuniyetsizce suratımı buruşturdum. Ne kalın ne ince ama kesinlikle benim sözlüğümde kısa olan penis içimde gidip gelirken inlemelerimi dışarı salıyordum.

"Kıçını havada tut!" dedi ve boynuma doladığı zinciri kendine doğru çekti. Sanki bir jimnastikçiymişim gibi sırtımı bükmeye zorladı beni. Sinirle hırladım ancak bu onu zevkten dolayı olduğunu düşündürdü. Gözlerimi duvara dikerken, "Hızlan!" diye inledim. Bari öyle zevk alayım.

Eli boynuma dolandı ve beni tamamen kendine çekti. Dudaklarını boynumla kulağım arasında gezdirirken sikini bir kez daha sertçe tam tatlı noktama kadar soktu. Gözlerim aldığım etkiyle irileşirken zevkle inledim. Ah, bu fena değildi işte.

"Orası!" dedim başımı sağa doğru eğerken. Kalın dudaklar anında boynumu yalayıp emmeye başladı. Kalçamı ona ittirdim. Boğazımdaki tasma yaptığı baskıdan dolayı beni nefessiz bırakırken gözlerimi ona çevirmeye çalıştım. Gözleri kapalı içimde sertçe gidip gelmeye devam ediyordu. Beni duyduğundan bile şüpheliydim.

Aniden sertçe yatağa itti beni yine. Bütün vücudumu kendine çevirirken içimden çıkmıştı. Odada yankılanan şlop sesi ve kıçımda hissettiğim boşlukla itiraz edercesine inledim ve kalçamı ona sürterken, "Sok şunuu..." diye mırladım. "Lütfen..."

Cihan bundan zevk alıyormuş gibi beni süzerken, "Şşş. Sakin ol kedicik." diye mırıldandı. Gözlerimi devirmemek için kendimi zor tuttum. İşimi yarım bırakmayı sevmezdim. Deliğimin onun siki için seğirmesi sinirimi bozsa da beni bu hale getiren eline alıp sıvazladığı penisti.

İşaret parmağımı penisine uzattım. Elimi ucuna bastırırken, "Bunun yeri," diye fısıldadım. Sonra elimi içinden meninin aktığı deliğime götürdüm. Ona ihtiyaç dolu bir bakış atarken, "Burası. Lütfen yerine geri sok."

Aşırı azmış bir ifade ile bana bakarken iki bacağımı da katladı. Gözlerimi kırpıştırıp ona baktım. Tamamen deliğimi ortaya çıkardığı gibi penisi yeniden içime hızlıca sokarken başımı geriye atıp inlemek dışında bir şey yapamadım. 

Hızlı git-gellerine devam ederken arada bir inleyip kendimi ona ittirdim ve seveceği türde sözler mırıldandım.

Erkekler basitti. Bende erkektim o yüzden biliyordum. Seks sırasında hakimiyeti severlerdi. Partnerleri eğer onlara ihtiyaçvari davranışlar sergilerse egoları yükselirdi ve içlerinde uyuttukları dağ ayısı kısım ortaya çıkardı. Zaten arada bir yükselerek küfür etmesi ve erkek olmama rağmen 'seni karım yaptım, böyle domalmaya devam et sürtüğüm' dibi lafları etmesi tek bir nedene bağlıydı. 

Bazı erkeklerin hakimiyet kurabildikleri tek yerleri bizim gibi eskortlarla yaptıkları seks sırasında saklıydı.

Mesela bu aptal gibi.

Üstüme eğilerek dudağıma yapışan adama karşılık verirken dilimle dilini dürttüm. Anında dillerimiz birbirine karışırken deliğimi becermeye devam ediyordu. Dudağını dudağımdan çekip boynuma ve göğüslerime yöneldi.

"Ah, aşkım lütfen..." dedim bu yükselmiş halini fırsat bilirken. "Boğazımdakini çıkar... sana odaklanamıyorum... Siktir, orası lütfen!!"

Eli boğazımdaki tasmaya giderken, "Hm, rahatsız mı etti seni kedicik?" diye fısıldadı. Aynı anda parmakları boğazımı okşamıştı. Gözlerimde yaşlarla ona bakarken, "Sana odaklanamıyorum." diye fısıldadım. Yalandı. Sadece bundan nefret ediyordum. Acınası bakışlarıma devam ettim. "Lütfen bana özgürlüğümü geri ver efendim."

Bedenimi hoplatarak kucağına alınca derinime giren penisle irkildim. Ellerim otomatikman omzuna sarılırken, "Ah-" diye bağırdım. Birden yapılır mıydı şimdi bu pezevenk? Sinirle dilimi ısırdım ve tırnaklarımı boynuna geçirdim. Görmüyorken yapmak en iyisiydi.

Verus | bxbHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin