191 2 0

Utakmica je pocela. Pariz je imao prvi napad. Sedela sam kraj Ethana.
Ja: hoces da prognoziramo rezultat?
Upitala sam ne sklanjajuci pogled sa terena.
Ethan: sto da ne. Iskren da budem mislkm da ce biti nereseno. Ipak Real je dosta jak al imamo i mi sansi. Tako da ja kazem 2:2.
Ja: slazem se Real je dobra ekipa ali ja sam duboko ubedjena da ih dobijamo.
Mislim nasi su u super formi. Igraju jako dobro tako da ja kazem 3:1 za nas.
Ethan: nadam se da ces biti u pravu al tesko.
Nakon toga smo se usresredili na utakmicu. Nasi su pratili sve al su vise pricali medju sobom dok smo ja i Ethan svo vreme bili kao na iglama. Skakali smo i navijali iz petnih zila. Nesto malo pred kraj prvog poluvremena nasa zelja se ostvarila. Pariz je poveo 1:0 Kiliyan je dao gol. Ethan i ja smo poskocili i zagrlili jedno drugo. Kylian je dotrcao ispred klupe te proslavio gol na svoj poznat nacin. Pogledao je u mene i poslao poljubac. Nasmejala sam se i uzvratila na isti nacin.
Ubrzo zacula se pistaljka i prvo poluvreme se zavrsilo. Usledila je pauza od 15 minuta.
Ja: uh ovo je bilo napeto.
Ethan: itekako idem da nam dones nesto da pijemo vracam se brzo.
Klimnula sam glavom te se prebacila na sediste do mame.
Mama: svaka mu cast ono je prelep gol.
Ja: slazem se al nije to nista tek ces videti sta sve on moze. Nije sto je moj decko al pretalentovan je.
Tata: pa lako je njemu da igra kad ima ovako lepu motivaciju.
Faiza: slazem se. Mislim Kylian je moj sin i on za mene uvek odlicno igra ali veceras posebno.
Ja: ma dajte nisam ja ni za sta motiv.
Vilfred: bogami snajka samo ti tako mislis svi smo videli onaj specifican sjaj u ocima i pogled koji ti je uputio nakon gola. On je i inace uporan i daje sve od sebe ali posto si ti tu on ce se potruditi da to postane 300%.
Ethan: ne znam o cemu ste pricali ali da slazem se.
Rekao je prizivsi nam svima pice.
Ja: hvala ti.
Ethan: nista.
Nakon sto se on smestio krenulo je drugo poluvreme. Nazalost krenula je kontra nakon greske na sredini i Benzema je dao gol za izjednacenje.
Ja: i ajmo opet na pocetak.
Ethan: e sad ce biti cupavo.
Medjutim taman kad smo pomislili da je sve krenulo nizbrdo Neymar je uspeo da ukrade loptu i dugim pasom da je provuce do Messija koji ju je dodao Kylian. Ovaj se odmah dao u trk i uz pomoc svoje brzine ostao je 1na 1 sa golmanom. Sutirao je a golman i ako je pogodio stranu nije imao sanse da odbrani. Nervozno je ispucao loptu deruci se na svoje saigrace jer nisu sprecili napad. Ostatak utakmice je prosao dosta napeto. Oba tima su jednako napadala. Pariz je jurio za jos jednim golom kako bi resili pitanje pobednika a Real je jurio izjednacenje i sansu za preokret. Ali kako je vremena bilo sve manje oni su pravili vise gresaka. Kylian je to iskoristio i u punom trku presreo pas. Namestio se na sut i samo sekund pre udarca nasao se na zemlji. Stoper Reala je uklizao i oborio ga. Cuo se glasan krik. Sudija je medjutim mislio da folira i nastavio igru. Ali on je idalje lezao i cinilo se da je bez svesti. Videvsi to nisam mogla da sedim mirna. Bez razmisljanja sam utrcala na teren. Nije me zanimalo ni obezbedjenje ni ni nista. Prisla sam mu i zaista bio je bez svesti. Krenula sam blago da ga samaram. Hakimi je to video pa mi prisao.
Hakimi: obustavi igru.
Viknuo je i tek tada su svi obratili paznju.
Ja: dajte mi vodu odmah!
On mi je dodao flasicu ja sam je otvorila i krenula da umivam Kyliana.